Yeni Droid Görünümü Hakkındaki Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. demonu koyamıyoz boş şeyleri koyyoruz gerek yoktu iris şekli degişecek özellik yok

2. Merhaba ,

Demon droid tasarımlarının özelliği var bu nedenle görsel tarafa değil özellik olan tarafa yani S kısmına koyabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Eyyüp47

Eyyüp47 User

1 milyon uri verdigim diroit tasarimlarini aldigima cok pismanim...herculun yanina havocun yanina koyamiyorsam neye yariyacak bunlar.herculu havocu gemiden cikarip bunlarimi takicam gemiye.vallahi 1 milyon uri bosu bosuna gitti...

4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

hangi diroit tasarimi o 1 m.uri olan.

5. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Çook çoook gereksiz bir uygulama !!!!

6. Mr.User

Mr.User User

Silver tasarımı ekleyince roketlerın her biri için %1 daha fazla vuracak. Bunun yanında fullersen %5 yenilenme suresı kısalacak.

LEo da ben epik ve silveri birlikde denedım %50 roket vuruşunu arttıran iris dizilimiyle. 2026 roket normalde 2000k vurken % 10 guc ve sepromlu ve 2 tasarımla brilikde 12k vuruyor. 2021 de 23-24k vuruyor. Fullenmış gemılerın havuclarının yanında bu özellik iyi oldu. az da olsa daha fazla vuruyorlar artık.

7. maalesef işler senin umduğun gibi değil.demon ile hovoç aynı diroite yerleştirilemiyor.

8. ÖMER.E

ÖMER.E User

[​IMG] [​IMG]
    Sizi bilmem ama ben çok beğendim buz aegiste droidi kullanmak çok başka hissettiriyor hakkını verdi şimdi gemi

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. 8 tane droit tasarımını bana verirsen hiç şikayet etmem. Bendede buz tasarımları varda droit için 2 tane.

ÖMER.E bunu beğendi.
  10. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D bana UBA ödülü olarak 2 tane fazladan gelmişti onları vereyim sana

11. Keşke verebilsen :) Karnavalda gelecek droit düzenleri havai fişek tadında olacak sanırım bakalım güzelse onlarla idare edecem :D

Son düzenlenen: 5 Şubat 2016
    ÖMER.E bunu beğendi.
  12. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D ohoo daha yeni buzları aldım ben o nerden çıktı ya

13. kiyamet admin bende onu diyom s ye deil c kismina neden yapmadiniz
    yapsaydiniz cokguzel olurdu litfen bida dusunun bi ozell igi olmuyor böyle

14. Eyyüp47

Eyyüp47 User

senin haberin yok sanirim tanesi 100 bin uriye satilan diroit tasarimlarindan.ben ondan 10 tane aldim...

15. 1m uri mi verilir tasarım için:eek:

16. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ben o siralarda yoktum buzlar ciktiginda, iyikide yokmusum :D cok masraf gulegule kullanin o halde.

17. bunu bida dusunun adminler onu koyalim havoklarla yapin

18. O yazdıkların para etmiyor. Paymentli fikir bulursan hemen yaparlar ama işe yarar olmalı.

GREED bunu beğendi.
  19. GREED

GREED User

3 yıl sonra darkorbit lf3 tanesi 10 TL LF 4 tanesi 20 Tl uridium sadece mcb 25 almakta kullanılıyor. Kalan her şey payment :D :D :D (gerçeklik payı vardır) (abartılmıştır)

ÈrroR_™ ve -_-EMREKİNG-_- bunu beğendi.
  20. Eyyüp47

Eyyüp47 User

benim dedigim buz tasarimlari degil.Silver Demon die bisey...o kirmizi demon diroitlerinin değisiği...

artik cok gec onlari alali bayagi oldu.kabak festivali zamaninda dukkanda tanesi 100 bin uriden satisa sunulmustu...yapcak bisey yok full zarar:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Şubat 2016
    ÈrroR_™ bunu beğendi.