Öneri Yeni Başladım,öneri lazım.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WhoFeedDaimon tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İyi günler arkadaşlar ve modum;
    Gemi özelliklerimi sayıyım öncelikle.
    -3 lf3 gerisi lf2
    -2 iris 5 Flax
    -2 Arge
    -Goliath
    -33M Tp,13 level
    -skylab hepsi 8 level{seprom hariç}
    -2bo2 7 7900 gerisi en iyi kredi ile alınan jenaratörler
    -ekstralar tam
    ------------
    *görev yapabilmek için goliath aldım.13 level görevleri genellikle yeni haritada.
    *2k düz vuruşum var.
    *15k uri var.
    *Cubi partisi olmuyor yeni haritada genellikle.
    *Pazar x3 gelince 30.000 uri çekeceğim.Yani 90.000 olacak.Şöyle bir plan kuruyorum.50.000 pet alsam,görev yaparak level 8 yapsam.Avantaj kutusu toplamak için 3 seviye alacağım.Saat 7 ile 16 aralarında oyundayım sürekli.sürekli toplayacağım.
    *Önerisi olan var mı ?
    şimdiden teşekkür ederim.

2. Merhaba ,

Eski haritalarda en iyisi Leonov gemisidir. Özellikle gelişme aşamasında ve ekipmanları iyi durumda olmayan oyuncular için en ideal gemidir.

x-3 ve x-4 haritalarında görev yapabilir ve ayrıca kasabilirsiniz. Kazandığınız uridium ve kredileri biriktirebilir eksiklerinizi kredi ile açık arttırmadan tamamlamaya çalışabilirsiniz. Uridium ilerde daha önemli alanlarda kullanılabilir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.