Öneri Yeni Etkinlik! Kod Adı:'UBERBALL!'

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Aliens tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce etkinlik yeni başlayan veya düşük levelli olan oyuncuları destekler nitelikte mi?

1. Evet

81,7%
  2. Hayır

22,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Aliens

Aliens User

Değerli görevli ve oyuncu arkadaşlarım!
    İlk kez bir fikirle karşınızdayım, umarım fikir hoşunuza gider ve uygulanır.
    Öncelikle şunu söylemek istiyorum, Darkorbit oyunu 2006 senesinden bu yana çok büyüdü ve gelişti. Birçok güncelleme ve yenilik geldi, aksiyon zirveye çıktı. Ancak görüyorum ki, çıkan yeniliklere oranla uridium kazanma oranı çok az seviyede kaldı. Gelen etkinlikler ise ya yetersiz alt yapıda ya da yeni başlayan oyuncular için katınılması imkansız hale geldi.
    O yüzden ben de bu fikri yani SPACEBALL oyununun bir değişiği olan UBERBALL'ı sizlere tanıtmak istedim.
    Öncelikle etkinliğimizin kurallarını açıklayalım.
    -4-5 haritasına gidebilecek olan tüm oyuncular etkinliğe katılabilir.
    -4-5 haritasının tümü etkinlik saatleri boyunca NPC saldırıları hariç her türlü hasara ve pusuya korumalı alan olacaktır. Etkinlik bittiği anda eski halini alacaktır.
    -Ödüller düşük levelden yüksek levele, düşük rütbeden yüksek rütbeye şeklinde sıralanacaktır. Yani 18 level olan bir kullanıcı 19 level olan kullanıcıdan daha fazla uridium kazanacaktır. Rütbe de ise acemi uzay pilotu olan biri uzay pilotu rütbeli birinden daha fazla alacaktır. (Eksi şerefte bu sistem uygulanmaz.)
    -Etkinlik süresi boyunca tüm uber ve boss NPC'ler insta kalkanlı olup verdiği uridiumlar %30, kredileri %50 oranında düşecektir.
    -Uridiumu yalnızca UBERBALL'a hasar vermeyi başaran oyuncular alabilecek saldırmamış olan oyuncular ödül alamayacak.

Şimdi ise etkinlik nasıl olacak onu anlatalım.
    -Harita merkezinde (solucan deliği üzerinde) bir UBERBALL bulunacak.
    -Haritadaki tüm NPC'ler etkinlik süresinde vurabilecek ve UBERBALL hasar aldığı anda ona doğru uçacaklar ve koruyacaklar.(Vuruş güçleri %15 oranında düşürülecek.)
    -UBERBALL'ın 20.000.000 DP ve 20.000.000 KP'nı olacaktır.
    -UBERBALL harita bazlı vuruşlar gerçekleştirecek. (Tüm haritaya giriş yapan oyuncuların tümüne saniyede 5.000 hasar verecek.)
    -UBERBALL patladığında haritadaki tüm uberler patlayacak ve tüm uridiumları toplanarak yukarıda açıklanan şekilde oyunculara pay edilecek.(TP,Şeref puanları olmayacak, sadece uridium ve kredi verilecek.)
    -UBERBALL patladığı zaman yaratıkların kredilerinin %50'si yukarıdakiyle aynı şekilde dağıtılır.
    -Etkinlik süresince yalnızca 4-5 haritasındaki tüm patlamalar droitlere hasar varmeyecek ve tamir ücretsiz olacak.
    -Etkinlik 3 saat sürecektir. Ve UBERBALL her 30 dakikada bir haritaya giriş yapacaktır.
    Etkinlikteki amaç;
    Amaç uber kesmek değil, UBERBALL'ı patlatmaktır. Az lazer ve zaman harcayarak yeni başlayanlara kolay uridium kazanma şansı sunulacaktır. Etkinlikte hiçbir oyuncu size saldıramayacağından güçsüz olan oyuncularımıza yönelik bir etkinliktir.

Evet görevli ve kullanıcı arkadaşlarım. Etkinliğim bu şekilde olacaktır. Desteklerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.
    Okuduğunuz için teşekkür eder bol kazançlı oyunlar ve keyifli sohbetler dilerim...

Not: Görevli ve oyuncu arkadaşlarım lütfen iyi ve ya kötü yorum yapın.

Son düzenlenen: 11 Ağustos 2015
  2. WolfWar

WolfWar User

Güzel bir fikir. Yeni oyuncuların gelişmesine yardımcı olacaktır +1 Bu birnevi eski istiladaki kukurbiuma benzemiş.

Aliens bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Çok teşekkür ediyorum güzel yorumun için! Evet benziyor ancak daha iyisi.

WolfWar bunu beğendi.
  4. ATMACA

ATMACA User

evet 4 ayı geçkin süredir oynuyorum ve 2 aydır bi yükselişim yok böyle olması çok iyi olur sürekli olarak dışlanma içindeyiz zaten oyun grafikleri çok güzel böyle bir şey oyun reyting ini de artırır diye düşünüyorum

Aliens bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

Kesinlikle! Ve oyuncuları tekrar kaynaştırıp meydanı az gelişmiş oyunculara bırakıp etkinliklerde adalet getireceğini düşünüyorum. Desteğin için teşekkürlerimi sunarım... İyi forumlar dilerim...

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

Geliştirilmeli olarak bakıyorum ben kendi rütben şirket değiştirdiğim için düştü mesela 17 lvl im neredeyse 18 olucam rütben acemi yüzbaşı bu rütbede o kadar cok uredyum toplarım ki kendimi ilk 1 e bile sokarım(lafın gelişi tabi)
    Oyum Geliştirilmeli -+1

7. Aliens

Aliens User

O şirket değiştirenin sorunudur. Oyun zaten size değişim yaptığınız için ceza uygular. Ve ayrıca tam anlaşılmadığını görüyorum. Bu etkinlikteki uber ve boss NPC'ler sadece uridium verir, hiçbir şekilde kredi, TP, ŞP ve RP vermez.

8. DraydiBoy

DraydiBoy User

Uredyum ile kendimi fuller kasılırım diye dedim

9. Aliens

Aliens User

Merak etmeyin o kadar kasmayacak. Siz sanırım full yapmayı çok kolay sanıyorsunuz. 40 m uridium 0 dan herşeyi anca full yapabilir. (Ortalama ve tahmini bir değerdir.)
    Ve ne demek istediğinizi tam açık bir dille yazarsanız sevinirim. Geliştirilmeli demiştiniz, buyurun sizde katkıda bulunun öyleyse.

10. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Vov çok iyi. +1

Aliens bunu beğendi.
  11. Aliens

Aliens User

Güzel mesajınız için size çok teşekkür ediyorum. Daha aklımda bir sürü fikir var, takipte kalınız. ;)

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  12. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bekliyorum. :)

Aliens bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

Tamam. Çok bekletmemeye uğraşacağım o zaman. ;)

14. guzel tbr ederim :)

Aliens bunu beğendi.
  15. DraydiBoy

DraydiBoy User

1. si benim gemim sıfır bir gemi değil 2. si ise bu etkinlik sadece 1 defaya mahsus olmayacak demek istediğimi anladığını umuyorum

16. Aliens

Aliens User

Çok teşekkür ediyorum güzel yorumun için. :)

Meraketmeyin, sadece bu etkinlikle gemi fullenmeyecek. 30 k anca kasılır. Ayda 30 k ise gemi fullemez.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ağustos 2015
  17. Olması gereken bir etkinlik +1

Aliens bunu beğendi.
  18. Aliens

Aliens User

Gerçekten çok teşekkür ediyorum destekleriniz için. Umarım gereken şekilde değerlendirilip, oyuna dahil edilir.

19. Tebrik ederim , gerçekten çok yararlı bir yenilik olurdu.

Umarım hayata geçer :)

Aliens bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Beni çok mutlu ettiniz. Sağolun o güzel yorumlarınız için. Umarım destek görür ve gerçekleşir. İyi oyunlar, keyifli forumlar dilerim...

BlackGhost™ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş