yeni etkinliik sonda lag

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve (C*)ZALOĞLU(C*)T.C tarafından 21 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. haklısın bir saniyelik lag warheadi üstünde patlatıyor

2. Viraaa

Viraaa User

bu yazdiginiz resmen oyuncular arasinda nasil ayrim yapildiginin gostergesidir.zorlu bir hedef iyidir sizce evet dogru iyidir.ama fuller icin iyidir.ee orta halli gemiler ne olcak onlar bu zorlu hedefe neyle ulasacak??imkansiz olan birsey degilmi.al benim gemimle tamamla bu kapiyi.en sona kadar ben getiriyim en son bolumu sen yap.gorursun o zaman zormu kolaymi:)

3. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Orta güçteki arkadaşlarımız sıralamaya belki katılamayacak ama kapı imkansız değildir. Sizlere bir konu hazırladım. Oradaki gemi güçlü olabilir ama yapım şeklini dikkatli izlerseniz sizde yapabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

4. hazırlansz ne yazr en güçlü gemi bile lagdan dolayı patlıyor kapıda .hiç boşuna bişey hazırlamyın şu lag sorununu çözün yetrli.zaten getrilen etknlik oyuncu için değl. bu ay boş geçmesin diye getirlmiş bir etknlik.

5. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Yalnız gördüğünüz üzere videoda full ayar açık olmasına rağmen bir LAG yoktu. Yani sorunun sizden kaynaklı olmadığına emin misiniz?

İyi forumlar dilerim...

6. her hafta yaşadığımız sorun siz eminmisnz

7. sonuncu kapıdaydım 1 dk önce son role 5 saniye kaldı yeniden bağlan geldi hmeen yeniden dene yaptım bağlandım ama npc gözükmüyordu bir müddeten sonra kenidimi patlatmak zorunda kaldım başka kapılardada lag geliyo yeniden bağlan sonra ortadan kayboluyo npcler neden düzeltilmiyor bunlar aylarca bu buglar var

8. Sunucuyla bağlantı koptu mesajı arasıra bende alıyorum.Bugün en azından kapı bitene kadar olmadı.Belkide server sıkıntılıdır.TR4 de sıkıntı yok şuan için.

9. mod diyosunki oyunda lag la karşılaşmadım şuan yine kapıyı son bölüme getirdim yine ben yaratığa sıkamazken obana cayır cayır vuruyor ve 5 hakkıda final bölümünde yedim yani kaıyı bitiremedim benim sorum şu neden her etkinlikte tr serverlerinde lag oluyorda diğer serverlerde olmuyor mesela 2 saat önce global avrupada kapıyı 50 dkkada hiç sorunsuz biterirken kasma ve lag olmadan tr3 de bu kasma yada lag ne alaka diye düşünüyorum aynı tarayıcı aynı pc aynı net sorun nerde bunu eskiden senin do ekibin bunu yapardı kendi kapılarını yaparken oyunu yavaşlatan bi sistem uygulardılar ve gamma kapısı yaratığı alfadan daha az vururdu şimdi dersen böyle bişey olmaz ben bunu yaptıran adamların gemisinide çok kastım kapısınıda ben düşmana sıkarken onun oyununun donması kapıdan atlayaması gibi şeyler burda yazılımda sorun yok sorun türkiye do ekibinde *******

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Mart 2019
  10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle hesap paylaşımı yasak olup bu durumdan kaynaklı ceza alabileceğinizi unutmayınız, ayrıca mesajınızın son bölümünde yer alan asılsız ithamınıza istinaden cezai işlem uygulanmıştır. Lütfen bundan sonra forum kurallarına uyma hususuna azami dikkat gösterelim.

İyi forumlar.

11. hayal_et

hayal_et User

son plutusda bağlantı gitti yeniden bağlan dedim patladım

son yaratıkta dahada dikkatli olmak lazım kapı bitmesin diye herşey yapılıyor

12. Denge

Denge User

genel olarak var o bizde de aynı sorundan şikayetçiyiz dün zetaya girdim son bölüme geldim patladım lag yüzünden bidaha işin yok tekrardan baştan başladım dalgadan itibaren

13. bu etkinlikte kapı bitiminde garanti bir ödül var mı? yoksa sadece %35 olan o ödül paketi mi var.

dün kapıyı 1 saat üzerinde bitirdim 50k yeni lazerden verdi.Bugün 1 saatin altında bitirdim hiçbir şey vermedi

Son düzenlenen: 24 Mart 2019
  14. Kaç senedir bu oyunu oynuyorum ama adminlerin oyuncularının istek ve şikayetlerini dikkate aldıklarını düşünmüyorum.

Aydın_36 bunu beğendi.
  15. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Hayır, kapının garanti ödülü yoktur. 60 dakika kuralı ise ödül sıralaması için gereken puan içindir. Sadece 60 dakika içinde bitirirseniz sıralama puanı alırsınız. Yoksa Plutus'tan gelen %35'lik ödül için değildir 60 dakika, isterseniz 23 saatte bitirin yine de %35 ödül kazanabilirsiniz.
    Lütfen öyle düşünmeyin. Sizlerin fikirlerinizi iletiyoruz. En son Plutus Deneylerinde Experiment Zone 2-x PvP savaşına siz oyuncularımızın bildirimleri doğrultusunda kapatıldı. Buda önemsendiğinin göstergesi değil midir? :)

İyi forumlar dilerim...

.Paradoks. bunu beğendi.
  16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Biz ödülleri hak eden tüm oyuncuların kazanmasını isteriz. Şahsi görüşümde etkinliğin gelişmekte olan üyeler için zorayıcı olduğu yönünde lakin, elimden sizlerin ve kendimin bu konu hakkında şikayetlerini rapor etmekten başka bir şey gelmemektedir. Umarım gelecek etkinlikler tüm seviyelerdeki oyuncuların daha fazla yararlanabileceği bir şekilde olur.

İyi forumlar.

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler, durum rapor edilecektir.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 26 Mart 2019
  17. 1Zackho

1Zackho User

Tabi ki istersiniz ona şüphem yok, ancak icraat bunu göstermemektedir verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Bu arada darkorbit yönetimi ile ilgili bir olumlu görüşte beyan edeyim, eskiden etkinlikler klanların tekelindeyken şu anda son etkinlikler bireyselliğe dönüşmüş durumda bu durumdan hoşnutum bu şekilde devam ederse güzel olur. Ancak belirttiğim gibi ödül sistemi biraz daha geliştirilmeli ve tüm oyuncular tarafından elde edilebilecek ödüller eklenmeli.
    İyi Geceler Kolay Gelsin.

Labirent bunu beğendi.
  18. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Geri dönüşlerinizi merkez ekibe rapor edeceğiz. Hepimizin isteği bu görüşlerin dikkate alınarak siz değerli oyuncuların daha iyi yararlanabileceği etkinliklerin oluşturulmasıdır.

İyi forumlar.

19. sdurgun

sdurgun User

etkinliğin sonunda hep donma oluyor emeklerimize yazik

20. paradoks admin şu roket geliyorya kupierdeki o lagları sağlıyor onlar ekran sallanıyo donuyo onu rapora ekleyin o olmasa herşey kolay lagda olmaz bazen kupierde son kapıda o roketleri yolluyan için kasmaması için onları kesiyordumda bu pulutustaki etkinlikte o roketi engeliyemiyoruz moduleri kestikten sonra 5 saniye rolerde bekliyoruz orada devam ediyor roketleri göndermeye 500 k atan rsb x4 atıyom ben ama lag olunca patlıyor hesap sinir oluyoruz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.