Destek Yazılım Kullananlara Af Gelmesin

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve •●MaÐøX●•DO●•«-✘. tarafından 22 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar oyun içerisinde tutucu kullanan oyunculara karşı artık önlem alın nasıl bir önlem olur bilemiyoruz insanları bl haritalarina sokmuyorlar ben 2-8 den 2 bl ye atlıyorum invoka doğru gidiyorum daha kimseyi görmeden etmeden saldırıdan kurtuldun diye uyarı almaya başlıyorum ben adamları görmeden direk x4 rsb ve zehir lazeri atmaya başlıyorlar kolsuzlukta çığır açmışlar kullandıkları tren ve tutucu programları olmasa bur hicler umarım gereken yapılır bu konuda darkorbit Türkiye takımına güveniyoruz
    Özellikle TR5 sunucusu ile ilgilenirler ise sevinirim

SOLOTÜRK!80 bunu beğendi.
  2. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Rahatsızlığınızı içtenlikle anlayabiliyorum. Oyunda kullanılan üçüncü parti yazılımlar sizin gibi bizi de çok rahatsız ediyor. Biz gerekli yerlere her fırsatta iletiyoruz. Lütfen gerekeni yaptıktan sonra takıma güvenin ;)

Birlikte başaracağız. Sabrınız için teşekkür ederiz.

İyi forumlar :)

3. Af gelmesi için önce ceza almaları gerekiyor ben ceza alan görmedim bl haritaları full bot normal oyuncu sayısı 2 elinin parmak sayınsını geçmez benim gibi hile kullanmamakta ısrar eden birkaç kişi vardır ancak.

4. adamlar tutucu tren kullanımını iyice aşmışlar dedigin gibi darkorbit yönetimi önlemi çok geç alıyor her ay sonu ban dalgası veya 2 ayda bir ban dalgası yapmakla olmaz bu iş günü birlik kim tespit edildiyse perma banı çakacaklar bak bakalım oyun nasıl düzeliyor korkularından birdaha böyle programlar aça biliyorlar mı oyun yönetimi nasıl tspit ediyor neye göre tespit ediyor bilmiyorum ama tutucu ve trensiz oyuna giremeyen adamların hepsi hayla ayakta ve oyuna devam ediyor buda ayrı bi ilginçlik

5. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Gerekli cezaların verilmesi için takipteyiz. ;)

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.