Yeni Bir Vip Avantajı ! Ekipman serbest !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve NuMBeR-OnE[MLT*] tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

V.İ.P. AVANTAJI

1. olsun

oy sayısı 16
    72,7%
  2. olmasın

oy sayısı 6
    27,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba,

by avantaj sadece vip uyelerde olacak. Gelelim ozelliğe,

şimdi bildiğimiz gibi ekipmandaki lazer kalkan hız jeneretoru extralar felan bunlar sadece uzay istasyonunda değiştirilebiliyor. Veya çıkış yapıp değiştiriliyor. Bu avantaj ile V.İ.P. Uyeler gemisini istediği zaman istediği yerde duzenleyebilir.

Desteklerinizi bekliyorum.

2. bence olmasın.Adamla pvp de vs atarken ağır konfi yapar kazanamayacagını anlayınca topuk konfisi yapar kaçar gider.bence olmasın.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Ben destekliyorum ancak belirli şartlar olmalı.Bana kalırsa hasar alırken bir oynama yapılamamalı.

4. Tabi olabilir buna da soğuma süresi koysunlar.Ekipmanları yıldız haritasındayken değiştirebilelim falan bunun gibi şeyler olabilir ama yinede pek sıcak bakmıyorum.

5. saldırı korumalı bolgede ma olmasın her harita omaz yani

6. Sadece şirketinin kendi haritasında olursa ve son çatışmadan 30 saniye geçtikten sonra değiştirilebilirse kullanışlı olur +1

7. jessejames

jessejames User

iyide zaten vipsen 5 saniyedegemiyi kapatıp konfi dizip gelirsin zaten ne gereği var keyfe kalmış

8. KARANLIK

KARANLIK User

Üyelerimizinde fikirlerine bakılarak geliştirebilirsiniz konuyu.

TuvaletTerliği bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.