Öneri Yeni Başlayanlar İçin Havoc

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★ѕ•н•σ•σ•т•є•я★ tarafından 17 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Kutulara Havoc eklenmelimi ?

1. Evet

68,0%
  2. Hayır (Nedeniyle)

32,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. açıkçası lf4 montaja gelirse çok saçma olur lf4 zor bulunan bir lazer lf3le takılıp lf4ü bulmak inan oyuna zevk katıyor ama bu kapı meseleleri adamı bitirir yeni başlayan bırakır

2. .turab.

.turab. User

havuç diyorsunuzda peki herkül tasarımını niye hesaba katmıyorsunuz bir saldırı biri savunma için

3. biliyorsun herkül daha zor bulunuyor ki henüz full elite olupta sadece herküllerini tamamlayamayan oyuncular var. Yani oyunun zorluğu o olmalı. Oda gelirse fulleyen arkadaşlara haksızlık olur. Ancak havoc zamanında haksız kazanan çok oldu ve 5 zetayla x2 gününde 10 havoc alıp fullenen oyuncular halen var arkadaşlar bende adaletsiz olmasın diye öneride bulundum

4. .turab.

.turab. User

şu oyunda zatn kimsenin havoc kasacagını sanmıyorum azalmalar oldu havoçda ortada pek havuc tasarımlı gemi göremiyorum

5. bence kutulara gelmesi iyi olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.