Yeni başladım arge uridium yardım.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HuncHBacK tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HuncHBacK

HuncHBacK User

Arkadaslar merhaba aslında pekte yeni başladım sayılamaz oyunu 4 yıldır biliyorum ama yaklasık 2 yıldır oynamıyorum herşey çok değişmiş eskiden öyle çocuk gibbi oynardık şimdi gerçekten başlamak istedim ve başladım ArGe konusunda çok bilgisizim bana o konu hakkında biraz bilgi veerirmisiniz ve 450 k uri cekicem hafta sonu x3 de ne alsam diye düşündüm gemimin özelliklerini yazayım daha sonra 450 k uri ye ne alcağımı yazıyım düşüncelerinizi bekliyorum.

Goliath Veteran skin
    17 lf 3 gerisi lf2 lf1 vs..
    6 adet 7900
    9 adet bo2
    3 iris
    3 flax seviyeleri düşük kasamıyorum
    cpu lar nerdeyse full

450 k uri
    250 ye Venom tasarımını istiyorum tekillik özelliğinden dolayı kaldı 200
    10k uriye de 7900 hız jeneratoru alıcam kaçmak için kaldı 240
    60k ya iris alıcam 1 adet daha iki tane de lf 3 döşüycem içini kaldı 160
    pet 10 50 k uri + kamikaze modul 57 yapar kaldı 103
    20.000 uridiuma da x3 cephanesi almayı istiyorum kaldı 83
    ne yapmalıyım 83 k uriye benim aklımda maksiumum günlük dosyası var acaba sizde fikirlerinizi söylermisiniz ?
    [​IMG] bir de cephane açısından çok fakir denilecek kadar varım :D

2. Ar-ge yapabilirsin. Sonradan da kasılarak da en azından 21ar-ge olabilir. Ama aegis+uçuş düzeni alabilirsiniz. Sonra pet alıp pala toplarsınız. zeta alpha derken ilerlersiniz işte...Sonra başka uçuş düzenleri ve ar-ge yaparsınız. Diye gider işte... :)

3. HuncHBacK

HuncHBacK User

Galaxy gates de hiç başarılı değilim maalesef :( sizce 50 k uridium a full arge mi alayım yoksa diğer diroitlere lf 3 mü alayım ? vede 50 bin uridium a ne kadar arge olur ?

4. Çok fazla olmaz :D bence ya toptan yatır ya da aegis+uçuş düzeni al onunla kapıları yapıp (pala toplayarak) minimum 15 ar-ge yapabilirsiniz. Ya da 18. Nedeni ise 21 ar-geye göre 15ar-gede kalkan sıklığı 5/5 oluyor. Fakat 24 ar-gede 18 ar-ge olunca kalkan sıklığı tamamlanabiliyor.

5. HuncHBacK

HuncHBacK User

anladım peki uçuş düzeni neden ? herhangi bir artısı varmıdır ayrıca aegis goliath a göre daha az vurmazmı ?

6. Vuruşun bir önemi yok çünkü tekrar canını geri getireceğin için daha kolay kesebileceksin. Uçuş düzenide elmas alırsan kolayca kasılırsın ve kapıları tıkır tıkır yaparsın :)

7. HuncHBacK

HuncHBacK User

tammam teşekkür ederim bilgilendirme için 50k uriye keşke kalkan enerjisi 5/5 olsa :( çok kafam takıldı oraya ama aegis almak istiyorum bi yandan bi yandanda gg lerin parçaları sıkıntı :)

8. ggleri pala ile tamamlarsın sıkıntı değil uri ile basma ggye ;)

9. HuncHBacK

HuncHBacK User

tamam teşekkür ederim yalnıs hatırlamıyorsam 15 pala 1 enerji değilmi ?

10. Evvveet :)

*yanlış

HuncHBacK bunu beğendi.
  11. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

Size tavsiyem uridiumunuz ile önce 6 tane BO2 alınız sonra ise 1 iris aldık'dan sonra geri kalan irislerinizi alışveriş'ten credi ile almanız 7900 hız jeneratörü'nü alışveris'ten credi ile alabilirsiniz.Geminize pet alınız ve onu 8 seviye yaptıkdan sonra kamikaze 3 alınız.Geri kalan uridiumlarınızla arge yapmanızı tavsiye ederim.

Keyifli Forumlar.

12. HuncHBacK

HuncHBacK User

Teşekkür ederim sayın modum fakat söylediğim gibi ben credi kasamıyorum herhangi bir credi gelirim de yok hiç bir klanda beni level ve tp yüzünden almıyor arkadaşlarım 8 iris hepsi klandan yardım almış dediğim gibi ne 7900 e verecek credim nede irise verecek credim yok. teşekkürler yinede modum.

13. Bence cubi veya patlamış protegitlerin çöplerini alabilirsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.