Yeni Diroitler Oyuna Eklenmeli Mi?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve FurkanS53 tarafından 20 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Evet

27,8%
  2. Hayır

72,2%
  1. FurkanS53

FurkanS53 User

Yıllar önce gelen apis ve zeus droidlerinin üzerine yeni droid getirilmedi. 2 droid daha getirilebileceğini düşünüyorum. Eğer getirilirse uçuş düzenleride güncellenecek.

Resimdeki örnekte standart uçuş düzenini görüyorsunuz.

2. emperyan

emperyan User

Biraz daha detaylı bir açıklama yaparsan daha iyi olur hiç değilse göz doldurur ve okudukça ikna olabiliriz. Mesela diğer droit düzenlerinide hesaba katmalısın onlarda nasıl olacak

3. NoName45_

NoName45_ User

Fazla droit göz çıkarabilir ya :D Hem diğer droit düzenlerindeki estetik yapı bozulabilir hemde extradan 4 lazer slotu daha demek oluyor bu.. Bir gün gerçekten full adamlardan tek yiyeceğiz :D

Ama fikir geliştirilebilir tabii :)

ıııııııı bunu beğendi.
  4. Çok fazla hasar atılıyor oyunda malesef grup oyunu oynayan 2-3 oyuncu direk tek atıp gidiyor bu da hasar fazlasına neden olabilecek bir öneri irisleri açık kullanmayan bir oyuncuyum malesef olumsuz veriyorum :/ 2008de olsa gözüm kapalı evet derdim ah o irisler yok mu etrafında fır dönerdi.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş