Öneri Yeni Etkinlik ''Destroy The Carrier '' Taşıyıcıyı Yok Et !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 20 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. evet

89,2%
  2. Hayır

10,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merahaba arkadaşlar aklıma bir fikir geldi şimdi size fikrimi açıklayacağım evet yeni bir etkinlik hakkında...

Fikrim şu: 4-4 Haritasında düzenlenecek bir etkinlik fakat bu sandığınız kadar kolay olmayan bir etkinlik !

Her şirketin kendine özel carrier yani taşıyıcı gemisi olacak.

Taşıyıcı gemisi nedir ? Taşıyıcı gemileri Kendi şirketinize özel gemilerdir bu gemiler kendileri saldırı anında otomatik olarak Bonus veriler

Kaç tip taşıyıcı gemisi vardır ?

3 tip taşıyıcı gemisi vardır

Dipnot: bu gemiler her şirket için birer adet vardır

eic 1 hasar 1 kalkan 1 dp

vru 1 hasar 1 kalkan 1 dp

mmo 1 hasar 1 kalkan 1 dp gemisine sahip olacak ve toplamda her şirketin gemilerinin toplamda 3 kere patlama hakkı olacaktır (patlama hakkı sizin için değil aşağıda ki gemiler için geçerli) yani buda gemi başına 1 patlama hakkı oluyor her destek gemisinin patlaması şirketinize 10 ölüm puanı işler.

1. Saldırı yani hasar bonuslu Offensive türü gemi (Çıkardığı gemiler %10 hasar bonusu verir yanında ki dost gemilerede %10 hasar bonusu verir etrafında ki düşmanların canını 30 saniye boyunca 3.000 dp 3.000 dp şeklinde hasar verir hasardan kurtulmak için ema atmanız yeterli olur.)

Darbe Puanı: 10.000.000
    Kalkan: 7.500.000
    Hasar: 20.000-30.000
    Hız: 500

Ödül

20.000 uridium (Sıkan herkese bölüştürülecektir)
    30.000.000 credits (Sıkan herkese bölüştürülecektir)
    150.000 şp (Sıkan herkese bölüştürülecektir)

2. Kalkan yani kalkan bonuslu Defense türü taşıyıcı gemisi (Çıkardığı gemiler %10 kalkan desteğinde olur dost gemilerde %10 kalkan desteği görür dost gemilere 4 saniye boyunca 25.000 kalkan desteği verebilir soğuma süresi 2 dakika)

Darbe Puanı: 10.000.000
    Kalkan: 15.000.000
    Hasar: 20.000-10.000

25.000 uridium (Sıkan herkese bölüştürülecektir)
    30.000.000 credits (Sıkan herkese bölüştürülecektir)
    220.000 şp (Sıkan herkese bölüştürülecektir)

3. Tamir yani Support türü aegis gibi tamir özelliği olan bir gemidir (Etrafında ki dost gemiler hasar alırsa canlarını 10 saniye boyunca 10.000-15.000 arası canlarını doldurur aegis gibi kendine can basabilir. 40.000 dp olarak 5 saniye boyunca kendine dp basabilir soğuma süresi 3 dakika)

Darbe puanı: 20.000.000
    Kalkan: 10.000.000
    Hasar: 10.000-20.000

Kestiğiniz zaman verilen Ödül:

30.000 uridium (Sıkan herkese bölüştürülecektir)
    40.000.000 credits (Sıkan herkese bölüştürülecektir)
    310.000 şp ödülü (Sıkan herkese bölüştürülecektir)

Çöp içeriği:

Carrierlar patlayınca etrafa 30 adet kargo kutusu saçar.

Kargo kutularından 500-1.000 atışlık ucb 15 gg , 750-1000 uridum %20 lik güçlendirici (hasar kalkan dp) , 10 korsan kutusu anahtarı çıkabilir fakat kargo kutularından sadece 1 ödül alabilirsiniz

Örneğin 1 kutudan uridium çıktı diyerinden gg gibi...

Bölgeler:

Haritada gördüğünüz yeşil mavi ve kırmızı alanlar carrier gemilerinin başlangıç noktalarıdır ölünce tekrar buradan doğacaklardır her carrier ın 3 ölüm hakkı vardır. Ölüm hakları dolduktan sonra artık carrier doğmaz siz bölgeleri arkadaşlarınız ile ele geçirmek zorunda kalırsınız. Beyaz bölgeler ise boş alanlardır buralar ele geçirilmeyi bekler.

Düşmanların bölgelerine carrierların ölüm hakları bitmediği sürece ele geçiremezsiniz etkinlik kışın çıkacaktır. kış aylarının 2. ve 4. haftalarında bu etkinlik sürecektir.

Etkinlikte en çok kim carrier yok ederse Ona verilecek ödüller:

10.000 ucb
    1.000 seprom
    10.000 uridium
    1 Lf4
    10 adet tamir kuponu
    10 Ganimet anahtarı...
    100 galaxy gates
    Ve son olarak ''Düşmanların Korkulu Rüyası'' Adında bir ünvan alacaktır.

Eğer bir şirketin carrierları patlamadıysa veya diğer şirketlerden önce patlamayan ve kalan carrierları varsa o şirket etkinliği kazanır ve kazanan şirket için ödüller:

Kazanan şirketin haritalarında kazandığınız uridium miktarı %30 artar tp şp %25 credits miktarı ise %50 artar

Bu gemiler sadece bu etkinlik içinde çıkar dükkanda satılmaz bunlar npc gemileridir.

4-4 de 3 şirketinde bu 3 tip gemisinden olacaktır. Amacınız bu gemileri korumaktır taşıyıcı gemiler yani bu gemiler patlarsa şirketiniz puan kaybeder.

Bu gemiler haritanın belirli yerlerinde ele geçirlecek bölgeler olacaktır bu bölgelere dağılıp onlar gidecektir ve bölgeleri ele geçirmeye çalışacaktır.

Dipnot dost gemiler kendi taşıyıcı gemilerine saldıramaz. Fakat düşman Taşıyıcı gemilerine saldırı yapabilirler.

Peki taşıyıcı gemilerimiz öldü sonra ne olacak ?

Toplamda taşıyıcı gemilerinin her bir türün 3 er defa doğma hakkı olacaktır. Her taşıyıcı gemi patlarsa şirketinize 5 kaybetme puanı eklenecektir bölge kaybetme 10 puan kaybetme olarak geçecektir.

Birileri bana görsel tasarlıyabilirse sevinirim :D konu tekrardan güncellenecektir.

Son düzenlenen: 14 Aralık 2014
  2. Fena değil +1

3. Görseller geliyor arkadaşlar merak etmeyin yakında biraz daha atacağım :D sabredin :D

4. çok zevkli olur +1 :D

5. Desteklere devam arkadaşlar...

6. tabutçu99

tabutçu99 User

iyi fikir bence +1 benden

anakin5555 bunu beğendi.
  7. Teşekkür ederim.

8. tabutçu99

tabutçu99 User

ö.d zeten oyuna yeni bişey çıkması lazım sıkmaya başlıyor bi sure sonra

9. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

bence olabilir oyum olumlu :)

10. hiç kötü bi fikir deil ama resimde bi şirketin 1 türden 3 gemisi var gösteriyor eğer öleyse iyi olmaz her şirketin saldırı kalkan ve tamir gemisinden sadece bir tane olması gerek eğer öleyse +1

11. Kardeş şimdi sana şunu diyim

Eic 1 kalkan 1 hasar 1 dp

mmo 1 kalkan 1 hasar 1 dp

vru 1 kalkan 1 hasar 1 dp gemisine sahip.

ki bunlar ölünce 3 kere doğma hakları var 3 kere öldükten sonra tekrar doğmayacaklar.

yani hepsinden birer adet olacak ölüm hakları 3 tane toplamda yani buda gemi başına 1 hak demek.

12. tamam o zaman +1

13. Saolun arkadasalr destekleri esirgemeyin..

14. Bende olumlu verdim fikir güzell +1

Not : sıkıntısından doğru dürüst bir şey yazamıyorum :(:(:(

15. saolun arkadaşlar desteklere devam !

16. carrier yerine courier kullansan anlamak daha basit olurdu sanki :D (kelimeyi ilk anlamıyla kullanan biri olarak ilk bakışta yanlış sandım.) fikir genel olarak güzer alama ödüller çok abartılı bence. sonuç olarak ödüller düzenlenir ve beğendim +1

17. Görselleri yapana kadar canım çıktı gimp ne zor bi programdır arkadaş...

Carrier diye geçer ingilizcede... :D

18. MOBA oyununun birinde courier diye alıştım carrier diyince dedim noluyo :D Hacı görsel konusuna bu sefer el atamicam 2 gün sonra ankaraya gidiyorum 3 günlüğüne. falan filan dersler windows 10 da photoshop kurmamış olmam :D

19. iEmre

iEmre User

Arkadaşım 4-4 de değilde hekesin kendi pvp leri olsa sıkıntı olmaz ama 4-4 de olursa TR6 gibi bir servarda anlasmalı 2 farklı sirketten klanın space ball ı kendilerine kullandıgı gibi bunuda sadece onlar kullanırlar henüz oy vermedim ama bu 4-4 olayını degistirebilirsen oyum olumlu olacaktır.

20. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Hikaye bölümü bence gereksiz fikir güzel ancak hikaye soğutuyor bence o bölüm kaldırılmalı.
    İyi forumlar

-RealMardin- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.