Yeni birleştir hibrit = I-oil

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve the_flood tarafından 14 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

I-oil birleştimede olmalı mı?

1. evet

75,7%
  2. hayır

20,0%
  3. farketmez

4,3%
  1. the_flood

the_flood User

herkese merhaba.Bilindiği üzere I-oil şu anda özellikle gemi birleştirmelerindeki en öenmli malzeme ve genelde X-7 zone yada günlük girişlerden elde ediliyor.ama 450 tane için baya bir kasılmak gerekiyor.Peki neden bunu birleştirden alamıyoruz.iki önerim var bununla ilgili ;

1- 1000 hibrit alaşım = 10 I-oil

2- 500 rinuks 500 takip = 10 I-oil

sizlerinde fikir ve oylarınızı bekliyorum.

2. usta06

usta06 User

Gözcülerle bunu kasmak baya kolay hale gelse de karantina kapısına giren insan sayısı çok az olduğundan ve gözcülerin tam olarak süreleri belli olmadığı için, ben gelmesi yönünde oyumu kullanıyorum. Gerçi oranlar daha makul seviyelere çekilebilir, alaşım kasarak, karantinadan toplanılan oil ile gemi almak kadar zor bu şekilde esasında.

the_flood bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

the_flood bunu beğendi.
  4. Artık sadece gemi birleştirmede değil yeni geliştirme sisteminde de ihtiyaç oluyor. Olması gerekir. Konu güncel.

5. Oyum olumlu +1

6. up. oil'e ihtiyacım var.

7. TersLale

TersLale User

Karantina yapan pek kalmadı. O yüzden Oil kasamıyoruz. Eir de gelse iyi olur.

8. Konuyu güncelliyorum ve kesinlikle destek görmesi gerektiğine inanıyorum. 20bin rinuksa karşılık 100 oil bile kabul ederim ben :) Öyle veya böyle bir şekilde birleştir kısmında yer alması gerektiğine inanıyorum

9. en azından grup için ihtiyaç duyulan kişi sayısı biraz olsun engelliyor düşüncem karantina kapısında kalmalı ve iyileştirme yapılmalı mesela çıkma ihtimali değilde her kapıdan 1o tane yada 15-20 gibi ozaman kapıda işlevsel kalır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ağustos 2020
  10. Bu da güzel bir fikir. Ama bi karantina kapısı yapıp 1 oil almak demek 450 karantina kapısı demek. Çok mantıksız.

TersLale bunu beğendi.
  11. Oyundaki her şey kolay elde edilmemeli, bence mantıksız. (Hayır)

12. Öyle düşünmeyin, birleştir kısmına gelmesi demek kolay bir formülle gelmesinin istendiği anlamına gelmiyor. Örneğin 2-3 hafta emek vererek bir sayborg oili toplanabilmeli diye düşünüyorum

13. M-A-Y

M-A-Y User

Mantıksız

14. the_flood

the_flood User

düşüncen için tşk. ama ;
    24 saatte kaç oil toplayabilirsin ?
    24 saatte kaç hibrit-rinuks veya takip toplayabilirsin ?
    buradaki ana fikir tüm oyuncular için erişilebilir olması.

fikrin için tşk..
    sadece karantinadan 1 oil aldığını düşün ( o da kesin değil ). gemi istiyorsun ve 450 adet oil gerekiyor. 450 defa kapı yapmak mı ki artık kapı içinde alaşım zor düşüyor. yoksa kapı dışında da oil kazanmak mı ? sence hangisi mantıksız ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ağustos 2020
  15. Kapı dışında yarattıktan alıyosun, her 2 haftada bir etkinlik çıkıyor orada da birsuru oil veriiyor ayrıca 2 tane de takvim var onlardanda geliyor. Ben oili az verdiklerini düşünmüyorum. Oil'in değeri düşerse ben etkinlik görevlerini yapmam mesela. Savaş bileti almam. Çoğu kişi oil için yapıyor o görevleri herkes benim gibi yapmazsa oyundaki döngü bozulur.

16. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Mesajlarınızda birleştirme işlemi uyguladım lütfen daha dikkatli olalım.

İyi Forumlarr.

17. Bu konunun güncel kalması gerektiğini ve üzerine gidilmesi gerektiğini düşünüyorum. Neden diye soracak olursanız;

Karantina kapısı yapılması çok zor ve karşılığında alınan OIL komik olduğundan kimse yapmıyor ve elit harcamak istemiyor. Yapacak kişiler bulunmuyor. 450 tane karantina kapısı = 1 Adet Sayborg düşünün.

Ya kapıyı kolaylaştırıp düşen oili arttırsınlar örneğin 10-15 felan, ya da birleştire eklensin bu OIL.

Sayfayı Paylaş