Yazıların gözükmemesi sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve mustafacnn tarafından 17 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mustafacnn

mustafacnn User

Darkorbiti açtığım zaman açık artırma dükkan anasayfada yazılar gözükmüyor satın alma yerleri yok sadece resimler var yardımcı olun

2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Driver güncellemesi yapabilir misiniz, tarayıcınıza driver nasıl güncellenir yazarsanız birçok yararlı video bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu sorun bende istemci çıktığından beri mevcut. Driver güncelleme , o güncelleme , bu güncelleme vs aklıma gelen ve önerilen herşeyi yaptım ama düzelmedi. :)

Sorun istemcinin kendisinden kaynaklanıyor. Tarayıcıdan girdiğimde yazılar gözüküyorken istemciden girdiğimde anasayfa, skylab, dükkan vb bir çok yerde yazılar gözükmüyor. Bu sorun istemciden kaynaklıdır. :) :D

4. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Sorun istemci kaynaklı değil kullandığınız grafik kartı yahut yanlış yüklenen driver sorunu kaynaklıdır. 2 Hafta öncesinde RX570 yada 580 di tam emin olamadım şu an ama 8GB MSİ grafik kartını kendi bilgisayarımda çalıştırdım. Oyuna girdiğimde ana sayfada birkaç bölümde yazıların olmadığını fark ettim.

Birkaç işlemden sonra yazılar düzeldi, bu sebepten dolayı istemci kaynaklı değildir. Driver güncellemesini doğru ve düzgün yapıldığı zaman çözülmeyeceğine inanmıyorum.

Saygılarımla,

Amiral34.

5. Bir sorum ilucak 22.05.2022 tarihinde galaksi kapıları X2 günü var bu gece 00:00dan sonra grlicek demi Türkiye saati ile

6. 54kadir54

54kadir54 User

aynı sorun bende de var lakin ne yaptıysam düzelmedi yapmadıgım güncelleme kalmadı

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Tarayıcı'dan girdiğimde olan yazılar istemciden girdiğimde olmuyorsa bu durum istemcinin kodlanmasından ( yapılmasından ) kaynaklıdır. Hadi diyelim ki sizin dediğiniz gibi bilgisayardan ve güncellemelerden kaynaklanıyor. Bulabildiğim ve yapabildiğim bütün güncelleştirmeleri yaptım. Belli aralıklarla da güncelleme var mı diye kontrol ederim ve varsa yaparım. Fakat sorun istemci çıktığından beri var. Ayrıca 2-4 gb ekran kartı , 8-16 gb ram vs gerektirmeyen darkorbit için yeni bir bilgisayar mı alayım ? Tekrar bir kasa mı toplayayım ? Neyse bende soruyorum işte :) :D

İstemci'de o yazıların gözükmemesi bir kodlama hatasından veya farklılığından oluyor. Bir şekilde ona uyan bilgisayarlarda yazılar gözükürken uymayan bilgisayarlarda yazılar gözükmüyor. :)

Sayfayı Paylaş