Öneri Yeni AR-GE Metası

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve hedera tarafından 6 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yapılmalı mı?

1. Evet

78,6%
  2. Evet ama 2. seçenek.

21,4%
  3. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. hedera

hedera User

Ar-Ge puanlarını bir kaç sefer sıfırladıktan sonra çok pahalı oluyor. Bence bu konuda yeni birşeyler yapılmalı. Ya ücretsiz olmalı yada konfigürasyon gibi o gün nasıl oynamak istiyorsak o arge düzeni kullanılmalı. En azından 2 set arge düzeni yapabilelim. Çünkü arge metası çok eski

2. Daha öncede bu konular açılmış bende sonuna kadar destekliyorum şuan arge bozmak diye bir şey yapılamıyor bazı hesaplar 1milyon uridyuma dayandı eski hesapalar yapalım 5 tane arge sayfası açmak için yine uridyum verelim hem sıfırlamak zorunda kalmadan değiştiririz o anki oyun tarzımıza göre oyunda tek güncelleme gelmeyen konu sanırım Arge kısmı

3. Savaşacağımız zaman saldırı-savunma argesi,
    Kapı için yaratık,tp,şp,credi argesi,
    Etkinlik kutuları zamanı bağlayıcı ışın argesi vs. koyalım diyorsun yani.

4. Bende katılıyorum bu konuda oyuncular çok fazla mağduriyet yaşıyor

5. hedera

hedera User

Evet

6. Kesinlikle olmalı

αĸrep_55 ve ΛLØИΣĐΛЯK bunu beğendi.
  7. Evete bastım ama hiç sanmıyorum yapacaklarını.

8. NO-ONE

NO-ONE User

bence 5 yada 10 arge daha verebilmeliyiz

9. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak düzenlediğiniz için teşekkür ederiz. Konunuz indeks ve raporlara eklenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

10. Mineral

Mineral User

Değişim başkalarının kazanılmış haklarını hiçe sayarak yapılmamalı yani bu konuda argeler sifirlanirken kredi karşiliği vb şekilde olmamalı.Uridyumla devam edilmeli.Aksi halde argesini ileriyi düşünerek hareket edenlere haksızlık olur.Bence Hamburg merkez yönetiminden istemeniz gereken Diroit patlamayı yeniden aktif etmelerini talep edebilirsiniz.Argeyede ek ar-ge isteyebilirsiniz yanında.Birde ketçap mayonez.Hamburg erin yanından iyi gider.

kaptan34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş