Yeni başlayacağım hangi sunucuda başlayayım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve murat.dgn tarafından 18 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. murat.dgn

murat.dgn User

Arkadaşlar oyundan orta düzey anlıyorum cubiye kadar kendim ilerleyebilirim bilgilerine ama hangi sunucuda başlamam daha iyi olur hangi sunucu kalabalık daha fazla zevk alırım ve klan konusunda zorluk çekmem bildiğiniz üzere lonca baştaki irisler için çok önemli yeni başlayan için büyük destek oluyor tr2-3 dediler birde size danışayım dedim

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Eğer fazla vaktiniz yok ve kesilmekten rahatsız oluyorsanız küresel server öneririm. Sizler korumanızı açmadığını sürece kimse sizi kesemez ve daha hızlı kasılabilirsiniz.

Bunun dışında kalabalık bir ortam isterseniz Global Avrupa 1 ve TR 1-5 öneririm.

İyi Uçuşlar!

3. murat.dgn

murat.dgn User

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim sizlere küresel oyuncu durumu nedir kesilmemek çok cazip geldi ama kimse boş bir sunucuda oynamak istemez günde ortalama 3 4 saat oynacağım haftasonları full oynamayı düşünüyorum eğer tr 1 5 gibi olmasada oyuncusu var ise orayı tercih edeceğim

4. murat.dgn

murat.dgn User

Birde son bir sorum olacak küreselde korsanda dahil mi koruma?

5. Mineral

Mineral User

Sadece yaratıklarla dövüşmek hiçte eğlenilecek bir durum olmayacak ve bir süre sonra oyundan sıkılacaksınız.O nedenle size önerim Hem oyunda gelişmek hemde sohbetin koyu olduğu ikisi bir arada bir serverde başlamamıştır.Hatta bunu 3 ü bir aradayada çıkarmanızı öneririm.TR2 serverini size önerebilirim bu açıdan.Kesilmek birşey değil haritaya çıkan herkes kesilir.Bunu kabul ederek oyuna başlamalısınız. Oyun bahane sohbet şahane.TR2.

6. TR 1 TR5 e gel burda sana yardım edecek kişi çok yardım sever bir server

7. Purgatory

Purgatory User

Aşağıdaki konu başlıklarını takip ederek ilgili konuyu incelemeni tavsiye ederim,
    Ana Sayfa > Forumlar > Kullanıcılar+Oyun > Klanlar > Umay Klanı Tanıtım Konusu

Tungsten nickli arkadaşımız, TR2 sunucusunda "Umay" adında klan kurdu ve yeni başlayan arkadaşlarımıza yardımcı oluyor. Ayrıca kendisinin oyunu öğrenmek isteyenler için hazırladığı video içerikleri bulunmakta. Eğer malum video sitesinde aratırsan bulabilirsin.

wartortle54 bunu beğendi.
  8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Evet tüm haritalarda korumanız aktif bulunmaktadır.

İyi Uçuşlar!

9. Mx1 başlamak istersen mesaj atabilirsin...