Öneri Yeni AÇIK ARTTIRMA sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WolfTR tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Otomatik Ticaret sistemi olsunmu

1. Evet

oy sayısı 11
    64,7%
  2. Geliştirilebilir

oy sayısı 3
    17,6%
  3. Hayır

oy sayısı 3
    17,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WolfTR

WolfTR User

Arkadaşlar herkezin başına hemen hemen hergün geliyor örnek vermek gerekirse Türkiye serverlerinde geceleri daha az credi ile lf3-bo2-iris Vs .vs alınır belki başka serverlerdede böle bilemiyorum ama iş hayatı - öğrencilik gibi durumlarda geceliğin kalkıpta birşeye ihale basmak çok zor bende düşündüm

Yeni bir Açık Arttırma sistemi Bu sistem şöle

Normalde saaten saate basılabilir ( şunu özür dileyerek söyleyeyim görsel şeklinde hazırlamayı bilemiyorum o yüzden anlatarak geçiyorum )

Ticaretin Sol tarafına İlk önce Şuanki zamanın ihalesi olcak mesela

SAAT : 11:00 Şuanda LF3 İhale verdik diyelim mesela
    Daha sonra Alt alta saatler olcak

12:00 ( Örn: İRİS : 22.000.000 )
    13:00 ( Örn: bo2 : 15.660.00 )
    14:00 Böyle
    15:00 Böyle
    16:00 Devam edecek
    Böyle devam edecek Yani 11 ihalesinde LF3 kazandık daha sonra saat 12 olduğu zaman hemen İRİS ihalesini 22 M otomatikman yatıracak
    13 ihalesinde ise bo2 15 m yatıracak

Yani bir nevi otomatik sistem Olumlu olumsuz yorumlarınız için teşekkür ederim

2. ŞahFD

ŞahFD User

çok mantıklı benn anldım *1

3. Yani attım yattmadan ayarlican saatleri o saat gelince otomatik bascak bumu ?

Neyse ben Evet kullandım güzel bi konu aslında benimde çok başıma geliyo sınav fln derken erkenden yatmak zorunda kalıyorum böyle bir sistem gelirse gerçekten zevkli ve güzel olabilir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Mart 2015
  4. WolfTR

WolfTR User

Aynen mesela saat gece 12 fakat sen gece 3 te ihale vermek istiyosun ozaman sol taraftaki saatlerden 03:00 Olanı seçip neye basmak istiyosan ona bascan

5. fikir güzel

6. DeadMercy1

DeadMercy1 User

bunu aynı anda herşeye basmada kullanabilirim. iskandinavyadayım ve gece herşey bedava.

7. Merhabalar;

Güzel fikir.+1

İyi forumlar.

8. bence yanlış guzel olmayan bi konu gece yarısı bekleyen bi adam için zehir olur yani onun yerine senin alman mantıklı olmaz olacaksada bence 1 saat sonraki alışveriş için tek ayarlana bilsin ...

9. WolfTR

WolfTR User

Kardeşim konuyu iyi okumadın sanırım Özellikle bahsettim Okul-İş hayatı yani gece yarısını beklemeye gerek yok ordaki saati seçip ihaleyi vereceksin tamamdır

10. bu özellik bedava olmayacak değil mi?

11. kardeş anladım ben bende diyorum ki yani mesela saat 19 da oyundasın onu ayarlayacan bence onu gece yarısına ayarlamasın mesela dediğim 23 de oyunda çıkıyor sadece bi ihaleye girebilsin anladın mı =

12. Olması gereken bir şey sınav falan olunca erken yatmak lazım

™ΞЯΔSΞЯ™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.