Yeni Droid Görünümü Hakkındaki Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Arkadaşlar sizlerden ricamız dahası herkesin yapması gereken bir şey var. Usluba uygun bir şekilde şikayetlerinizi bildirmenizdir.Buradaki mesajlar tek tek okuyup sonuç çıkartıyoruz ve genellikle usluba uygun olmayan ağır hitap ile oluşmuş mesajlar görüyoruz. Beğenmemiş olabilirsiniz ama bu tarz mesajları yazmakta doğru değildir.

İyi Forumlar.

2. !_EnS_!

!_EnS_! User

IFFFFFFF yazıyor bende bunlar yazmamalı,sadece sayı yeter.

3. andermo83

andermo83 User

demon tasarım ne oluyor?

4. Edit*
    Cadılar bayramı dolayısıyla gelecek olan tasarımmış.:)

Son düzenlenen: 16 Ekim 2015
  5. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

O Tasarım Beacon.

Demon Tasarımı , Cadılar bayramına özel getirilecek bir tasarım sanırım ancak detaylı bilgiler ulaşmadı henüz

İyi Forumlar

6. Modum kafam karıştı yahu kusura bakmayın.:)

7. ÇORBACI

ÇORBACI User

Ddiroit hasarlarını kaldırın diroitler hiç hasar almasın böylece sorunda kalkar.

8. Parantez içindeki sayı berbat olmuş. Okul nedeniyle oyunu bıraksam mı diye düşünüyodum fakat oynuyodum bırakıcam bunun kanaatine vardım. Oyun iyice kötüye gidiyor ne saçma bi yenilik.

9. cücücüm

cücücüm User

şimdi diyorsunuz ki, "droit seviyelerini sürekli kontrol etmek için ana sayfaya gidilmesinin önüne geçildi" droit seviyelerini kontrol etmek için kaç kere anasayafaya gidilir ki? öncelikle güçlendiricilerin sürelerini oyun ekranında gösteren bir sistem hazırlayın, esas onun için sık sık anasayfaya gitmek zorunda kalıyoruz. İrisleri bir kere tamir edersein en az 20 gün-1 ay bir daha tamir ihtiyacı duymazsın ama güçlendirici öyle değil. Sürekli alıyorsun ve sürekli olarak tazeliyorsun.

edinak1979, ayhan ve Kıta40 bunu beğendi.
  10. !BeTeR!

!BeTeR! User

ıııııı yandaki rakam biz isteyince ayarlar kısmından kaldırılsa daha hoş olur görüntü bozukluğu yaratıyor böyle....

11. fena değil ama bu drioit tarasımı ne turuncu olan ne zaman açıklama gelicek?

12. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Turuncu Droit Tasarımı Beacon ' dır. Verdiği herhangi bir bonus yoktur.

Suriyeli Mültecilere , Yardım kampanyası neticesinde çıkarılmıştır.

Cadılar Bayramında farklı tasarımların geleceğini sanıyoruz

S.S.S. Cadılar Bayramı 2015

Konusunu inceleyebilirsiniz

İyi Forumlar

13. ayhan

ayhan User

Droitlerin yanındaki seviye bence gereksiz olmuş... hiç hoş durmuyor.. ayrıca taktik açısından rakipler bunu görmemeli

14. selamlar
    yapılan değişiklikler bence olumlu . droitin seviye düşüşünü gösteren parantez içindeki rakamda iyi olmuş , droit seviye düştüğünde vuruş ve kalkanda düşüyor. seviyesi düştümü bilirsin ve ona göre kapıda veya yaratık keserek seviye atlatırsın . agrasif yazan arkadaşların profillerinden gecmiş yazılarına da bakın , adamlar her şeye muhalif . bardakta hiç su yok mu kardeşim.

15. KRALD

KRALD User

Parantez ıcındekı sayı varya o asırı gıcık olmuş onuda gızlıyıp acma seceneğı koysaydınız daha guzel olurdu göz zevkımızı ıyıce bozmaya baslıyorsunuz Keyifli Forumlar

16. sayin dminler bize bu demonu sundunuz madem avoklarin yanina silot acin hepsi koyalim kirmizilarda yani havok larda kirmizi herkullerde mavi yarasa olsun bunu koymaksak hic bir anlami yok bunu bi yapin

17. KRALD

KRALD User

şu oyundakı dırotlerın görünümünü eski haline alın boş işlerle uğrasmayın milletin görsel zevkını bozmayı bırakın artık yeter ama ses cıkarmıyoz cıden yeter ama bilerekmi milleti oyundan soğutuyorsunuz düzeltin sunu

parantez ıcerısındekı sayı sacma kaldırılması yada aaryuze kapatma acma gıbı bır sey eklenmesı gerek

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Kasım 2015
  18. Güzel olmuş ben bir süredir kendi diroitlerimi açık oynuyorum, özlemişim vallaha. :D

19. Diroitlerin hasar ve lvl artışlarını geminin Hp ve kalkanın olduğu yere eklerseniz daha güzel olurdu görsel olarak rahatsız etmezdi ııııııı fffff lere gerek duyuluyor çünkü bazı oyuncular irisler kapalı oynuyor irisleri paatladığı zaman haberi bile olmayacak kadar heyecanlı oyuncular var ıııııı fffff lere bakarak kontrol edebiliyorlar. Ama görsel olarak iyi durmuyor gemilerin karizması çiziliyor o yüzden irisler için ya yeni bir buton ekleyin oradan takip edilsin bağımsız şekilde Pet modülü gibi ana sayfadan tamir edebilelim

20. Gayet güzel ve gerekli bir yenilik. Oyunun FPS'nin artmasıyla oyun performansına olumlu etkisi olacaktır diye düşünüyorum.
    Fakat droidlerinizi kontrol etmeniz gerekiyor eğer patlarsa geç anlayabilirsiniz.