Yeni Droid Görünümü Hakkındaki Görüşleriniz.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BENCE ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZELLİKLE DROİDLERİN TASARIMI AMA SEVİYE BİRAZ GEREKSİZ OLMUŞ

2. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Forum kuralları gereği forumda tüm mesaj veya konu başlığının büyük harf ile yazılması yasaktır,Aksi taktirde ceza alırsınız.

Lütfen mesajınızı düzeltiniz.

Keyifli forumlar.

3. Eh , güzeller :). Ama alabilseydik daha güzel olurdu :'c

4. Özel ligi yok gereksiz

Gereksiz çünkü özellik olması lazım. Vuruş kalkan darbe gibi. Görünüş önemli fakat içi boş olmaz.....:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Mart 2016
  5. HAKLISIN BOŞA PARA VERECEZ CERRAHI DA KALDIRDILAR URİYLE VERİYORLAR MAKSAT BİGBOİNT PARA KAZANSIN

6. Merhaba ,

Forumda tamamen büyük harf kullanarak mesaj yazmamaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

7. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Her şey güzel iyide ama şu irislerin yanındaki rakam arayüze eklenirse daha güzel olur. Cidden kötü görünüyor zaten oyun şekil oyunu görseli aşırı bozuyor istiyen arayüzden açabilir istiyen arayüzden kapatabise daha güzel olur modum.

8. romentus

romentus User

Droitleri açık oynayan kaldı mı acaba görüntüsü değişse ne olur değişmese ne olur kimse görmedikten sonra :)

9. Merhaba ,

Şu anda iki seçenek var. Birisi diğer oyuncuların görebileceği şekilde diğeri ise kendinizin görebileceği şekilde ayarlanabiliyor. Yani oyuncuların görebileceği şekilde aktif edebilir kendi görüşünüzü kapatabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. romentus

romentus User

Ben en son 5 yıl önce droitler açık oynuyordum. Tanıdığım oyuncuların %90ını da böyle

11. StorMHawsK

StorMHawsK User

Ben doroit ve görseller açık oynamaktayım lakin görsel olarak ''p.e.t'' tasarımları güzel bulmamaktayım.
    Bunun yanı sıra droit olarak Mavi droitleri deyeceğim bakalım beğenecek miyim Ageis ile birlikte güzel duracaktır umarım
    Ancak toplanması efsane 10 adet toplanabilmesi için çok uzun süre geçecek gibi.

12. Merhaba ,

Eskiden ya açılıyordu ya kapatılıyordu. Fakat son yapılan güncelleme ile farklı seçenekler getirildi.

Oyuncu isterse kendisi oynarken kapatıp diğer oyuncuların görebileceği şekilde ayarlayabilir. :)

İyi forumlar.

13. DARKLORD

DARKLORD User

o şekilde olduğuna emin misiniz modum? benim bildiğim kadarıyla droidlerimi göster seçeneği kendi droidlerimizi açıp kapıyor, droiti göster seçeneği de diğer oyuncuların droitlerini görüp görmeyeceğimizi ayarlıyor.

14. Merhaba ,

Yanılıyor olabilirim çünkü hiç bir şekilde açmıyorum. :D :)

İyi forumlar.

DARKLORD bunu beğendi.
  15. DARKLORD

DARKLORD User

şimdi denedim aynı dediğim gibi :) aynen ben de kapalı oynuyorum zaten :D

16. Merhaba ,

Denemek lazımmış demek ki. :D Neyse sayenizde düzeltmiş olduk. :)

İyi forumlar.

DARKLORD bunu beğendi.
  17. romentus

romentus User

ve
    ve beklenen itiraf geldi siz de açmıyorsunuz ve işin garibi tuşun ne işe yaradığını bile bilmiyorsunuz çünkü kullanma gereği duymamışsınız:D

18. Merhaba ,

Göreve başladığımdan beri açıkçası pek oynayamıyorum. Fırsat buldukça oynamaya çalışıyorum fakat hiç droid açma - kapama kısmına bakmadım. :)

İyi forumlar.

19. anakin5555

anakin5555 User

Güzel ama düzen patlayınca veya girince klasik düzen oluyor iğrenç görünüyor. :S