Öneri Yeni Bir Başlangıç

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 25 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Global Avrupa 1 sunucusuna başladım ve sizden kasılmam için öneri-yardım istiyorum.

Gemi: Leonov, Vega, Goli
    Ekipman: 6 LF-3 geri kalanlar Spectral 2 lazeri, 2 BO-2, 1 Füzyon Kalkan III kalanlar BO-1
    4 Flaxım var.

Skylabı geliştiriyorum.

2. Lion

Lion Guest

Merhaba,

X-3 -X-4 haritalarında kasılın mümkünse grup halinde kasılırsanız yararınıza olur.

İyi Forumlar.

3. Sonrasında ne yapmalıyım?

4. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Skylab'ı geliştirdiğinizi söylediniz zaten daha sonra lazer ve kalkanlarınızı tamamlamaya çalışın LF-4 ve BO2 sonra da argeye yönelin.

İyi Forumlar.

5. Öncelikle leonov alarak X-3 te önünüze geleni kesin ayrıca bir yandan da kutu toplayabilirsiniz.Katlayıcı alacaksanız direk vega alarak da kamuflajla pvplerde toplayabilirsiniz fakat oyuna daha yeni başladıysanız önermem önce oyunu tam anlamıyla öğrenmek için küçük haritalarda kasılabilirsiniz.Bu arada skylabı geliştirmek güzel fikir olur benim gemi full hala skylab 10level duruyo mesela :)
    Neyse ardından 11-12 levelden sonra X-6 larda cubi çok kişi kesiyorsa goli alarak onlara katılabilirsiniz.
    Bu arada görevleri yaparken petinizi açarak opeti 8 level yapmaya çalışabilirsiniz.Ardından hammadde 3 alarak palladium toplayıp zeta açmaya uğraşın.Zetadan gelen anahtarları LF-4 gününde açarsınız ve argeniz iyileşmiş olur
    Ayrıca LF-3,Bo-2leriniz ve irisleriniizi de açık arttırmadan almanızı tavsiye ederim.Zaten anahtar açtkça çokça LF-3 Bo-2 bulacaksınız fakat anahar açacak seviyeye gelene kadar da en azından 10-Bo2 15-20 LF-3 olmanız güzel olacaktır.

6. Türkiye 1 den Global’e geçtim yani biliyorum ama başlangıcı unutmuşum :D
    Skylab yakında tarih olacak o yüzden 10 lvlde bırakırım :)

Hayatta kutu toplamam, sıkıcı ve zor iş :D

Oynadığım sunucuda çok fazla otocu var. Cubi yapan yok maalesef hepsi ana haritalarda.

7. Bu şeylerin kalkacağı veya bazı şeylerin nerfleneceğini söylüyolar nerden öğreniyorsunuz bunları :D

8. "Darkorbit Yenilikleri" ;)

LastShot12345 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.