Öneri Yeni Bir Gemi Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve klonaskeri tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Bir Gemi İster Misiniz?

Anketin kapanma tarihi 29 Eylül 2015.
  1. Evet

38,5%
  2. Hayır

61,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. klonaskeri

klonaskeri User

Oyunda baktığımız zaman tercih edilen gemiler çoğunlukta: Goliath(Hazarfen,Cerrah),Vegaence(Pusat)...
    Farkedildiği üzere sonradan eklenen ama Pusat tasarımı gelince etkinliğini yitiren spearhead gemisi,Çok yavaş olduğu için üstün dp özelliğinin önemini yitiren ctiel gemileri mealesef fazla tutulmamaya başlamıştır.Daha fazla gemi seçeneği sunmak gerekeceğini düşünüyorum...
    Alınacak gemi(30.000-50.000 uridium) Saldırı ve dp bakımından vegaenceden üstün ancan goliathdan zayıf.Hız bakımından ise vegaence ye rakip olabilecek bir gemi konulmasının iyi olabileceğini düşünüyorum.Üstelik bu konuda spearhead gemisinin dondurma yeteneği ise her gemide olduğu gibi bu gemide de etkili olacağından bu gemiyi durdurmak da spearhead gemisine düşmektedir.Bu şekilde spearhead gemisi onu yakalayabilecek bir gemi,Ctiel gemisi ise bu geminin özel yeteneklerine ve saldırılarına dayanabilecek bir gemi olma özelliğini taşıyacağından yeni gemi bu 2 gemininde alınmasında sebebiyet olabileceğini düşünüyorum.Peki bu gemi nasıl olacak.Onu da sevgili darkorbit ekibi düşünsün :)

2. WolfWar

WolfWar User

Bence sen düşün tasarla darkorbit yaparsa eksiğini giderir. +1

3. klonaskeri

klonaskeri User

fikirlerim var ancak bunun için elimde program yok.Eğer tavsiye ettiğin bir program varsa verirsen sevinirim

4. Yeni gemiye hiç gerek yok. Adamlar pusat getirdi cerrah getirdi oyunu batırdı. Oyuncuları düşünmeden yenilik yapılıyor hep.

5. DraydiBoy

DraydiBoy User

yeni gemi ve tasarımlara
    oyum olumsuz -1

6. Yeni bir gemidense şuanki mevcut gemilerde iyleştirilmeye gidilebilir, bazılarının özlellikleri arttırılırken bazılarınınki düşürülebilir. Böyle olursa oyuna denge gelebilir ve çeşit çeşit gemiyi haritalarda görme fırsatımız olur diye düşünüyorum.

7. Olmamali -1 yeterince gemi var aegis citadel goli vega sphered bunlarin tasarimlari of off

8. Oyuna daha fazla gemi ve tasarım getirmenin bir anlamı yok zaten pusat geldi diger gemilerin bir anlamı kalmadı dediler cerrah ın oyuna dahil olması ile beraber pusat o kadarda etkin bir gemi olmamaya başladı şimdi diceksiniz ki cerrah ne alaka 1 tane hız jenaratörü taktıgımız takdirde pusat ın kacması o kadarda kolay olmuyor zaten ve ayrı yetten bu durum zaten droit oluşumları ile destekleniyor .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.