Öneri yeni etkinikten gelen gg ler ile hangisini yapmak daha mantıklı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Acta£stFabula tarafından 20 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 9 irisim, 4 lf4 ve 1 havoc var ve yetenek tasarımların hiçbiri yok şimdi bu gelen etkinlik ile gg leri zeta kapısı yapısına mı harcayayım yoksa yeni gelen kapıya harcayıp yetenek tasarımlarını mı tamamlayayım

2. SORRYAGA

SORRYAGA User

GG biriktirip arka arkaya zeta açabilirsin.Hem anahtar hem dosya birikir hemde havoç kazanma şansın olur...

Acta£stFabula bunu beğendi.
  3. eğer ki etkinlik süresince en azından 40.000gg toplayabilirsen önce kuiper yap, ilk 5 tanesinden tasarımları alır sonrasında kapıya devam edersin. tahminen 4milyon uridiumluk bir kazancın olur bu şekilde. Sonra indirim çekip Zeta yaparsın.

Ama eğer fazla vakit ayıramam dersen sadece Zeta'ya yönel.

4. Merhabalar;

Bence zeta yapabilirsiniz havoçlarınız için.Kuiperde yapabilirsiniz tasarımları almak istiyorsanız duruma göre değişir:).

İyi forumlar.

5. artık hiçbirin iyapabilceğini sanmıoyrum. eski sistemden dvm et. artık rüyanda görürsün 100 gg çıkmasını :) :)

6. eray

eray User

aynen eğer gg n varsa zeta yap.Eğer yoksa da birşey yapabileceğini sanmıyorum.

7. arkadaşlar herkes konu açsın şikayet etsinnn...O kutular ya eski haline geri dönücek yada paramızı geri vericekler !

8. Resetten sonra kaldırdılar mı ben resetten sonra oyuna girmedim de

9. Obezinho

Obezinho User

Kaldırılmadı ama verdiği gg miktarı ciddi şekilde düşürüldü.

10. Avantaj kutularından gelen gg ler ortalama nasıl

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.