Öneri Yeni 9. ve 10. diroit.Amon ve Ra.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _EİC-lordu_ tarafından 28 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce gelsin mi?

1. Evet tabii ki.

30,6%
  2. Hayır ne olacak ki.

63,3%
  3. Kararsızım geliştirilmeli.

6,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -HAYGISIZ-

-HAYGISIZ- User

creditsle olsun o zmn apis 100.000.000.000 zeus 150.000.000.000 hadi alın :D

2. -HAYGISIZ-

-HAYGISIZ- User

3. -HAYGISIZ-

-HAYGISIZ- User

4. anakin5555

anakin5555 User

Kardesim sen **** ***:mad: Bn istiyommu dedim günah oldugunu söledi tebrik ettim dalga geçme insanla üsluba dikkat edelim

5. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Arkadaşım neden insanlara hakaret ediyorsun bu hırs ne için bu kadar kin ne için efendi olalım saygın olduğumuz kadar saygı gösterelim.

Lütfen uslubumuzu kendimize yakışır şekilde yapalım.

iyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  6. Aliens

Aliens User

O konulara girersek işin içinden çıkamayız. 2 kapı ismi zaten tanrı isminden alıntı. Apis Zeus ve Iris droitlerini saymıyorum. Yorum yapacağım diye yaparsan olacağı budur.

Darion26 bunu beğendi.
  7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

amonra diye oyuncu birde admin vardi hatta,asilcak detaylar bunlar takilmamak lazim:D

anakin5555 bunu beğendi.
  8. anakin5555

anakin5555 User

Aslında haklïsınïz bncede aşılmalı günah ama ne yapalım biz koymadık ya oyuna o isimleri idare edeceğiz artık gg isimleri de hep öle isim ayrïca biz Allah'a inanıyoruz hamdolsun başka sapık sapık tanrï isimleri söylemeyin onlar gercek degil cunku Allah tan başka ilah yok :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

puff :cool: din e girmeyin :D bu oyun yabanci oyun,cok agriniza gidiyorsa oynamayin:)mitolojik tanrilar v.s onlarin inanci yada degil.esas muslumanlik her dine/inanisa /kisilere saygiyi, hosgoruyu ongorur degilmi :) asin artik buınlari:)

anakin5555 ve Darion26 bunu beğendi.
  10. anakin5555

anakin5555 User

en doğrusu :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. Aliens

Aliens User

Geri kalmışlığın kanıtı bunlar. Daha Kur'ân-ı Kerim kaç suredir desen bilmez lakin o günah bu sevap demesini bilir. Dedikleri de doğru çıksa ve bilinçli şekilde konuşsa bari. Bunlar yüzünden bu hallere düştük zaten.
    Anlamanıza sevindim.

anakin5555 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  12. anakin5555

anakin5555 User

Tsk ederim :) Seninde anlatmanı sevdim error zaten nasıl bir usta olduğunu biliyo ☺

ÈrroR_™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.