Öneri Yeni Etkinlik Ve LOW

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve GREED tarafından 21 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olmalı mı ?

1. Evet

oy sayısı 5
    83,3%
  2. Hayır

oy sayısı 1
    16,7%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GREED

GREED User

Şimdik Benim Fikrim Şöyle (umarım benzerleri yoktur) :
    Biliyoruz ki oyunda LOW kapısındaki açıktan yararlanan çok fazla kişi var bu sayı azalmıyor veya yapanlar ceza almıyor . Benim Fikrim Şöyle Son kez herkes için 4-4 de bir LOW kapısı açılacak (portal burda ) Burdan gruplu grupsuz herkes girecek ve burda ( haritada engeller olmayacak) tüm çeşit low yaratıkları gelecek aegisler şamandırayı atarsa herkes yararlanacak vb. PVP Yasaklanacak bi süre böyle olacak etkinlik bitince bu harita ve eski low kaldırılacak. Yani kısaca LOW haritasındaki korsanlar şirketlerin birleşmesiyle yok edilmiş olacak. Niye böyle bi şey düşündün derseniz cevabım ; Oyuna emek verenlere yazık. (bu konuyu açtım ancak LOW daki bug devam ediyor mu bilmiyorum etmiyorsa lütfen uyarınız) siz ne düşünürsünüz ?

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  2. Efsane bir fikir olmus tek kelime helal olsun:)

GREED bunu beğendi.
  3. GREED

GREED User

Sağol :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  4. Oyları herkese acık yapsaydın iyidi :)
    Lowcuları gorurduk:D

GREED bunu beğendi.
  5. GREED

GREED User

Aa ilginç şimdi ayarlamama izin vermio üzgünüm :(

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  6. Sağlık olsun :D

GREED bunu beğendi.
  7. Oyum olumlu +1 .

GREED bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.