Yeni Başlıycam Server Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve TheV1 tarafından 30 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TheV1

TheV1 User

Merhabalar iyi günler
    oyuna yeni başlıyacağım önceden biraz oynamıştım ama baya oldu.
    Şimdi hangi server de başlamamı önerirsiniz?
    Bir de bir süre ne yapmam lazım taktik verir misiniz?
    Teşekkürler iyi forumlar

2. uffpuff

uffpuff User

bana ulaş.

3. Şimdi birileri gelip sana en kalabalık sw global avrupa 1 oradan başla derse kesinlikle buna inanma
    Global avrupa 1 en kalabalık server evet ama oyuncuların %90'nı full server başına düşen güçlü oyuncu sayısı en fazla server pvp server gibi düşün ayrıca rütbe puanların en fazla olduğu da server rahat edemezsin 10 dk'da bir patlarsın.

Ha eğer diyorsan ben mazoşistim zoru seviyorum kalabalık olsun ben güçlenirim 'global avrupa 1' ri öneririm..

Tr serverlerini çoook uzun zamandir hiç oynamıyorum..

Fakat oynayanlar hilenin hurdanın bugun önüne geçilemiyor diyorlar hatta tutucu programlarını türkle oluşturmuş yapmış gibi söylemler bile duydum bir iki kişiden 8-9 gemi zincireleme gezen küfürün çoluk çocuğun hilecinin en fazla olduğu en fazla sinirlenebileceğin server türk serverleri .. negatif yönleri bunlar pozitif yönleri türk serverleri işte herkes türk olur iletişim de zorlanmazsın.(ama ben türk serverlerini önermiyorum)

Küresel servere hiç başlama derim(şu pve olan server) gemi yapıp sadece npc kesmeyi kim ister ki? İstiyorsan eğer bu serverde başlayabilirsin kimse kolay kolay seni kesemez patlatamaz pve server sonuçta ama yeni server olduğuna aldanma burada da hile bug'un önüne geçilemedi yeni server olduğu taktirrde rütbe puanları herşey uçtu gitti kaldı ki daha 1 senelik server bile değil...

Global avrupa 7'yi öneririm gayet sakin bir server ayrıca '7' rakamına da aldanma boş bir server değil dolu da değil...İkisinin ortası server başına düşen full oyuncu sayısı %50'lerde ben uzun zamandır burada yedek bir hesap yapıyorum ana hesabım global 1'de ama içimden keşke global 1'de değilde global 7'de oynasaydım diyormuşum sessiz sakin...Neyse umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir ama yine diyorum boş bir server kesinlikle değil... :)

Birde global amerika 2 serverini öneririm.

İşte burası gerçekten diğer serverlere göre boş bir server ama kafam rahat etsin diyorsan pve server gibi olsun ama pve'serverde tam olmasın diyorsan buradan da başlayabilirsin ama global avrupa 7 kadar da dolu değil unutma...

Hele birde polonya 3 serveri var ki oraya hiç başlama :D

Elimden geldiğince kendi oynadıklarım/gördüklerim istatistiklerini oluşturduklarım kadariyla birşeyler paylaştım umarım işine yarar ve doğru karar verirsin iyi forumlar :D

TheV1 bunu beğendi.
  4. TheV1

TheV1 User

Vakit ayırdığın ve cevap verdiğin için teşekkür ederim :D
    Dediklerini anladım artık birisine başlarım, iyi forumlar :D

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. titans___

titans___ User

tr3 deyim hiç mi hiç başlama başka servırları bilmiyorum oyun hani adı üstünde bilgisayar oyunu da millet kasıntı dolu arıyorsan her yerde var kasıntı da bunlar üst model zeki sanıyorlar kendilerini

TheV1 ve Dontforgetme bunu beğendi.
  6. Sana bir taktik daha verim..Hangi serverde başlıcaksan önce gir bir bak en güçsüz şirket o sw'de hangisiyse o şirkette başla :) Neden en güçsüz şirkette başlıyorum? Yada öneriyorsun deme :D Ha illa diyecek sen de anlatırım :D

TheV1 bunu beğendi.
  7. Yeni PVE serveri açıldı orada koruma da var sen kimseye ateş etmediğin sürece korumada oluyorsun aksiyon istemiyorsan orada başlayabilirsin.

1/5 serveri bol aksiyonlu diyebiliriz. ;)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Eylül 2021
    TheV1 bunu beğendi.
  8. Viraaa

Viraaa User

yukarda arkadaslar durumu sana acikca yazmis.benim sahsi fikrim.hayatina devam et :=)

9. Merhaba,

Öncelikle PVE mi PVP mi oynamak istediğine karar verip ona göre bir seçim yapman gerekiyor

PVP Oynayacaksan TR sunucularından birine başlaman daha iyi olur herkes herkesi tanıyor durumda artık.

Cevabınız için teşekkürler.

İyi Forumlar.

10. titans___

titans___ User

TR servırları çok doğru anltamışsın,hile de çok fena o gün etkinlik de olsa oynatmıyorlar, hitacde çift aldım bende onlarla uğraştım, hitac yavaşlatıyor bende onları kesdim aşiret mantığı var sonra beni arıycaklarını bildiğim için kapılara geçtim fitil olsunlar zaten balık hafızalılar, unutuyorlar kapasiteleri bu kadar ha unutmayan varsa nik değişirm bakar yenişemiyor sen kimsin şumusun bu musun,ben gece işden gelip oyunda takılırım ondan diğer büyük klanlarla işim olmadı yani vakdim yokdu onlar gibi iş dolayısıyla sonra bot çıktı falan filan yani bilinen olaylar oldu da bu inad ne sen kesin şusun hani bu kanıya neden varırlar anlayabilemeiğim bir inat da varrr, değilim der uzatsa da sallarım napıyım kimlik numarası mı vercem ?

Son düzenlenen: 8 Eylül 2021
    Dontforgetme ve tpkverduş bunu beğendi.
  11. Viraaa

Viraaa User

kardes bi nokta virgul bisey kullan gozun sevem ya:))

12. titans___

titans___ User

bu konu da bir ara ders çalışmam lazım konuşur gibi es vermeden yazıyorum. kusura bakma üşeniyorum da renkli klavye de yok önceden kısa yazardım şimdi bile uzun yazıyorum lazım virgül falan imla klavuzu yeter mi ha cidden soruyorum adam haklı kullanmadan yazmamalı. birde notebook önerin renkli klavyeli bu tuş atanan mouselar bu oyunda kullanılır mı vir olsan da savaşlar da anlık oluyor neticede

13. aga benide gaza getirdin bende baslıyorum global avrupada en güçsüz server hangisi bi söyle bari sana zahmet :D

14. global avrupa 7'yi öneririm kesinlikle...

15. basladım basladım :D bi klana girdim görevleri yapmama da yardım ediyolar. tr5 den açık ara iyi server

16. sana tavsiyem görev katlayıcısını satın alıp(yeni başlayan hesaplara veriyorlardı) 10 prometheusu 20 yapman ve daha bir çok tp veren görevi bitirerek 3 günde 20 21 22 lwl olma şansın bile oluyor :)

17. T-129ATK-

T-129ATK- User

fransa serveri oyna bence çünkü orda şeref bugu yapamıyorlar orada moderatör varmış bug yapanı gördümü banlıyor bide diğer serverler kadar program kullanmıyorlar orda

18. görev katlayıcısını nerden alıyoruz pekii ekstralardan mı

19. 6-8 lwl arası geliyor yeni açılan gemilere portlardan atladığında ekranın sol üstünde geliyor bunun için sıkca portal atlaman gerekiyor ben öyle yapmıştım :)