Geri bildirim Yeni Birleştirme ve Geliştirme Sistemi Geri Bildirimleri!

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 29 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Sol üstte filtre yazan yere tıklayın ve orada açılan pencereden göstermek istediğiniz malzemeleri seçin. Bunu yaptığınız halde olmuyors Destek ekibi ile iletişime geçin.
   
 2. *-Ebru-*

  *-Ebru-* User

  [​IMG]
  aynı böyle gözüküyor
   
 3. FANTOMARI

  FANTOMARI User


  oyunda yeni gelen guncelleme ile birçok hata mevcut buda onlardan biri
   
  Sempatik.57 ve ŞahFD bunu beğendi.
 4. Destek ekibine görsel ile birlikte yazın.
   
 5. ŞahFD

  ŞahFD User

  Tarayıcını değiştirebilirmisin bi? Birde sanırım ayarlardan saydamlığı işaretlemediğniden emin ol. öyle dene.
   
 6. *-Ebru-*

  *-Ebru-* User

  peki benim diğer çarda aynı neden onda olmuyor aynı tarayıcı ve aynı ayarlar acık [ Link Paylaşımı Yasak ! ]
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Kasım 2019
 7. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest


  Merhaba,

  Mesajınızın tamamını bold olarak yazmanız forum kurallarına aykırıdır.
  Mesajınızda belirtmiş olduğunuz durumlar rapor edildi


  Yaşadığınız sorunu detaylı olarak supporta raporlarmısınız lütfen. Sizlerin raporları sorunun çözülmesinde önem teşkil etmektedir.
  Support İle Nasıl İletişime Geçerim S.S.S 'yi tıklarak destek alabilirsiniz. Forumda link paylaşımı yasaktır. Mesajınızda mevcut olan link silinmiştir ve aynı durumun tekrar edilmesi durumunca ceza işlemi uygulanacaktır.

  İyi forumlar.
   
  ŞahFD bunu beğendi.
 8. ŞahFD

  ŞahFD User

  Öncelikle uyardığınız için teşekkürler, tamamının bold seçeneğinin yazılmasının yasak olduğunu bilmiyordum (Neden yasak onu daha çok merak ediyorum)

  Diğer konuya gelirsek, Mesajımı ciddiye alıp ilettiğiniz için teşekkürler, bakın ben 26 prometheuslu bir gemiyim gemide zibilyon tane cephane var full destek oynuyorum yani yarı-zengin oynuyorum diyebilirim, ben bu halimle, serverde beni oyuncular karantinaya almazken, yada ben karantina bulamıyorsam(hem gerçekten bulamadiğim için, hemde klanların mobbing uygulamasindan ötürü sadece kendi klanlarıyla yapması yada arkadaşlarıyla vs)

  Yada bu halimle bile beni yetersiz gördükleri için bile yapamıyorsam, yada beni gruplara almıyorlarsa,

  Sayın odin admin, size sorarim, oyuna başlayan yeni birisini, sizce birisi grupa alıp karantina yaptırırmı ona? Yapar mı? Elinizi vicdaniniza koyun,

  Oyun size yeni sistemde bile sırf 2.Seviyeye bir ürün geliştirmek için 2 tane gamma yapın diyor, düşünsenize gamma gibi bir kapı 3 eksen veriyor

  (Daha doğrusu veriyordu cumartesi 12:00'dan sonra kapılar eir vermemeye başladı)

  Ama konu bahis bu değil şimdilik siz demek istediklerimi anladınız :)

  Bu eir sistemine bir çözüm şart diye düşünüyorum.Okuduğunuz için teşekkürler,

  Öte yandan dediğim gibi bo3, yeni geliştirme sistemindeki teknolojilerin 5'ini birden üretebilmemiz, dp'nin artışı, vb şeyler hoşuma, gitti,

  bo3 1800 chromin istiyor, zaten bir kapı yapıyorsun min 5 bin chromin alıyorsun, bakın güzel şeylerde var,

  Ama bu eil olayının aklı mantıklı bir yani yok.Okuduğunuz için teşekkürler
   
 9. eır sıkıntılı 540 karantina kapısını yapmamiz lazım sadece 36 pormeus için 20 kalkan içinde 300 kapı yapılması lazım yaklaşik 840 tane karantına kapısını yaptıgınız promeus lazerı ve bo3 kalkanları geliştirebilirız bu şaçmalık degilmı
   
  ŞahFD bunu beğendi.
 10. FurkanS53

  FurkanS53 User

  Karantina neyse hibrit alaşım toplayıp immunizer almakda uğraştırıyor. Güncelleme fikrii havuzunda konu var. Immunizer cpu kredi olsun ismi destek olun.
   
 11. Regulus

  Regulus Guest

  Merhaba,

  Güncelleme yeni olduğu için bu konuda daha da alternatifler getirebileceklerini düşünüyorum şahsen. EİR malzemesini daha farklı yollardan temin edebilmek gibi. Haftasonu kaynaklanan problem ise rapor edilmiş durumda. Eminim ki bu durumun zararı kısa sürede telafi edilecektir. Yeni gelen güncellemenin daha farklı olmasını düşünüyorsanız, eksik yönlerini şöyle kapatabilir gibi benzer fikirleriniz varsa Güncelleme ve Fikir Havuzu'unda bu fikirlerinizi paylaşmanızı tavsiye ederim.
  Tabii bunu da atlamamak gerek :) Bu fikir ile gelişmeye çalışan oyuncuların sevineceklerinden eminim. Aklınıza takılan başka soru veya sorun varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

  İyi forumlar.
   
 12. FurkanS53

  FurkanS53 User

  Yeni güncelleme ile birlikte yapılan yanlışlar;
  *Apis ve Zeus almak zorlaştırıldı. Parçaları birleştirden alabiliyoruz ancak önceden 20-25 parça yaptığımızda gerisini uridiumla tamamlayarak daha uyguna alabiliyorduk. Artık kalan parçaları uridium ile aldığımızda daha fazla uridium gidecek.

  *Artık apis ve zeus droidleri için parça sınırı kaldırıldığından ganimet kutularından 45 den sonrada droid parçaları çıkmaya devam ediyor. 45 e tamamladığımızda droid parçaları çıkmadığından diğer öğelerin çıkma şansı artıyordu bu şansda gitmiş oldu.
  [​IMG]


  *Güncelleme öncesine kadar B03 kalkan birleştirmek için gerekli H-HP(Hibrit İşleyici) ve H-MT(Mikrotransistörler) sandıklardan beraber çıkıyordu. Bu iki öğe birbirinden ayrıldı. Hibrit işleyici kutulardan az çok çıkmaya devam ediyor ancak mikrotransistörler 100 kutuda 1 tane bile zor çıkıyor.
  *Eski öğeleri(LF-4, B02, Roketatar, İris, Apis, Zeus, KSİ Modülleri ve daha eskip ekipmanlar) yükseltirken Oil ve EİR malzemeleri isteniyor. Bu malzemeler yalnızca Prometheus ve B03 kalkanı için istenmeliydi. Yeni başlayan oyuncular için zorluktan başka birşey değil. Belkide LF-4 ve b02 geliştirmeyecek. Roketatar ve droidleri geliştirirkende yine EİR ve Oil e ihtiyacı olacak.
   
 13. **PÖH**

  **PÖH** User

  vallah kardeşim prometheus a geliştirme geldi çok çok saçma oldu adamlar bi sıktımı direk patlıyor nedir böyle güncellemeyi biz istemiyoruz
  ve halka diroitte var kalkanı 2 m olur halka uçuş diroittler olmasaydı kolay patlayabilir
   
 14. ne güzel hesaplamişsın kardeş sayıların gorunce oyunu bırakasım geldı (güzel düşünmuşsun ama darkta geri vites yok düzeltmıyecekler gibi geldi ) yinede bir umutdur yaşamak ...
   
  Regulus bunu beğendi.
 15. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Kolay kolay bir şeyi geri almazlar. En fazla biraz iyileştirme vs yaparlar ama yine kendilerine göre yaparlar. Ben çok uzun zaman önce iyi bir gelişme olacağına dair umudumu kaybettim. Bana kalırsa her zaman daha kötüsüne hazırlıklı olun. Çünkü uzun zamandır gidişat bu yönde gözüküyor. Bir taraftan bakınca bazıları işte şu geldi bu geldi iyi oldu vb şeyler düşünüyor olabilir. Ama uzun vadede oyuncuların yararına olan birşey yok maalesef..
   
 16. Yeni güncellemeler yeni sıkıntıları getirdi.Ben özellikle teknoloji fabrikasında sorun yaşıdığımı zannederken Immonizer cpu su oluşturamadığımı ,kazandığım hibrit alaşımların (bugünden itibaren) sayılmadığı, karantina kapısı için biriktirdiğim kapı haklarımın kaybolduğunu ,haftasonu yaptığım Kronos kapısı dahil 5-6 kapıdan EIR alamadığım sorunlarından daha sıkıntı verici olduğunu gördüm.İnşaallah çözülür bu sorunlar.Destek gurubu bana yardımcı olursa sevincem.Madurum yani anlayacağınız:(!!
   
 17. FANTOMARI

  FANTOMARI User

  her oyun dogar büyür ve ölür seni özlicez darkorbit. Son günlerimiz bunlar oyuna para kaptırmayın arkadaşlar iki gün sonra kapatırlar paranıza yazık olur. şuan güçlendirmelere verilen para boşuna .
   
 18. CLASSİ

  CLASSİ User

  evet uzatmaları oynuyorlar, hakem düdüğü çaldı çalacak . ne koparırlarsa kar.
   
 19. Etkinlik bekliyoruz lakin etkinlik geldiği falan yok. Oil ve Eir toplayabileceğimiz bir etkinlik çok iyi olurdu. İmmunizer cpu için etkinlik boyunca yeni bir tarif oluşturulabilir. Yeni tarif ile normal tarife göre daha kolay immunizer cpu alınsa mesela çok iyi olmazmıydı?
   
  ŞahFD bunu beğendi.
 20. RASOTLU532

  RASOTLU532 User

  MERHABA. birleştirme ve geliştirme kısmında, öğe geliştirme bölümünde teknoloji öğeşerini birleştirme gibi isteğe bağlı olarak uridiumla ve geliştirme malzemeleri ile geliştirme yapabilsek cok güzel olurdu. sonucda yeni başlayanlar bu malzemelere cok zor ulaşacaklar çünkü.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.