Yeni Başladım Tavsiyeler

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve shiganshinaiii tarafından 3 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba dostlar başlıktada belirttiğim üzre oyuna yeni başladım. Şu yeni gelenler için olan kodu kullandım ve elimde epey işe yarar şey oldu anlayacağınız. Bana yardımcı olurmusunuz oyun hakkında tavsiyeleriniz nelerdir hızlıca gelişmek için..

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Öncelikle oyuna hoşgeldiniz.

Ekipmanlarınızın ekstralarını ve hız jeneratörlerinizi tamamladıktan sonra yaratık keserek veya kutu toplayarak uridium kasınız. Eğer BSGO kodunu kullandıysanız geminiz şuan galaksi kapılarını yapmak için uygun. Galaksi kapıları aşağıdaki gibidir;

İlk yapmanızı önereceğim kapı Zeta kapısıdır. Zeta kapısı yeni başlayan oyuncular için idealdir.

Zeta kapısından Havoc droit tasarımı kazanma şansınız vardır. Havoclarınızı tamamlarsanız hasarınız %10 artacaktır.

Zetadan gelecek günlük dosyaları ile ArGe yapabilirsiniz. Yeşil ganimet anahtarlarıyla da bazı cephane, silah, kalkan, montaj malzemeleri için gerekli eşyalar ve nice ekipmanları bulabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Her ne kadar aynı konuya farklı moderatörler tarafından cevap vermeyi tercih etmesek de yeni başlayan arkadaşlarımıza tavsiyelerimizi vermekten geri durmayız :) Öncelikle hoşgeldiniz demek isterim. Takım arkadaşımın da belirttiği gibi Zeta kapısı uzun süre yol arkadaşınız olmalıdır , ayrıca bu yolda geminizin eksiklerini uridiumla almak yerine açık arttırma sistemini kullanarak tüm özel öğelere kredi ile sahip olabilirsiniz, şimdiden iyi oyunlar.

İyi forumlar.

4. sağolun. Birde hangi server benim için idealdir yeni açılan bitane varsa

5. MERT1994

MERT1994 User

Beyler bakın Viode cektim umarım beğenirsiniz izleyin hesabı acılır ve böyle yenı güzel oldu

İzlesin artık bilen yoktur hesabi acmak uğrasıyordur artık

Son düzenlenen: 3 Ocak 2019
  6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği tamamen büyük harflerle yazmak ve alt alta mesaj yazmak yasaktır. Lütfen mesajınızı düzenleyiniz.

Video paylaşmak istiyorsanız içeriği uygun olacak şekilde buradan paylaşabilirsiniz.
    Konuyu konu sahibi kilitleme talebinde bulunabilir..
    Türk sunucularında oynamanızı öneriyorum.

İsterseniz mevcut olan 3 türk serverinde yeni hesap açın ve BSGOGENERAL kodunu kullanın. Hangi serverde oynamak hoşunuza gidiyorsa orada devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

MERT1994 bunu beğendi.
  7. MERT1994

MERT1994 User

Tamam düzelttim önerin icin Teşekkürler ederiz .

VALEYARD bunu beğendi.