Duyuru Yeni Başlayanlara Özel Kod

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DUMAN. tarafından 1 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DUMAN.

DUMAN. User

Her sunucuda olmaktadır yabancı serverlere özel değil .

Facebook yada instagram yoluyla ulaşırsanız yardımcı olabilirim kanıtlarını atarım yani .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ocak 2019
  2. ama ayıp etmiş bu bigpoint benim 4 senelik gemimde daha karasız lf 4 yok gelmişler oyuna daha yeni başlayan gemilere 10 adet karsız lf 4 veriyorlar.eski gemileri hiç düşünmesinler zaten:):(

3. KOR

KOR User

PEKİ BZDE NİYE OLMUYORKİ

4. çözdüm benn

5. KOR

KOR User

Hata: Bu kod senin hesabın için kullanılama

nasıl çözdün

6. Ya arkadaşım gir youtube a darkorbit yaz filtreden son 1saati goster videolar var. Ya da facebook gruplarinda linkler dolasiyor bir zahmet bulun oradan kayit olup kodu yazın

7. .Senfoni.

.Senfoni. User

Ya bunlar millet girsin meletelim derdindeler . Çocuk hepsi bırak allah aşkına ya. Nasıl yaptı ise ya anlat yada sonsuza kadar sus kardeşim. Milleti saf yerine koymayın. Ayıptır.

8. KOR

KOR User

videoda adamoın yapıtğı olmuyor bizi farklı pilot sayfasına atıyor

9. Bende denedim ve oldu bi yandan güzel bir yandan kötü bir durum :D

10. şimdi yaptım oldu.
    doğru diyorlarmış bu darkorbitin eski giriş sayfasını hatırlıyan varsa oradan girsin ordan kayıt olunca oluyor sadece

11. lan trolleniyonuz bu naneler kekliyo sizi saldım çayıra ... :))

12. uzayl80

uzayl80 User

eski giriş sayfası ?? denendi olmadı kod mod yok

sitee mod yok millete eylence cıktı devam dvam :D

13. nonono20

nonono20 User

Troll yok, bilgi doğrudur.

14. He arkadaşım milletin isi gucu yok trolleyecek yalan soyleyecek. Ya beceremediniz ya da yapmaya bile calısmadan yalan diyorsunuz.

15. Simdi anlasildi herşey. Yalan diyenler buyursun bakalım

16. helebidur2

helebidur2 User

yeni çar açınca oluyor eskisinde işe yaramıyor

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba

Bigpointin bir diğer oyunu olan BattleStar Galactica Online oyunu kapandığı için ( Darkorbit için böyle bir durum söz konusu değildir!) bu oyundaki oyuncuları Darkorbite yönlendirmek ve bir nevi destek olmak maksadı ile verilen özel bir kod mevcuttur.

Konu sahibinin belirtdiği ödüller bu kodu kullanan yeni hesaplara ( aşağıda verilen bağlantıdan kayd olunması zorunludur!) verilmektedir.

Bu ödülleri kazanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir:
    1. Aşağıdaki bağlantıdan yeni hesap açınız,
      https://www.darkorbit.com/?aid=8065&aip=au
    2. “KUPONLAR” kısmından aşağıdaki kodu giriniz, akabinde robot (Cylon) olmadığınızı onaylayın ve “KULLAN” yazısına tıklayın. ​
      BSGOGENERAL
    3. En son ve en önemlisi bol bol eğlenin ;)
    İyi eğlenceler.

Son düzenlenen: 4 Ocak 2019
  18. WolfWar

WolfWar User

Bu kodu keşke bizler de kullanabilsek hesabım az çok güçlü olsa da 1 kararsızım var ve venoma sahip değilim :/

19. @buraktopuuz instagramım atıver

20. Aliens

Aliens User

Ne? Ama sen yıllardır forumdasın. :O Anlamıyorum, forumculardan bir tek benim mi hesap iyi durumda? :D

WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.