Yeni Droid Görünümü Hakkındaki Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhaba arkadaşlar,

Yapılan yeni güncelleme , Artık Droit görünümlerini düzenleyebiliyorsunuz.

Yapılan yeni güncelleme hakkındaki görüşlerinizi bize buradan bildirebilirsiniz.

Duyuru Konusu ; Yeni Droid Görünümü

Darkorbit Takımı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2015
  2. HIÇ HOŞ OLMAMIŞ BU NEYA IYICI OYUN KOTULEŞMEYE BAŞLADI ARTIK

3. RedHack67

RedHack67 User

bence iyi olmuş

BS.Pegasus bunu beğendi.
  4. sence hersey guzel be kardesım neresı guzel bunu dıger oyuncuların gormesıne ne gerek var kı hayır bıde ırıslerın yanına koymuslar bunu yapan kısılerde bı sıkıntı var gemı bolumune koyabılırlerdı

5. Zamanında forumda var olan bir konuydu, gerçekleşmiş.

6. Hergele

Hergele User

olmamış bu nedir ya gereksiz bi yenilik

7. Olumlu;

- Droitleri kapatarak oynamayı seviyorum, ancak oyuna yeni başladığım için güçsüz birisi de gelse irisler kapalı olduğu için ani bir kaçma refleksi doğuyor. Baskın basanındır mantığıyla, güçlü sanıyorum adamı :) Ancak bu yenilik ile birlikte kendi droitlerimi kapatıyorum ve diğerleri açık oluyor. Rahatım yani, güzel bir düzenleme. Yaşasın droitler kapalı oynamak! :)

Olumsuz;

- Droitlerin yanında köşeli parantez içerisinde bulunan seviye göstergesi sanki çok gerekli ve hayat kurtaran bir durummuş gibi lanse edilmiş. Pek çoğumuz onları orada görmek istemiyor..

Fikir;

@.*GöKMeN*. adminim, iletirseniz sevinirim; irisler ve flaxlar 6. seviye olduğu zaman orada ki köşeli parantez kaldırılsın. Görünmesin yani. Tamir ettiğimiz zaman geri gelsin, ama 6. seviyede onun orada durması manasız. Zaten son seviye 6, niye sürekli geliştirmeye çalışıyormuş gibi dursun ki :)

8. NoMasteRs

NoMasteRs User

hiç gerek yoktu

9. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Arkadaşlar , Droitleri gösterme seçeneklerine Ayarlar Kısmına gelip Arayüz sekmesine gelerek ulaşabilirsiniz.

Droitleri Göster ; Bu seçenek ile rakip oyuncuların Droitlerinin görünmesini yada görünmemesini sağlayabilirsiniz

Droitlerimi Göster ; Bu seçenek ile Kendi Droitlerinizin görünmesini yada görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle Droitlerinizi gizleme güzel bir seçenek ama Patlaması durumunda fark etmeyebilirsiniz. O yüzden dikkatli olun.

Yüksek grafikte oynayamayan , İnternet hızı düşük arkadaşlar için de olumlu bir avantajdır.

Keyifli Forumlar

10. adeniza

adeniza User

Çok yerinde bir yenilik olmuş. Ben droitlerimi görmek istiyordum fakat herkesin droitleri göründüğü ve kalabalık yaptığı için kapatıyordum. Şimdi sadece kendi droitlerimi görebiliyorum. Yalnız, droit seviyesinin gösterilmesi gerekli bir durum olmadığı gibi görsel olarak da hoş durmuyor. Emeği geçenlere teşekkürler.

tRaBz10DaN1dOsT ve **Mythx**[*TR3*] bunu beğendi.
  11. تأثير

تأثير User

sadece bu seviye gösterme işi güzel olmamış bunu başka bir yere konumlandırmanız veya başka bir çözüm bulmanız daha iyi olur. seviyeler kapalıyken normalde doritlerin gemi üstünde harflerle gözükmesi hoş oluyordu özellikle tasarımlarla fakat şu anda sadece bir karmaşa söz konusu. bu arada beacon tasarımların renkleri gözükmüyor.

12. Bence seviye yerine droit hasarı gösterilse daha mantıklı olurdu.

13. ELFİDA___

ELFİDA___ User

olmasada olurmuş . ama emeğe saygıı;)

Darion26 bunu beğendi.
  14. Darion26

Darion26 User

Neden bu kadar tepki verdiniz anlamadım doğrusu :confused: sadece bizim geminin gözükmesi iyi olmuş :D

15. Parantez olmasa tam yerinde bir şey.

En azından 6. seviyede görünmesin.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  16. ELFİDA___

ELFİDA___ User

deveye sormuşlar boynun neden eğri diye devede demişki. nerem doğruki. buda o misal. hepsi bittii:) bir o eksikti:)

-_-EMREKİNG-_- bunu beğendi.
  17. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Ekranda bir oyuncunun hangi diroitleri kullandığı (Flax, Iris, Apis, Zeus) ve hangi dizaynın kullanıldığı hakkında (Havoc için kırmızı, Hercules için mavi ve Cadılar bayramı etkinliği boyunca ulaşılabilir olacak Demon Dizaynı için turuncu renkte) düzenlemeler yapıldı.Rakamlar ise sahip olduğunuz bütün diroitlerin ortalama seviyeleri alınarak gösteriliyor.

Özellikle diroitlerin Beacon dizaynı ve Cadılar bayramı dizaynların özellikleri sadece ekrana bakarak gözükmeyecek.

Bu yüzden ayrıca yakın gelecekte diroit dizaynlarını özelliklerine göre bir çerçevede ayırmak istiyoruz, bu çerçeveye göre birleştirilecek olan diroit dizaynlarının sizi rahatsız etmeyeceğini düşünüyoruz, böylece yeni özellikler uygulandıktan sonra oyuncular yazıları ve renkleri nasıl yorumlayacaklarını biliyor olacaklar.

Keyifli Forumlar

18. isteyen kendisinin isteyen herkesin diroitlerinin görünmesi iyi;) hoş ama yanındaki o parantez:eek: içindeki rakam boş ve berbat olmuş kaldırılırsa harika olur:cool:

19. darko_pro1

darko_pro1 User

Güzel olmuşta droitler açıkken fazladan çizgiler neden var onu anlamadım.

20. Böyle gereksiz şeyler sizden beklenir zaten, konfi değişince açılıp açılmadığını görüyor oyuncular, illa yenilik yapcaksınız diye boş şeyler yapıyorsunuz, droid açıp kapatma güzelde abi o droidlerin yanındaki seviye ne ? acemimiyiz biz. dalga geçer gibi..