Yeni başlayan için öneriler ve gemi önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve wooody3411 tarafından 5 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. wooody3411

wooody3411 User

Herkese merhabalar. Yaklaşık 10 yıldır falan oynamıyordum bir heves tekrar başladım. Tabi o zamanlar cepte para yok kasıla kasıla bigboy falan almıştım :)

Şimdi ise param var ama "kasılma" zevkini kaçırmamak için sadece bir goliath aldım ve gold abonelik aldım. Onun haricinde de 13. seviyeye kastım, mevcutta da 32m kredi ve 50bin uridiumum var.

Şimdi bazı şeyleri önceden de yapmamıştım yavaş yavaş öğreniyorum mesela Goliath'ı paymentla aldım LF3 falan verdi onları geliştrebiliyormuşuz onları geliştirmeye çalışıyorum vs. ama 3-7 haritasında falan biraz daha seri kasılmak istiyorum.

Gemi almayı ve bazı şeyleri geliştirmek istiyorum. Mesela başklarına bakıyorum 3lü füze atıyorlar ben hala tek tek füze atıyorum.

Neler yapmam gerekiyor, ne önerirsiniz? Gemi olarak ise paymen veya uridium ile gemi alabilecek gücüm var.

NOT= PVP oynama niyetim çok yok daha çok hesap kasmayı seviyorum PVE gemi ve ona göre şeyler önerir misiniz? Teşekkür ederim

Gemimin mevcut hali bu şekilde: https://prnt.sc/urmylT-S22Xp

2. Öncelikle hoşgeldin reis. Oyun eskisi gibi değil vuruş gücü prometheus lazerlerin gelmesiyle çok arttı öncelikle 17 lvl olman lazım bu lazeri elde etmek için17 lvl olduğunda kendi şirketinin x8 haritasından BL haritasına geçiyorsun pro lazer görevlerini orda yapıyorsun 10 görev var her görev için sana 1 lazer veriyor ancak ordaki yaratıklar çok güçlü normal haritalardaki gibi yaratık kesmek orda kolay değil. Bu pro lazerler o haritalarda 3.5 kat daha güçlü vuruyor. Yeni başlamışsın 13 lvl olduğun için bence öncelikle tekrar yeni bir hesap aç 6 lvl olduğunda oyun ekranının solunda böyle bir indirm gibi birşey çıkıyor görev katlayıcı die 2 kat ödül veriyor bitirdiğin görevler için bunu alır almaz oyunda dükkanda ekstralar bölümünde hazır gemi satılıyor direk 327 milyon tp 30 tane kararsız lf4 artı kalkan x4 cephanesi 8 tane iris ve uri veriyor birde pet var geminin yanında dolaşıyor oda senin gemin gibi birşey onuda veriyor direk 17 lvl oluyorsun ama bu görev katlayıcı 3 gün süreli 3 gün içerisinde bl haritasındaki 10 görevi bitirirsen 20 prometheus lazeri alırsın 20 pro olunca zeten güçlü vurursun. Gemi olarakta bu satın alacağın pakette solace gemisi var onu alman mantıklı olur pve için canın azaldığında darbe puanının %35 inş direk can olarak basma yeteneği var. 20 pro lazeri alınca yada bu paketi almadın diyelim genede galaksi kapıları var hatırlarsın bol bol zeta kapısı yapman gerekecek çünkü zeta kapısı hem diroitler için havoc diroit tasarımı veriyor ilk yapışını ve genellikle diğer kapı yaptıklarınıda pazar günleri yap ödülleri pazar günleri iki kat veriyor artı cumartesi ve pazar günleri galaksi enerjisi basman faydalı olur az uri gider indirim oluyor çünkü. Havoc tasarımları her diroit için %1 toplamda bütün diroitlerde takılı ise %10 hasar artışı sağlıyor. Zeta kapısından ayrıca arge geliştirme yapman için günlük dosyası geliyor pazar günleri yapınca 100 tane veriyor pilot profili bölümünde yetenek ağacı kısmı var orda arge geliştirip hem geminin darbe puanlarını arttırır hem kalın sıkma argesi elde eder hem kaçınma vs kalkanla ilgili yetenekler geliştirirsin. Zeta kapısından ayrıca prometheus lazerlerini tamamlaman için gerekli olacak olan yeşil ganimet anahtarı var onları alıyorsun pazwr günleri 50 tane veriyor. 1 pro lazer için 200 milyon kredi 75 yeşil ganimet anahtarı 6000 rinusk(bl haritasındaki yaratıklardan elde ediyorsun) 15.000 x4 2500 civarıda rsb75(x6 lazeri) istiyor. Zeta kapısını ilk yapışta havoc tasarımı mutlaka veriliyor o yüzden ilk yaptığında pazar günü yapki 2 havoc alabilesin. Onun dışındada hafta içi çok yapma ödüller oluypr dalı çarşamba perşembe günleri mantıklı ödüller gelirse yap. Ayrıca apis ve zeus adında 2 diroit daha var onlarıda elde etmek için bu yeşil ganimet kutularını açıyoruz ama cuma günleri zeus günü oluyor o gün açarsan parça atıyor 45 parça toplaması zor toplamda 10 adet diroit var artık. İlerleyen zamandada gemi olarak paymente gelen orcusu alabilirsin yada bekleyip kapılardan ve sevkiyattan gelen diametrion ile ve gemi gelişince etkinliklerden alacağın ıac var onlarla plus gemi alırsın pve için solacenin plus gemisi var onu alabilirsin. Birde oyunda en önemli şey artık gemiler için modüller var etkinliklerden kazabilirsin hangi gemiye düşeceği belli olmadığından ilerleyen zamands gemini düşen modüllere göre belirlersin

3. Birde diroitler için uçuş düzeni var dükkanda diroit kısmına girincr görürsün orada güve uçuş düzeni zeta kapısı için olmazsa olmaz birşey onu almanı tavsiye ederim sonrasında burgu kalp halka diroit düzenleri var onları alırsın. Güve alınca geminde kalkan olmucak full hız yap konfiyi savaş konfini. Diğeride kaçış konfin olur. Kalkan yok die tuhaf gelebilir ama güve düzeni direk yaratığın canına vuruyor kalkanı deliyor yani