Duyuru Yeni Droid Görünümü

Konusu 'Geliştirme Blogu' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .*GöKMeN*.

  .*GöKMeN*. Guest

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Sizlere görsel açıdan daha keyifli bir oyun sunmak için bazı değişiklikler yaptık bunlardan bazıları irislerinizin gösterimi ve irislerinizin yanındaki rakam değerleridir.

  İsteyen oyuncu tüm irisleri kapatıp sadece yazı ile görebilir, isterseniz sadece kendi irislerinizi gösterip diğer oyuncuların irislerini kapatabileceksiniz. (Resimdeki 1. Başlık)

  İrislerin yanındaki rakam değerlerine gelince çoğumuz iris tamir ettikten sonra seviyesini kontrol etmek için sürekli hangar sayfasına girip bakıyoruz ama artık bunu kolay bir şekilde oyun ekranında da görebileceksiniz. (Resimdeki 2. numaralı başlık)

  [​IMG]


  Ekranda bir oyuncunun hangi diroitleri kullandığı (Flax, Iris, Apis, Zeus) ve hangi dizaynın kullanıldığı hakkında (Havoc için kırmızı, Hercules için mavi ve Cadılar bayramı etkinliği boyunca ulaşılabilir olacak Demon Dizaynı için turuncu renkte) düzenlemeler yapıldı.Rakamlar ise sahip olduğunuz bütün diroitlerin ortalama seviyeleri alınarak gösteriliyor.

  Özellikle diroitlerin Beacon dizaynı ve Cadılar bayramı dizaynların özellikleri sadece ekrana bakarak gözükmeyecek.

  Bu yüzden ayrıca yakın gelecekte diroit dizaynlarını özelliklerine göre bir çerçevede ayırmak istiyoruz, bu çerçeveye göre birleştirilecek olan diroit dizaynlarının sizi rahatsız etmeyeceğini düşünüyoruz, böylece yeni özellikler uygulandıktan sonra oyuncular yazıları ve renkleri nasıl yorumlayacaklarını biliyor olacaklar.


  Geri Görüşlerinizi bize buradan bildirebilirsiniz.

  Darkorbit Türkiye
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş