yeni etkinlik.

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve the_flood tarafından 8 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. the_flood

the_flood User

önümüzdeki zamanda planlanan yada gelecek bir etkinlik var mı?

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Herhangi bir etkinlik planlaması yapılır ise bunu sizlere forumdan önceden duyururuz. Lütfen forumu takip ediniz.

İyi forumlar

3. mesela plutus kapısı gibi hani en forumunda 1 hafta once paylasılırken, bizde 2 gun varken paylasılan

Son düzenlenen: 8 Nisan 2019
  4. Darkorbit bültene kayıt olursak etkinlikleri haber veriyor mu acaba ?

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Evet etkinlikler sizlere mail yoluyla bildirilmektedir.

İyi forumlar.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kusura bakmayın ama, bu aşağılayıcı, hor görücü tavrınıza sebep olacak ne yaptık ?!

İddia ettiğiniz duyuruyu ingiliz forumunda 21 Mart tarihinde yayınlanmış, buradan alakalı duyuruya ulaşabilirsiniz.

Bizlerde aynı duyuruyu yine aynı tarihte 21 Mart'ta yayınladık! Alakalı duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Bu tarz asılsız ittihamlarınızı sonlandırmanızı sizden talep ediyorum, alaklı forum kuralını sizlere tekrar hatırlatmak isterim.
    İyi forumlar.

7. ***Forumda Link Paylaşımı Yasaktır. buradan bakarsanız 12 mart yazıyor adminim?
    ***Forumda Link Paylaşımı Yasaktır. hatta sizin paylaştığınızın tarihide 19 mart tam 1 hafta sonrası
    Bunu böyle söylememin sebebi yabancı forumu takip eden arkadaşların bilgiye bizden daha hızlı ulaşıp kendi tayfası olarak nitelendirebileceğimiz kişilere daha hızlı yaymaları ve bizim 2 gun varken öğrenmiş olmamız mesela, benim 12 mart oncesinde gemimde 1 milyona yakın beyaz bulunmaktaydı ve bunları o hafta içinde savasarak ve blde kasılarak harcadım daha sonrasında bam bir etkinlik geleceğini öğrendik 1 hafta geç bir şekilde 2 gün vardı etkinliğe ve hızlı bitirenlere çok iyi ödülleri vardı ancak gemimde üri ve elit yoktu ben sadece kapı tp şp si aldım çıktım diyebilirim ama elitim olsaydı belkide vip 2.5 m üri gibi ekstra ödüleri elde edebilirdim,
    link paylaşımı yasak ama burda sizde görün doğrusunu diye tek seferlik paylaşmış bulundum mazur görün

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Nisan 2019
    ⚪ŞahinBey⚪ bunu beğendi.
  8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sorun şu ki, siz tüm gerçekleri bilmeden ve sormadan önyargınız ile bir karara varmışsınız; ingilizce forumda etkinlik rehberi, türkçe forumdan 1 hafta daha önceden paylaşılmış.

Lakin gerçekler böyle değil! İlk olarak tahmin edersiniz ki, forumda sizlerin göremediği, moderatör ekibin kullanımında olan bölümler vardır. Etkinlik duyurusu tüm ülke takımlarına çevri durumuna göre, 1-2 gün ile 1 haftalık süre öncesinden gönderilir. Etkinlik rehberi gönderildiğinde ingilizce forumda yapılacak tek şey içeriği kopyalayarak yeni bir konuya yapıştırmak ve duyuru süresini beklemektir. Diğer ülke forumları içinse çevri yapılması ve yapılan çevrinin oyun terimlerine uygun şekilde düzenlenmesi gerekmektedir. Tüm bu süreçlerden sonra moderatör yetkileri kullanılarak duyuru tarihi ve saatine konu zamanlanır. Ve o konu zamanlandığı tarihte oluşturulmuş olarak gözükür (bakınız; Plutus Müsabakası S.S.S). İngilzi forumundaki moderatör takımı bizlerin yaptığı yöntem yerine daha önceden nerdeyse kopyala yapıştır yöntemi ile oluşturdukları konuyu taşımayı seçmiş :) Bu nedenle siz konu oluşturulma tarihine bakarak ve detayları öğrenmeden söylediğiniz şekilde biz yavaş değiliz, hiç bir ülke takımı genel duyuru süresinden önce duyuru yayınlayamaz ;) Az önce kontrol ettiğimde sizlerin görmediği moderatör bölümünde oluşturulmuş ilk konunun tarihi 12 Marttan daha önceymiş :)

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 8 Nisan 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.