Yeni bir başlangıç için server önerisi ve genel tavsiyeler

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve wooody3411 tarafından 9 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. wooody3411

wooody3411 User

Selamlar.
    Bir süredir TR-4'te oynuyorum ama başlangıcımı yanlış yaptığım için 0'dan başlamam gerekiyor.
    Ağırlıklı PVE oynayacak birisiyim. Kasma zevki için oynayacağım. Hangi server ve sektörü önerirsiniz?

TR-3'e girmeye çalıştım başta ama bir türlü bağlanmıyor. TR-5'te de Earth olarak hesap açtım yanlışlıkla.

Ek olarak bir öneriniz var mıdır gemi paketi olur, premium paketi şunu al vs. gibisinden? 6-8 arası çifte katlama olayını biliyorum şu an için sadece. Teşekkürler

2. mx-1 ideal dolulukta düşünebilirsin senelerdir orda oynarım...

3. GodzillaBG

GodzillaBG User

Adı sadece "Küresel" olarak geçen ve sırf PvE odaklı bir sunucu mevcut oyunda, Meksika sunucularını katiyen önermem çünkü oyunun en toxic kitlesi sırasıyla Meksikalılar > İspanyollar > Ruslar > Türkler olarak ilerler(alınmaca gücenmece yok biz de çok çirkefleşiyoruz çoğu zaman).
    Bahsettiğim küresel sunucuda oyuncular arası özellikle küçük/yeni gemilere zorbalık yapıl(a)maz çünkü pvp modu özelliği mevcuttur oyun içinde.
    Kendim bizzat oraya taşındım "ABD Batı" sunucusundaki sayborg ve centurionlu hesabımı bırakıp ve şu anda huzur içinde takılıyorum görev/farm vs. derken gayet hoş vakit geçiriyorum, size de tavsiye ederim.

B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  4. joetly

joetly User

merhaba,

arkadaşların da söylediği gibi başlamadan önce az daha araştırsaydın sanki daha iyi olurdu ancak eğer bu kullanıcı ile devam edersen ve 17 level olduğunda pro lazer için görev ihtiyacın olursa çok sık oyuna girmesem de 10 görev için günde 1 saat civarı 1-2 günde hallederiz diye tahmin ediyorum.

-=[Anarchy]=-

oyundaki adım. ekle elimden geldiğince yardımcı olurum. (çok sık giremiyorum maalesef. akşamları 1 saat falan) ama pro lazer için görevlerde çok sıkıntı yaşamayız.