Yeni Bir Telafi Gelecek Mi?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -SiyoCan- tarafından 6 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

KOD İSTEME HAKKIMIZ VARMIDIR

1. EVET

92,3%
  2. HAYIR

7,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -SiyoCan-

-SiyoCan- User

3. günün sonunda oyunum düzelmiş durumdadır. fakat HASSLE kodu 6 saat kalmış ve hasar şeref tp desteklerimin süresi bitmiş . haftalık indirim ve katlayıcı paketlerimin süreleri 3 -4 gün boşa harcanmış durumdadır . gerekli geri dönüşümler sağlanmalıdır bu konu hakkında yardım istiyorum

2. titans___

titans___ User

Ben indirim almışım ne oldu tp şp almayı bilmiyormuyum hani einstein değiliz de ne diyim uslübümu beğenmedi modlar zaten kaç defa tam geliştirme yapcam diyorum hop geliştirme gidyor yok bunu isabet ettirmek de benim kabiliyetim oyunda başka sorunlar yok zaten bir ben sorun çıkartıyorum gemi geliştirmek için para harcasan da paran çöpe gidiyor oto da oynuyanlardan günlük görevleri etkinlik görevleri yapamyoruz blighted kesip karantina yapmak için otolara kaptırmakdan gidip onları kesmekden eksi yiyorum ani grvnde oto kesmekden diğerleri ile uğraşmakdan zevk almıyorum .

birleştir hala bozuk bende sen öyle yazdın diye bakdım bozuk hala

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Temmuz 2020
  3. ateistkeci

ateistkeci User

HASSLE kodu paylaşıldı zaten telafi için?

4. -SiyoCan-

-SiyoCan- User

HASSLE yayınlandı evet ama bana bi faydası olmadı çünkü bi önceki formlarımda da belirttiğim gibi oyunum haritada buga girmişti . ben HASSLE KODU nu çıktıgı gün kodladım fakat oyuna erişim olmadıgından dolayı aldıgım kod destekleri boşa gitti üstüne kendı desteklerimde yandı ...

5. ateistkeci

ateistkeci User

Kodun 19 Temmuz'a kadar kullanım süresi vardı hata sende bu durumda

OnePunchKel bunu beğendi.
  6. titans___

titans___ User

benim anladığım adam oyuna giremediği için tp şp den faydalanamamış veya bug oluşma durumu var kaldı ki birleştir de benim indirim bitti para veryoruz çöp oluyorsa vermem ben zaten sene de 50 ile 100 arası veryorum nasıl pişmanım yazmyım ban yerim uslüpdan fırça yiyorum adminler modlar baya baya sinirlenyorlar kızyorlar ben de para verip böyle oyuna ne diyim acaba hoş kelimeler kullanmam konusunda kızyorlar adminler modlar para veryorum sonuç yoksa N/A yeri değil burası adminler modlar öyle istyorlarsa belki öyle kişiler bulurlar ben denk gelmedim burda oyunda ki sorunların yıllar yılı aynı ısrar ile devamına katlanan bu kadar oyuncu gizli N/A mu acaba ?

mirza011tuncay ve -SiyoCan- bunu beğendi.
  7. -SiyoCan-

-SiyoCan- User

şaka gibi bir cevap vermiş bulunuyorsun sn @ateistkeci oyuna kendı tercihlerim ile değil oyun sorunu oldugundan dolayı giremedim fark ettiniz mi bilmiyorum ama çıktıgı gun kullandım dedım çünkü oyun sorunun 3,5 günde çözüleceğini tahmin edememiştim bundan sonraki kodlarda son gün kullanmaya özen gösteririm.

mirza011tuncay bunu beğendi.
  8. ateistkecinin de dediği gibi 19una kadar zamanı vardı oyuna giremeyip kod kullanman senin hatan telafi yapılcak bi durum olduğunu düşünmüyorum
    sene olmuş 2020 her oyun oynayan oynadığı oyuna 3-5 bir şey yatırıyor bu oyun dünki oyun değil her zaman bu sorunlar oluyor ki çoğu oyunda da olan şeyler beğenmiyorsanız mutlu değilseniz para yatır oyna diye kimse N/A oynama o zaman

ateistkeci bunu beğendi.
  9. -SiyoCan-

-SiyoCan- User

mantık seviyen yerlerde sürünüyor kardeş. kodun zamanından bana ne ? günlük reset atılmadığından dolayı oyun düzelmiyor günlük düzenli reset atılmış olsaydı eğer böyle bir mağduriyet olmazdı ki kaldı ki, benım kendı desteklerimin süreleri saat olarak değil gün olarak erimiş durumda bu konuya nerden değinirseniz değinin haklı olan benim .

10. ImLeblanc

ImLeblanc User

Bu kadar sığ görüşlü ve darkorbit yanlısı olabilmek için adminlerden bir şeyler alıyor musunuz?

Kodun kullanım tarihi 19 temmuza kadar demek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz demek değil mi? Zaten telafi verildi dediğiniz kod sıralama oyuncuları dışında kimsenin işine yaramaz bir kod ve karşılıksız bir telafidir. Günlerdir boşa giden kapı ödülleri, vip-indirim süreleri, insanların zamanlarının karşılığı bom boş tp-şp boostu mudur? Benim gemi seviyem için bu 3 günlük boost tamamen değersizdir. Sadece rinusk kasmaya çalışıyorum. Yapacağım görev yok. Yapacağım kapı yok. Ne yapayım ben TP-ŞP ödülünü? Tamam kimse benim için kod yapsın demiyorum fakat benden günlerdir gidenlerin karşılığı bu mu? Bu kodu ballandırarak anlatmanıza ve konu sahibi arkadaşı suçamanıza çok şaşırıyorum. Bu kadar yancı olabilmenize çok şaşırıyorum.

11. oyuna 2 gun sonunda şu an girebildim ve indirim katlayıcım vardı ziyan oldu bu iki gunun telafisi olmalı sadece bu durumu yaşayanlar için

12. titans___

titans___ User

2009 da başladığım bir oyun sen kime ukalalık yapıyorsun oyunlar da sorun var buna mecbursun işine gelmiyorsa git sen kimsin oyunun sahibimisin sana laf düşmez burda zaten otoya laf söyleyince birileri çıkyor neden acaba işine gelirse diye bir uslüb kullanyor adminler modlar bunlara neden se bir şey demyor anlamak istemediklerini düşünmemeli olur mu adam koskaca yetkili neyse konu oyun da hata var işine gelmiyorsa oynama zaten oynanmıyor sorunlar dan dolayı bot geliyor adamı tıklamak zor tıklasan da dpi inmiyor oyun oynanmıyor diyorum anlatamyorum sorun kesin bende zaten çok karışık anlatyorum da anlamyorlar demek ki siz bu oyunu oynuyorsunuz beğenmiyorsan yatırma diyor para mara oynamadığım oyuna ne para yatırcam sana soru soran mı oldu ?

reset atılmaması değil bu kod hatalar da tp şp ile geçiştirilyor bu memleketin sorunu kral dan kralcı olanlar otoya kızyorum birilerinin hoşuna gitmyor önümdeki 10 kutuyu da topluyor adam npcleri otolardan etkinlik yapamyoruz otolardan savaş yapamyorum bu sade bende oluyor değil mi ? diğer oyuncular burda oynama parana mı kaldık diyor oyunun sahibi belki de ben burdan bilemiycem .

-SiyoCan- bunu beğendi.
  13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyun içerisinde genel sorunlardan dolayı istenilen telafi sebebi ile getirilmiş olan "HASSLE" kodu henüz oyun içerisinde diğer oyuncular için aktiftir. Yaşamış olduğunuz durumu göz önüne alındığı zaman üzücü bir durum olduğuna eminim ancak 19 Temmüz tarihine kadar zaman olduğundan dolayı; bu belirtilen durum ile ilgili bir raporlama yapılsa bile bunun gerçekleştirilemeye gerçekleştirilemeyeceğini belirtmek isterim.
    Forum Kanalı içerisinde yanlış bir uslup kurallarına uyulduğu sürece hiçbir oyuncuya uyarı/cezai işlem yapılmamaktadır. Daha önceden önceki konularda oluşturmuş olduğunuz mesaj içeriklerine vermiş olduğum cevaplar gibi şuanda da oluşturmuş olduğunuz mesaj içeriği Herhangi bir yazım kuralı barındırmamaktadır. Bu sebepten ötürü anlaşılması oldukça güçtür. Oyun içerisinde 3. Parti yazılım kullanan oyuncular ile alakalı düzenli olarak raporlama işlemi yapılmaktadır.

Mesaj içeriğinizden yanlış anlamlar oluşabilceğinden dolayı gerekli sansürleme işlemi yapılmıştır. Forum Kanalı içerisinde bu tip tartışma ortamı yaratabilcek kelimeler ve metin içerikleri kurmaktan kaçınınız.
    Oyun içerisinde hiçbir oyuncuya oyun içerisinde ödeme yapma zorunluluğu verilmediğini, yapmış olduğunuz oyun içerisinde ki alışverişten hiçbir pay alınmamaktadır. Hiçbir oyuncu kurallar karşısında oyuna para ödediğinden dolayı bir üst kademede değildir. "Usluptan Fırça Yiyorum" bu tip bir sorunu Forum Kanalı içerisinde oluşturmuş olan Moderatör arkadaşımızı gerekli incelemeler adına Support Takımımıza iletebilirsiniz.
    Mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Forum Kanalı içerisinde yanlış örnek teşkil edebilcek bir cümle kurmaktan kaçınınız.
    Oynamış olduğumuz oyunun yazılmlar üzerine kurulduğunu ve her zaman sorunlar olacağını da oyuncu olarak unutmamak gerekmektedir. Bu gibi zamanlarda kusursuz bir oyun olamayacağı %100 güvenli hiçbir sayfanın olmadığını da unutmamak gerekiyor :) .
    Oyun içerisinde kabul etmiş olduğunuz GİŞ kuralları gereğince;
    Bigpoint oyunlara ve hizmetlere yıllık ortalama olarak %90 (yüzde doksan) oranında bir ulaşılabilirlik sunar. Bu sürelere, Bigpoint firmasının etki sahası içerisinde bulunmayan (mücbir sebepler, üçüncü şahısların kabahati vb.) teknik veya başka sorunlardan ötürü, web sayfasına ait sunucuya veya münferit oyunlara internet üzerinden erişimin mümkün olmadığı süreler ve ayrıca rutin olarak bakım çalışmalarının yapıldığı süreler dâhil değildir. Bigpoint’in büyük hatası sonucu oyunlara ve hizmetlere erişilmezlikte, sorumluluğu asıldır. Bigpoint ağ işletiminin güvenliği, ağ entegrasyonun muhafaza edilmesi, özellikle ağın, yazılımın veya kaydedilmiş verilerin ciddi arızalara maruz kalmasını önlemek için gerekli olması halinde hizmetlere erişimi kısıtlamak hakkına sahiptir.
    Bu kabul etmiş olduğunuz madde sebebi ile haklılığınızı tekrardan gözden geçiriniz.
    Kullanmış olduğunuz paragraf giriş cümleniz tamamiyle ithamdan ibarettir. Oyun içerisinde hiçbir oyuncunun "admin yanlısı" olması durumunda "arkadaş yanlısı" olma durumu yoktur. Forum Kanalında bulunan bütün oyuncu arkadaşlarımız tamamiyle eşit sınıftadır. Kurallara uyulmaması durumunda kişi gözetmeksizin cezai işlemler uygulanmaktadır. Herhangi bir Telafi içeriği olması zorunluluğu da olmadığını, telafi kodunun oyuncular tarafından kullanılma zorunluluğu da olmadığını belirtmek isterim. İçeriğini beyenmeyen oyuncu arkadaşlarımıza Merkez Ekip tarafından; "Bunu kullanacaksın bu benim sana telafimdir" denmemiştir. Oyun içerisinde tüm oyuncular gözetilerek oluşturulmuş olan bir telafi içeriğidir. Belirtmiş olduğum GİŞ kurallarından 4. Madde olan Ulaşılabilirlik maddesini unutmayınız.
    Oyun içerisinde bulunan sorunlar ve 3. Parti sorunların hepsinin farkındayız. Oyun içerisinde adminlerimize verilmiş olan genel bir inceleme ve yazılımsal bir yetki bulunmamaktadır. Hiç bir admin/moderatör işine gelirse diğe bir uslup kullanmamıştır ki yapmış olduğunuz haksız ithamın cezası bulunmaktadır. Böyle bir haksız ithamın tekrarında gerekli cezai işlemlerin uygulanacağını bilmenizi isterim. Genel olarak Admin/Moderatörler gönüllü olarak oyun içerisinde düzen sağlamaktadır. Belirttiğim gibi lütfen mesaj içerikleri oluştururken "Türkçe Yazım Kuralları"na uyunuz oluşturmuş olduğunuz mesaj içeriğinin anlaşılması oldukça zor olduğundan dolayı, mesajınıza oluştura bilceğimiz cevapları bulmakta zorlaşmaktadır.

Genel olarak Forum Kanalı içerisinde herhangi bir tartışma ortamı yaratabilcek cümleler kurmaktan kaçınınız.

Konu tartışıma ortamı yaratabilceğinden dolayı tarafımca kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.