Yeni Etkinlik Neden Başlamadı?

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve desperado*47 tarafından 13 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

oda olabilir ama rusya forumunda 15:00 diyor ve saatler aynı bizimkiyle

2. the_flood

the_flood User

server resetlemenden anlarsın. Avrupa 06.30 da kapanırken bizimki 07.30. ondan kaynaklı geç başlayabilir

şu etkinlikte görev de olaydı iyi be :)

3. oben

oben User

aşırı tepki verdiğimde ban alıyorum hoş neden ban aldığımda belli değil ya..sanırım modların yan hesaptan yazdıklarını sananları susturmak maksadıyla kurban edildim..şimdi bukadar ortalığı ayağa kaldırmanın anlamını ben anlayabilmiş değilim memleket meselesiymiş gibi bir gün git etkinlikten zarar ettik yok bilmem ne ben anlamıyorum ne bu sabırsızlık ne bu telaş ne yatırım yaptınki neden zarar ettin biraz sabırlı olsanız ne olurki...yani birde bekledik bekledik gele gele bumu geldi fullere yarayan bir etkinlik demek için bukadar acele ne nereye gidiyoruz..hakkat ben neden banlandım bilen varmı modlar..anasayfada yazıyodu ama nedeni yazmıyordu..

4. Etkinlik görevleri olacak zaten :D

5. beyler kesın bılgı saat 18:00 de baslayacak dıscord sunucuda soyledıler haberınız olsun

6. cengizcc

cengizcc User

yok baktım öyle bir bilgi ?

7. BARANBABA

BARANBABA User

tanzim satış mağazalarına koşun

8. Burada açıklama yapılmış zaten

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Şubat 2019
  9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Burada duyurusu yapılmıştı, takip edebilirsiniz.
    Yardımınız için teşekkür ederim fakat forumda link paylaşımı yasak olduğundan mesajınız tarafımca düzenlenmiştir. Tekrar teşekkür ederim yardım etme çabanız için. :)

İyi forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  10. ben ne demistim :)
    almanya saatine gore 15:00.
    forum modlarina guzel cevirileri icin burdan selamlar, sevgiler.

11. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yabancı forumları da incelerseniz göreceksiniz ki, birçok forumda ya saat paylaşılmadı yada 15:00 olarak duyuruldu. Bu Türkiye Forumuna has bir durum değildir, gerekli duyuru yapılmıştır zaten.

Konuya gerekli cevap verildiğinden konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Şubat 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.