Öneri yeni diroitler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tgs781 tarafından 8 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tgs781

tgs781 User

merhaba sayın adminlerim görsel hazırlamada pek becerikli değilim ama size bir önerim olacak yetkililerle paylaşırsanız çok memnun kalırım. oyunda çok güncelleme geldi yeni gemiler yeni lazerler vs ama diroitlere hiç değişmedi. [​IMG]
    resimde de göründüğü gibi üç çeşit diroit var ve aralarında alınan hasar oranı dışında bir farklılık yok ben diyorum ki bu diroitlere güncelleme gelsin mesela iris aynı kalabilir apis 3 Zeus 4 slotlu olsun ve birer taneyle sınırlı kalmasın isteyen gemisini istediği diroitle fullesin tabi yine teknoloji fabrikasında aynı şekilde üretilsin bu oyuna daha bir akıcılık ve katılım sağlayacaktır. benim gibi bir çok oyuncunun bu fikri destekleyeceğini düşünüyorum saygılarımla iyi çalışmalar.

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Oyunu güzelleştirecek ve geliştirecek fikirleriniz lütfen Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne konu açarak belirtiniz. İlgili bölüme konu açarken bölüm kurallarına dikkat etmeyi ve bölüm index'ine göz atıp benzer fikirler olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.

Konunuz kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.