Kutlama Yaşasın Sürekli Yükselen Rütbe Puanları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Gmeeknggg tarafından 17 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

%50 TP , %50 ŞP ve GG x2 kaldırılıp Rütbe puanları artık eskisi gibi duraklasın mı ?

1. EVET çünki artık Bot ve Buglar ile bizden fazla rütbe yaparak bizlere yaptıkları havalar artık yeter

70,0%
  2. HAYIR ( bunada bir benzetme yazardımda neyse )

30,0%
  1. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Hepimizin bildiği gibi sürekli rütbe puanları artık yükseliyor özellikle bulunduğum sunucu TR-3 ( Türkiye 3 ) sunucusunda sağolsun maalum şahıslar rütbe uğruna ceplerindeki son kuruşuna kadar veriyor sanki bu rütbeleri yüksek olunca ne oluyor :)

Uzun lafın kısası artık YETER !!!

GG x2 , %50 TP ve %50 ŞP güçlendiricisi yoktu rütbeler rahattı ama artık öyle değil sırf para hırsı yüzünden Bigpoint şirketi ve Darkorbit reloaded yönetimi oyunu #PayToWin e çevrildi ve dahada çevrilmeye devam ediyor ama farketmedikleri artık oyun çığrından çıkıyor BOT ve BUG aldı başını gidiyor artık birçare bulunmaz ise artık bu oyun tarihe karışıp gidecek bize ise arkadaşlarımız ile çekilmiş fotoğraflarımız kalacak benim tavsiyem şu : %50 TP,ŞP ve GG x2 kalksın artık bir yerden başlamak gerekiyor.

O maalum Şahıslar gelip ( - ) oy atacaklarından adım kadar eminim ama genede anket açacağım lütfen forumdaki arkadaşlardan görenin Oy kullanmasını RİCAA ediyorum.

2. bot için çözüm gerek ama bu değil bence oturup adam akıllı tarama sistemi yapmaları lazım bu oyunu yapıyorlarsa hileyi de engellemeleri gerek ama çözümü bu değil..

3. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Çözümü tamda bu benim zoruma gidiyor adam atıyor bota sebebi ne güçlü hesap mı bence hayır eskiden varmıydı kolayca rütbe yapmak artık kolay yapmanın yolu ise legal yollarmı tabiki hayır illegal yollar bu illegal yollardan biriside BOT atıyor bota kendi işine bakıyor emek vermeden kolayca 3 ayda senden yüksek rütbe yapıyor bunun sebebi de bu %50 TP,ŞP ve GG x2 bunlar olmaz ise yapsın bakıyım o kadar kolay rütbe . k.b sana patlamış gibi oluyor ama sözüm meclisten dışarı.

4. Hem rütbe yüksek olunca ne oluyor diyorsun, hem de rütbe puanlarının hızlı artmamasını istiyorsun ki yetişesin. ne çelişkidir ya rab :D

org2BordoGüç bunu beğendi.
  5. Bot konusunda karşılaştıracak olursak pek bi farkı olmayacak ama paralıyla parasızı karşılaştırınca farkı olur.

6. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Ne çelişkisi bee :D biraz anlayarak oku bak benim derdim eskiden çok yüksek olmayan rütbelerin şimdi eski haline dönüşmesi artık darkorbit PvP den PvE e dönüştü mutlumusun ve zevk alıyormusun gerçekten ? adamlar kapı yapıp ya rütbesini korusun yada rütbesini artırmak için LoW ve Kuiperden yada kutu toplamaktan yada BOT a atmaktan vazgeçemediği için oyuncu bulamıyorsun haritalarda olanlarda NPC botu oluyor oyuncu sayısı zaten az nerdeyse hiç olmuyor gidip güçsüz kesince 1 saat küfür yiyoruz eskiden böylemiydi yoktu bu %50 TP,ŞP ve GG x2 rütbe için sadece sıralama kasanlar olurdu diğerleri kasılırdı yada savaşırdı artık bu rütbe meraklıları yüzünden ne oyunun zevki nede tadı kaldı biz artık eski sistemi istiyoruz gitsin bu %50 TP,ŞP ve GG x2 belki haritada bot yada PvE yerine PvP adam buluruzda savaşırız :D hee unutmadan ben rütbe meraklısı değilim rütbem Binbaşı 2-3 belkide 4 haftada 1 pazar kapı yaparak rütbemi koruyorum + cubikon,protegit,interceptor,saboteur,annihilatör görevlerim sonda bekliyor rütbe kasmayı sevmeyen biriyim yani kısacası Binbaşı rütbesi bana yetiyorda artıyor bile istesem bende onlar gibi görevlerimi bitirip her hafta onlar gibi para yatırarak rütbemi acemi albay albay yapar onlar gibi olurum ama ben bunu istemiyorum böyle oyunda istemiyorum böyle giderse tüm eski oyuncular gibi bende o güzel emeklilik gemime binip çekilecem çünki sıkıyor artık bu oyunu böyle oynamadık biz.

Sana birkaç soru sorayım
    1- %50 TP,ŞP ve GG x2 yokken oyunda kasılma ve savaşlar az mıydı yoksa çokmuydu ?
    2- Oyunu en çok hangi yılda zevk alarak oynadın ?
    3- 3 Aylık bir hesabın botla 3 ayda herşeyini fulleyip senden yüksek rütbeye ulaşmaları hoşuna gidiyormu ?

7. 1-) Şu an kiyle aynıydı
    2-) Her zaman zevk alarak oynadım, yıllardır süregelen dostluklar neticesinde, bazı oyun içi hatalar olduğu vakit zevk almadım sadece
    3-) 3 aylık biri benim rütbemi geçemez, gemiyi aynı seviyeye getirse dahi. + olsa bile hoşuma gitmez

8. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Verdiğin cevaplardan kaç yılında başladıgın anlaşılıyor muhtemelen 2014 veya 2015 den sonra başlamışsın sen ;)

Neyse istediğin gibi anlayabilirsin ;) am artık kabullenilmesi gerekiyor ki maalesef acı bir gerçek bu.

Darkorbit " 2006 - 2013 " arası PvP .
    Darkorbit
    " 2014 - 2018 ve sonrası " arası PvE . oldu bu acı bir gerçek yakında tüm PvP ciler bıraktığında artık yaratıklar ile mutlu bir oyun geçirirler ;) ( Bu lafım sana değil sözüm meclisten dışarı yani kapıcılara ) :D

Hemde benim rütbe kasmaya ihtiyacım yok :D hesabımda 8 m uri ve görevlerim sonda istesem onlar gibi olurum ;) bi önceki mesajında yetişmek için demişsin :D PvE oyuncusu olmaktansa Emekli olur oyunun batışını izlerim ;)

Sempatik.57 bunu beğendi.
  9. 2009dan beri oynuyorum. Kapı yapma meselesi sadece pazar günleri geçerli, diğer günler KLAN SAVAŞLARI ile geçiyor. Böyle düşünüyorsan rütbelerin çok yüksek olması ve gg x2 meselesini kaldırmaları umrunda olmaz ama hala çelişkilisin

10. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Tamam kafana yatmıyorsa bak oraya ( - ) seçeneği koyulmuş at ( - ) geç neyin tartışmasını yapıyorsun :D ben sana anlaman için bak bayağı haklı sebepler sundum sen anlamak isteme zaten bu fikrin gerçekleşmeyeceğini adım gibi biliyorum çünki Para göz bigpoint şirketi ve darkorbit yönetimi bunu kaldırırsa parayı nerden kazanacak rütbe meraklıları olmasa zaten adminler maaş alamayacak :D ben belki bi umut olur diye konuyu açtım olmazsada emekli olmakta zor değil :D bir daha cevap yazma dediklerimi anlamadıktan sonra git kanser hücreliğini başkasına başka konuya yap :D ben senin anlayacağın çok sebep yazdım yok sana cevap bana yazsan bile :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Temmuz 2018
  11. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Biz zaten maaş almıyoruz :D

12. karın tokluğu uridium bağışımı modum :)

Gmeeknggg bunu beğendi.
  13. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Duyduguma göre maaşları sen dağıtıyormuşun -ThyPhon- zaten bende emekliliğe ayrıldım buğünki donma sorunu ve oyunun son zamanlarındaki değişimden dolayı sende emekli olda bi ihtiyarlık kahvesi yudumlayalım :D

14. hafat içi x2 kaldırıldı
    konu gerçekleşti

org2BordoGüç bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş