Öneri Yeni Etkinlik ''Destroy The Carrier '' Taşıyıcıyı Yok Et !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 20 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. evet

89,2%
  2. Hayır

10,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Fikir için teşekkür ederim, oyumu daha kullanmadım geliştirmeni bekleyeceğim :D ;)

Keyifli Forumlar

2. Güncelll

3. aynen katılıyorum.

4. Yeni şeyler gerekiyo bu oyuna fikirde güzel +1

5. VΛLVE™

VΛLVE™ User

bence hız çok fazla (benim hız konfüm 540 normal 360 gemi:goli) şöyle olsa tamir vruya, kalkan eice , hasar da mmoya gelsin yani her şirketin 1 tür olsa ama yinede +1

6. llTheKara

llTheKara User

Guzel ancak 2 lf4 cok fazla degilmi oyum +1

7. Nyx ilk çıktığında yeni aritadaki x.4 ve x.5 haritalarındaki görüntüsünü koymuşsun Çıkalı ne kadar oldu oyunda görsel olarak çok şeyin üzerinde değişiklikler oldu Buda yeni gelmesi yeni yapılmasına rağmen değişmişti Görünüşü diminişer e benziyordu

Fikrine gelince fena değil +1

8. Güncelll

9. 1 lf4 kaldırılmalı artık oyuncular kasılamaz sonuçta kasılma ve savş için ditcez demaner gi bi o zaman 2-3 klan gelir alır pwpyi k hade kasıl veya savaş bakım .

10. Güncelll

11. CİLΛ

CİLΛ User

olur ama 4-4 de değil kendi haritalarımızda olsa daha iyi olur

12. 4-4 olmasının sebebi burada bütün şirketlerin taşıyıcılarını yok etmeye çalışacağız yani 4-4 ü muharebe haritası olduğundan dolayı seçtim...

13. CİLΛ

CİLΛ User

4-4 de full elit olmadan doğru düzgün kasılınmiyo ama kendi şirketimizin çektiği space ball kargolarını bile alamıyorum kesiyolar :(

14. Amaç kasılmak değil zaten amaç bir etkinlik spaceball gibi

sector kontrol gibi

15. CİLΛ

CİLΛ User

ama 4-4 de elit olmadan kasılamazsın elit olmak için de oyuna para yatırman lazım

16. İlla oyuna para yatırman şart değil ki elit olman için...

emek harcarsın buda 3 ayını alır...

17. CİLΛ

CİLΛ User

3 aymı ben ramazanda açtım çarı anca 8 iris full lf3 2 lf4 12 arge pet var ama hep kesiyolar full havoc - herküller

kolibasili bunu beğendi.
  18. kolibasili

kolibasili User

Çok güzel bi etkinlik olur kesinlikle olmalı ama genede ben katılam ıcam 3lf4üm ama desrekliyorym

19. Hayaller Paris Hayatlar Sector Control :D

Güzel fikir ;)

20. CypteR

CypteR User

Müthiş fikir bu aralar hep konularını beğeniyorum ama bence ödüller arttırılmalı yani o gemileri kesebilen gemiye 10k ucb yetmez şahsen ben günde 30-40 k harcıyorum ve galaxy gates de az gibi geldi bana. Ama baya güzel olmuş +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.