Öneri yeni başlayanlara çok önemli tavsiye

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .Apollo_11. tarafından 30 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba. Yeni başlayan arkadaşlar benden size tavsiye sinir hastası olmak istemiyorsanız boşa vakit kaybetmek istemiyorsanız oyunu başladıgınız gibi bırakın. 1 ay oynadıgım oyunda başımdan neler geçti size özet geçeyim.
    Oyuna başladım görev falan yaparak uri kastım credi kastım düşük haritalarda. arada bakıyorsunuz full + full adamlar 1 tıkta patlatıyor sizi olur böyle seyler savaş oyunu sonuçta diyip devam ediyorsunuz ama ardı arkası kesilmiyor sıkılmaya başlıyorsunuz. ya hangi oynadıgınız oyunda farm yeri ile yani kasma yeri ile savaş yeri aynı map'te. bide adamlar sizi keserek sıralamaya giriyor hakkıyla değil yani çok adaletsiz. bu olay yeni haritalarda daha berbat durumda x-6 haritasında cubi kesemıyorsunuz beraber kendi şirketiniz bile sıkıyor. x-7 haritasına gidiyorsunuz zar zor talon kesecekken düşman 10 dk. da bir sizi patlatıyor veya kendi şirketiniz talonu çalmak için size sıkıyor. yani yeni başlayanların aramızda yeri yok demek istiyorlar yeni oyuncu gelmesin istiyorlar. ben bunu anlıyorum. kendi başınıza oynayın oyunu. eyv. benden bu kadar.

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İlk başlarda bu hepimizin zaman zaman sinir olduğu bir durumdur.

1 ay da pes etmemelisiniz,bir klana girebilirsiniz ,klanla gruplarla haritada yada low kapısında kasılınca daha keyifli hale gelebilir.

Gelişene kadar eski haritalarda kasılabilir,kutu toplayabilirsiniz.

Yeni buzul kapısına girerek yaratıkla geminizi geliştirebilirsiniz.

Kazançlı günlerde zeta kapısı yapabilirsiniz.Gelişene kadar tek başına kasılmak yerine gruplarla kasılmayı deneyin.

İyi forumlar.

3. Modum bu o kadar kolay değil artık. Yeni oyunculara göre yenilik göremiyorum şuan. Oyunu dengelemeleri lazım yoksa bu oyun dayanmaz

4. Az önce LoW kapısından çıktım 3 kere patlayıp afk olarak anca bitirebildim 6 kişi falan vardık grupta oyunun mantığı parayı veren düdüğü çalar olmuş şuana kadar zar zor kasıldım

5. legendw.

legendw. User

Arkadaşlar bu oyuna 2009 da başladım. O zamanlar tabii böyle geliştirme, lf4, pet olayları yok. Klanla kutu toplayıp yaratık kesiyorduk 2-3 günde 1 lf3 alıyordum ( tabi x-7 haritasına geçince). Kesiliyorduk o zamanlarda tallon dönüyordum bigboyla ne zaman kaçmaya başlayınca tallon kendi klanından adamlar seni kesip tallona konuyordu. Neyse şimdi ise, yok 5-3 de sen ben kavgası (şirketler arası), x-6,7 de tallon cubi kesmeye çalışıyorsun bu hem full hem de full olmayan arkadaşlar için geçerli, kamuflaj bozup dalıyorlar ekstra mayın atıyorlar kamufleli(bu çok saçma bence,sonuçta mayın bırakmak da saldırı sayılıyor ama kamuflaj kalkmıyor). Tabi kamuflaj bozuldumu full olmayan arkadaşlar hep hedef oluyor. Şimdi sorarım size nasıl kasılacak bu millet. Yeni güncellemeyle LoW artık 3 kat daha güçlendi full olmayan klan ekipleri çok zorlanıyor yapamıyorlar. Full klanlara giremiyorsunuz bile çünkü EGO ları tavan yapmış halde. Neyse uzun tutmayayım daha fazla ben bunca senedir fullenemedim kısacası. Bir oyuna para vereceksin tabii ama fullenmek içinde alternatifler olmalı para dışında.

6. EartQuake

EartQuake User

bende arkadaşlara katılıyorum. kapılarda vurulmaktan ne görev yapabiliyorum ne harita değiştirebiliyorum. adam x1 de geziyor x2 ye geçerken yolda vuruyor. nasıl bir mantıktır bu anlamadım?
    yeni başlayanlar oynamasın mı istiyorsunuz amaç ney anlamadım.
    canavar kesiyosun kendi şirketin sıkıyor . diyorum başka yere geçeyim yolda giderken vuruluyorum.
    ölmekten bıktım bıktım bıktım. hergün bir dünya günaha giriom bu yüzden . vebali sizin üstünüze.
    altarnatif yok yeni başlayanlar başlamamalı zati.
    sinir hastası olacam az kaldı.

7. uteyrol

uteyrol User

Çok haklısın ben kendimle denk olmayana sıkmam bile :D

EartQuake bunu beğendi.
  8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu konuda hep fikirleri iletiyoruz ancak her açıdan mantıklı bir yol üretmek lazım.Farklı fikirleriniz var ise güncelleme kısmına konu açabilirsiniz.

Keyifle iletiriz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.