Yeni başladım yardım edermisiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sihinka029 tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sihinka029

sihinka029 User

Öncelikle bu yazıyı okuyorsanız zamanınızı alıyorum hakkınızı healal edin

Ben oyunda yeniyim ve hiçbir bilgim yok yardım etmek isterseniz ona göre yazarsanız sevinirim.

Benim venom tasarımım var kararsız lf4 takılı 4 tane ve 11 tane de lf3 takılı bu lazerleri nasıl koymalıyım nasıl daha çok hasar verebilirim

5 tane hız motoru var 50 000c ye aldıgım 10 tane kalkan var 10 000 u ya olan bunları nasıl düzmeliyim veya başka değişik kalkan alayımmı pazardan yardım ederseniz bu konuyada sevinirim.

8 tane irisim var bunların yenisini nasıl alabilirim veya bunlar iyimi bunlarda 2 slot yeri var hepsinde 1 tane lf3 ve kararsız lf4 takılı onların slot yerine ne takmalıyım öneride bulunursanız güzel olur

petim 1 lv onu nasıl lv atlatırım

ve daha iyi nasıl olurum sizi yorucam kusuruma bakmayın yardım ederseniz hayır duamı alırsınız. :)

2. Kararsız lf4leri irise lf3leri gemiye tak.
    2000 urilik hız motorlarını fullemeye bak.
    15 tane 2000 urilik hız moturu 16 tane bo2 kalkanın olunca 1. konfiyi yavaş 2. konfiyi hızlı yap yani 1. konfiye 15 bo2 kalkan koy gemiye irislere lazer topu koy.2. konfiye 15 tane 2000 urilik hız jeneratörü koy gemiye lazer topu irislere 16 tane bo2 kalkan koy.
    Petin level atlamasını istiyorsan da kasılırken petini açık tut yaratıklardan görevlerden kazandığın tplerle level atlar.

3. Prejiva

Prejiva User

Öncelikle hoşgeldin. Gemin aslında senin karakterine göre şekillenecek. Savunmacı biriysen gemiye ful hız jeneratörleri droidlere kalkan jeneratörleri dizersin vuruş gücün azalır ancak hızlı olduğundan kaçışın mümkün olur. Ya da savaş ağırlıklı dizebilirsin.

Bir kaç tane hız koyup kalanını kalkan dizer ve droidlere de kalkan lazer karışık koyarsın ya da bahsettiklerimin konfi 1 konfi 2 diye aynı gemide yapabilirsin. Elindeki iris droidleri iyi ve gemin her patladıgında bir miktar hasar alırlar hasarı hangarda droidler kısmında görebilirsin. Hasar %100 olduğunda irislerin patlar ve kaybolur. Bu nedenle ara ara kontrol et ya da ticaretten droid tamir cpu alabilirsin.

Açık artırma bölümü işine yarayacak. Buradan tamir robotu, roket auto cpu gibi şeyler sana lazım olacak. Görev yaparak hem kendi levelini hem de petin levelini atlatabilirsin ancak görev biterken petinin açık olduğuna emin ol yoksa kazandığın exp yalnızca gemine gelir. Skylabını geliştir ve gemine ücretsiz promerium transferi yapıp sat ve para kazan. Promerium crediyle satılan en değerli madendir. Atış gücünü ve kalkan gücünü büyük oranda artıran seprom madeni üreticisini de skylab bölümünde görebilirsin.

İlk aşamada kendi gemini fullemeni ardından pete para harcamanı öneririm. Oyuna para verebiliyorsan oyun parası satın alabilirsin. Vıp üyelik büyük avantaj sağlar. Çekinmeden sorabilirsin iyi oyunlar dilerim.

4. oben

oben User

vuruş gücün şimdilik iyi sanırım şu kodla yapılan hesaptan açmışsın.tavsiyem hızları elit yapmaya bak kalkan ve lazere enerji harcama zamanla açtığın ganimetlerden tamamlarsın.daha sonrasında görevleri yaparak lvl atlayıp üst haritalara gider orada kasılırsın..görev yaptığın ve yaratık kestiğin sürece pet açık olursa senle birlikte lvl alır.iris olarak azami sayı 10 8 i zaten var diğeri 2 si skylabdan üretilebilir oldukça maliyetlidir onlarında parçaları sandıklardan çıkmaktadır uri harcama.bu süre zarfında urini biriktir ilk olarak zeta kapısını açmaya bak geriside gelir zamanla diyecemde bu çok uzun bir zaman olacaktır sabırlı olmalı ve zaman harcamalısın..bu süre zarfındada bazı şeyleri öğrenir kendince bişeyler yaparsın..

5. sihinka029

sihinka029 User

Bana vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim burda öğrendiğim bilglerle biraz daha kendimi geliştireceğime inanıyorum ama oyunu oynadıkca asıl ozaman öğreneceğim zaten tekrardan çok teşekkür ediyorum sizlere

bu arada Skylab diyorsunuz bu nedir ve nereden geliştiricem

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ocak 2019
  6. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Öncelikle hoşgeldiniz oyuna :)
    İlk öncelik açık arttırma ile eksik BO2 kalkanlarınızı ve hız jeneratörlerinizi tamamlayınız. Daha sonra ortalama bir gemiye sahip olursunuz. 5-3 te palladium toplayarak zeta kapısı yapmanızı öneriyorum bu sayede hem korsan anahtarı açıp apis diroiti parçaları toplarsınız. Hemde günlük dosya biriktirip argenizi güçlendirirsiniz. Şimdilik bu hedefiniz olsun ilerde dahada gelişmeniz için farklı yollar denersiniz.

İyi forumlar

7. Düzenbaz

Düzenbaz User

youtube darkorbit skylab nasıl yapılır yazarsanız detaylı bir şekilde anlatımı çıkıyor burdan anlatması biraz zor çünkü :)

8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu arada Skylab hakkında geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.