Öneri Yeni başladım kararsızım.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ulզuiorrąciƒer4 tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İyi günler arkadaşlar. Aslında yeni başlamadım en son 2009'da oynadım :D . Bigboy'um var. Görevlerin verdiği 3 veya 4 LF3 sanırım 3 tane de LF2 lazer topum var. Kalkan veya jeneratör veya diroit almadım 2 günde 6 level oldum. 16k uri 634k credi açık arttırma ile çok ucuza 5'li roketatar ve tamir robotu 3 aldım. Bana daha önceden geceye kadar para kas gece 1 2 gibi Leonov'a para bas demişlerdi. Sizin önerileriniz neler para biriktiriyorum Leonov için. Ne kadar basayım saat kaçta basayım TR1'deyim. İyi forumlar!

2. fdolgun00

fdolgun00 User

tr 1 sanırım türkiyenin en pahalı serveri bnc eğer fazla insanlarla konuşmuyosan serevr değiştire bilirsin gb2 çok ucuz goli bile 10 k ama bn türkiye de onuycam diyosan bn saat 5 e kadar o server de 1 m ye ala mamıştımm am asen bkl 1-5 arası biraz daha ucuz diyolar ama 4-7 arası en ucuz saatlerdir sana hangisi uygunsa o zmn koy keyfin bilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.