Öneri Yeni bir booster

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 16 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sevgili modlar size bir danışayım dedim, yeni bir fikir konusu açmak istiyorum ama fiyatlar konusunda kararsız kaldım önerilerinize açığım.

Sadece npclere karşı işleyen bir booster

Anti-Npc(A-NPC) S Booster Krediyle alınabiliecek(Kaç kredi olsun) 10 saat boyunca npclere %5 hasar verecek
    Anti-Npc(A-NPC) M Booster Uridiumla alınabilecek 5000 uridium 10 Saat boyunca npclere %10 Hasar verecek
    Anti-Npc(A-NPC) L Booster Sadece birleştirde oluşturulabilicek 2 saat boyunca npclere ekstra %20 hasar verecek. Birleştirme malzemeleri: 2 frekans kablosu ve 1 nano çanta.

Booster ek hasarları birbirine eklenebilecek yani toplam ek %35 ekstra hasar verilebiliecek. Tabi bu benim fikrim özellikle siz fikirlerin hayata geçirilme kriterlerini bildiğiniz için danışmak istedim ekstra

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bakın aslında bizlerde birer oyuncuyuz.Belki sizden daha eskiyiz ama sizinki kadar güzel fikirler üretemiyoruz mesela.:)

Yani görevli olabiliriz ama bu her şeyin en iyisini biliyoruz demek değil.Sizin fikir öneri ve sorularınız birbirinden güzel.

Bunu her seferinde dile getiriyorum:).

Bir oyuncu olarak 5 milyondan az kredi olmasın diyebilirim ancak:)

Keyifli kasılmalar iyi forumlar dilerim.

3. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bende JUPİTER moduma ek olarak şunları diyeceğim;

%'deler çok yüksek, yani eklenebiliyor dediğinize göre DMG-BO1 & DMG-BO2 ile bu %55'lere çıkıyor.

Bu gerçekten yüksek bir miktar.

Eğer bu kadar çok vururlarsa LoW Kapısına tek girip ki geçmişte bunun örneklerini defalarca gördük, Falcon'u tek başlarına kesebilirler ki bu vuruş gücüyle pekte imkansız değil.

Size benim önerim 3 ayrı destek yerine BO1 & BO2 hallerini yapın, bunlar da toplanınca ekstra %10 hasar versin, fiyatlarıda zaten belli, 10.000 Uridium. ( Belki BO1 olanı yeni başlayanlara destek amaçlı 5.000.000 kredi yapılabilir. )

Ama fikriniz gayet güzel, ben beğendim.

İyi forumlar dilerim...

4. Çok sağolun modum aklıma low hiç gelmedi evet bir kredi bir de uridiumlu yapmak daha mantıklı, o yüzden dediğiniz şekilde düzenleyip açayım.

Başka fikir verecek modumuz, adminimiz yok mu?

Teşekkürler modum ama foruma pek tecrübeliler girmiyor artık. Bi sizler kaldınız :D Onun için fikrinizi almam lazımdı :)

JUPlTER bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.