Öneri Yeni Başlayanlar İçin Hızlı Credits Kasma yöntemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PBlRaphaeLS tarafından 14 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 ay önce darkorbit e başladım ben sizinle kendi yaptığım yöntemi paylaşmak istedim umarım işinize yarar.

Öncelikle biraz credits kasın ve kendinize leonov alın görevlerinizi tamamlayın ve x3 haritasında credits kasın daha sonra kastığınız credits ile eğer uridium çekmeyecekseniz Goliath alın tavsiyem Enforcer veya Bastıon daha sonra tabi ki direk goliath a geçmeyin x4 haritasına gidip sibelon kesin biraz sizi zorlayacaktır ama kesebilirsiniz kastığınız creditsler ile SLL-02 Alın çoğu kişi LF2 Alır ama bu yanlıştır bende ilk başta aynı hataya düştüm LF2 direk her çeşit düşmana 100 hasar veriyor ama SLL-02 düşman gemilerine 90 hasar verir yaratık gemilerine ise 145 hasar buda LF3 ün hasarına çok yakındır ve ws atmayacağınız için genelde yaratık gemileri ile işiniz olduğu için SLL-02 en uygunudur görevlerden aldığınız elinizde bulunan lf3 ve varsa lf4 dışındaki lazerler dışındaki lazerleri satıp SLL-02 alın geçelim kalkan jeneratörüne burada bi seçim yapmak zorundasınız 2 çeşit uygun kalkan var birisi 4000 kalkan puanı ve % 70 absorbe verir ve 256.000 credits dir diğeri ise 5000 kalkan puanı verir ve % 60 absorbe verir 128,000 credits dir bunlardan da goliath için yeterli sayıda aldıktan sonra bi kaç flax alın ve 12 level olduktan sonra x7 haritasına gidin orada Kristallon kesmeye başlayın en fazla 2000 vurabilirsiniz bende öyleydim hala öyleyim ama uridium ve credits in bir arada en iyi kasıldığı yer x7 dir tabi bizim şartlarımıza göre 409,600 credits ve 128 uridium verir uridiumlara sakın lf3 veya iris almayın biriktirin ve yeşil ganimet anahtarı alın ve sadece LF4 gününde açın sandıkları kastığınız credits lerin bi miktarı roketlere gidecek ama yinede baya bi kaar elde edeceksiniz ben 4 gündür kasıyorum ve 3. iris imi alma yolundayım.Bu arada Jeneratör Geliştirici CPU alın açık arttırmadan ucuz bi fiyata alabilirsiniz bu size extra hız ve kalkan gücü sağlayacaktır bu yüzden önemli. Tabi uridium kasmanın başka yollarıda var Avantaj kutusu toplayaya bilirsiniz ama credits kasamazsınız bu yüzden direk Kristallon a geçtim umarım bu konu size yararlı olmuştur size tavsiyelerim bu kadardı. Tabi Uridium çekerek benim şuanda geldiğim noktanın çok daha ilerisine gidebilirsiniz ve çok uygun paketler var bu karar size kalmış.
    İyi Forumlar ve İyi Oyunlar Dilerim.

Son düzenlenen: 14 Mart 2017
  2. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Yeni başlayan oyunculara yol gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

iyi oyunlar.

iyi forumlar.

3. Teşekkürler Sizede İyi Forumlar.

4. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.

Başka bir sormak istediğiniz varsa görevimiz sizlere yardımcı olmak.

iyi forumlar.

xxkubixx ve JUPlTER bunu beğendi.
  5. Güzel yazmışsın, eline sağlık. Yazına skylabıda eklersen daha faydalı olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.