Öneri Yeni Etkinlik : Solarfall

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 25 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu etkinliği istiyor musunuz ?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hikayene Bayıldım :) Fakat Görevlerde Bi sıkıntı var çok fazla şeref puanı veriyor son görev o kadar zor bi görev gibi gözükmedi seprom aegis x4 hızlıca biter :D elit ödülünü aldığımı düşünrsem 750000 şeref cidden abartı olmuş :D 3 lf4 oluyormu bide onu sorcam :) Şeref puanlarını düzeltmen gerek bence :)

2. Hmm düzenleyebilirim.

Bu arada aynı yanıtı vereceğim , evet. Ama eğer LF4'leriniz Diroit-Gemi-PET'te fullse ve Havoclarınız da fullse , ödüller gelmez.

3. sen konuya konu uzun demişsin bi baktım ilk diğer konuları okiyim sonra dönerim dedim geldim üşenmedim hepsini okudum görevlerden ödüller harbi süper son görevden 200k uri alcam oh ne güzel :D göreleri ben tek yapamam ama grupla girişirim görevlere zengin olurum 2 lf-4 2 havoc alırım flan gerçekten uygulamaya geçerse süper olur ama konu harbi çok uzun sadece benim gibi işsizler okur :D sen bendende beter işsizsin anlaşılıo hepsini yazmak flan :D

4. -orkataru-

-orkataru- User

fikir çok güzel tebrikler..
    bir de bir şey soracağım benim bunu okumam 10-15 dk sürdü de senin yazman ne kadar sürdü :D :D

5. 5. görevde elit kısım için yazdığın bölüm için DO hayatta 1 görev için yarım milyon şeref ödül vermez. Ve ayriyetten istediğin kadar elit ol söyldiğin yaratıkların canlarına bakrsan hepsi neredeyse 550 kristallon ediyor ve 5 dk içinde 8 kişi bile olsanız kesemezsiniz. Çok çok çok zor hatta iökansız gibi birşey olmuş kısım.

Ayrıca anladığım kadarıyla bunlar PvP (4-4) haritasında yapılacak ama herkes bunu yapmak isteyeceği için çok yoğunluk olur. Oyun kasmaya başlayabilir ve ayriyetten PvP savaş haritası olduğu için saldırıya korumada olmayacağı için düşman şirketler bunu fırsata çevirip diğer şirketleri kesebilirler. Buna olan önerim ise kendi şirketinin PvP haritalarında olması.

Bu ikisinide göz önüne alınıp düzeltildiğinde çok iyi ve harika bir fikir.

ANLAYACAĞIN TAM DESTEK.

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

Çok kısa bir konu :p 6. göreve kadar okudum gerini anladım ama 17 lvl biriyim ve haylen full biri olarak görmüyorum kendimi. 20 lvl- 40 lvl arası olarak değiştirmelisin bence ama konu güzel.
    Oyum Olumlu +1

7. konun sırf uzunluğu +1lik :D

8. Kardeş bu konuyu kaç hafta düşündün acaba :) Fazla okumadım -hatta nerdeyse hiç- ama ödüller güzelmiş +

9. Her şey güzelde bir iki noktaya değinmek isterim. Kör eden mayının süresi acayip uzun olmuş. onu normal füzeler ve mayınlar gibi bir seviyeye çekmek gerekecektir. Birde şu zamanlı görevlerin zamanı bayağı bir kısıtlı. Onlarıda 2'ye katlamak gerekecektir. Son olarak ben 17 lvl olmak üzereyim. Daha irisleri fulleyemedim. Yani o zor kısma 17 levelken girebilmem lazım. Elit kısmı 18 den başlamalı diye düşünüyorum.

Gerisi taş gibi. :D Herşey on numara. Koysunlarda oynayak hadi.

10. Konu up ! :)

11. Merhabalar,

Daha önce fikrinizi okumuştum,güncellemeyle beraber oyum ve görüşüm yine olumlu ellerinize sağlık

İyi forumlar

12. Aliens

Aliens User

Konuna BAYILDIM! Lütfen benimle iletişime geçer misin? Aklımda birçok fikir var. Ama bazı noktalarda yardım gerekiyor. Hani ortak konu oluşturalım. Çünkü fikirlerin çok hoş oluyor. Tam DESTEK!!!

13. Facebook , Twitter , Instagram aklına ne gelirse hiç birini kullanmıyorum maalesef bana saçma geliyor :|

14. Aliens

Aliens User

Beni yanlış anladın, ben o tür iletişim dememiştim. Hani konu paylaşacağım zaman sana buradan bildiririm. Buradan iletişim kurarız.

15. Haa :D ben de facebook'tan felan konuşacaksın sandım önerilerini.

İyi iyi olur güzel olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.