Öneri Yeni Galaksi Kapısı (Özel etkinlik).

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Öneriyi nasıl buluyorsunuz?

1. Olumlu!

89,5%
  2. Olumsuz!

10,5%
  1. Yeni Galaksi Kapısı (Özel etkinlik).
    Kapı adını "Dike" olarak düşünüyorum.

Açıklama: (.:.---Dike Galaksi Kapısı---.:.)

[1]- Her ayın 1. günü aktif olacak. (Güncellendi: Her ayın 1. ve 15. günleri aktif olacak.)
    [2]- Kapı zorluğu seviyeye göre değişecek.
    [3]- Kapı ödülü seviyeye göre değişecek.
    [4]- Kapı hazır olarak eklenecek. (V.I.P) ("V.I.P" sahibi olmayanlar için: "Not [2]")
    [5]- Her ay farklı ödüller verilecek.

Not:

[1]- Kapıyı aktif olarak atlamaya hazırlamanız için "V.I.P Üyelik" sahibi olmanız gerekmektedir!
    [2]- Hesabınızda "V.I.P Üyelik" bulunmuyorsa, kapıyı "0/40" parça olarak tamamlamanız gerekmektedir!
    [3]- Kapının zorluğuna göre ödüller değişkenlik gösterebilir!
    [4]- Kapı 1 gün boyunca aktif olarak kalacaktır. (Tek hakkımız bulunmakta! Yani 2. kapıyı hazırlama durumu olmayacaktır! Kapı tamamlandıktan sonra pasif duruma geçecek!)
    [5]- Her oyuncu için 1 kereye özel olarak hazır eklenecektir!

Kapı ödülleri için konuşmak gerekirse:

Örnek olarak:

[1]- Seviyeye bağlı "Uridium".
    [2]- Seviyeye bağlı "Cephane".
    [3]- Seviyeye bağlı "Yeşil Anahtar".
    [4]- Seviyeye bağlı "Günlük Dosyası".
    [5]- Özel ekipman ödülü. (Seviyenize bağlı olarak ekipman alırsınız!)

Örnek vermek gerekirse:

-Seviyesi "0-10" olan bir gemiye ödül olarak (Lazer Topu, Jeneratör) gibi hediyeler verilebilir.
    -Seviyesi "10-15" olan bir gemiye ödül olarak ("P.E.T" Modülleri) verilebilir.
    -Daha üst seviyelerin ihtiyaçlarını tam olarak bilemediğim için size bırakıyorum. (LF-4 (HP-PvE-PvP) olabilir.)

Not: Oyuna yeni başladım. Daha önceleri az bir geçmişim var ama çok geri kaldım. İleri seviyeler için nasıl bir yeniliktir bilemiyorum. Konuyu toparlayarak sunarız. Bence iyi bir etkinlik olur!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2019
  2. Yorumlarınızı belirtirseniz çok sevinirim. Beraber tartışarak konuyu yetkili birimlere düzenli haliyle taşıyabiliriz.

Konu içerisinde "V.I.P" yazısını gördükten sonra bana kızabilirsiniz ama "DarkOrbit" kazanç sağlamayacağı yeniliği getirmeyecektir diye düşünüyorum.
    Hayırlı geceler dilerim! (Değerli yöneticilerim, lütfen bu mesajımı birleştirmeyiniz.)

Bu yeniliğin bize hiçbir zararı olmayacaktır. Uğraştırıcı bir yenilik olduğunu da düşünmüyorum. Gerekli veya gereksiz diyebiliriz ama bize bir eksi yönü bulunmuyor gibi. Yöneticilerimizden de destek bekliyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ocak 2019
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Lakin kuralları bunun dışında esnetmem zor olurdu, kabul edersiniz ki, ard arda 3 mesaj kabul edilemez :)

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 16 Ocak 2019
    Deleted member 261585 bunu beğendi.
  4. Teşekkür ederim ama ben tek lazer topu diye bir ayrıntı belirtmedim. Galiba yanlışlık oldu.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Evet haklısınız, benim dikkatsizliğim :).

Uyarınız için teşekkür ederim.

İyi forumlar.

6. Arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum.

7. Gayet güzel bir fikir bence şeyde olabilir ama ayın başıyla ayın ortasında olursa bence daha iyi olur yani 1 i ile 15 inde hem yeni başlayan oyunculara daha kolaylık sağlanmış olur.

8. Cevabın için teşekkür ederim.
    İyi oyunlar!

9. güzel bir düşünce yeterince emek verilmiş güzel olabilir

10. Teşekkür ederim.

Konu günceldir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2019
  11. Güncelleme:

(.:.---Dike Galaksi Kapısı---.:.)

[1] Kapı 10 aşamadan oluşmaktadır.
    [2] Kapı yaratıklarından "Kargo Kutusu" düşmemektedir! ("10. Aşama hariç!")
    [3] "+3 Hayat Puanı" bulunmaktadır! ("Üçüncü imha oluşunuzdan sonra kapı pasif duruma geçecek!")
    [4] Kapı içerisinde bulunan yaratıklar: ("Yaratıkların darbe, kalkan ve vuruş gücü gibi özellikleri seviyeye bağlı değişkenlik gösterecektir!")
    [5] Kapı şirketinizin "X-1" haritasına yerleştirilecektir. ("Her aşama sonunda şirketinize dönüş yapabileceğiniz bir kapı belirecektir!")

Hikaye: Albay Dike yeni bir galaksi keşfetti! Albay yardımını istiyor. Şirketinin sağladığı imkanlarla bu galaksiyi keşfet! Şirketin sana bir galaksi kapısı inşa etti! Oraya gir ve "Albay Dike" ile incelemede bulun. Şirketimizin çıkarları için!

Albay Dike ile birlikte her aşama için iletişim halinde olacaksınız! (Size aşamaları anlatacaktır.)

[1. Aşama:]

Açıklama: Yeni galaksiye merhaba! İlerlememiz lazım. Önüne çıkan yaratıkları imha et! Şansın varsa değerli bir eşya elde edebilirsin!

Bu aşamada size "25 adet" "Mordon" gönderilecek! (Darbe Puanı, Vuruş Gücü gibi özellikler seviyenize bağlı olarak ayarlanacaktır!)
    Aralarından 1 tanesinde anahtar bulunmakta!
    Anahtarı aldıktan sonra geriye kalanları imha edin!

Albay Dike: Bir anahtar elde ettin! Anahtarı yanından ayırma! Yolculuğumuzda bize yardımcı olacağını düşünüyorum. Yaratıkları yeterince inceledim. Gidebiliriz!

[2. Aşama:]

Açıklama: Anahtarı elde ettin! Şansını konuşturma vakti.

Albay Dike: Haritayı incele!

Bu aşamada savaşmanıza gerek yok! Haritada 15 adet "Dike Sandığı" bulunmakta. İçinden ne çıkacağını bilemezsin. Dikkatli ol!

Haritanın farklı noktalarına 15 adet "Dike Sandığı" bırakıldı. Doğru sandığı bularak 3. aşamayı elde edebilirsin! (Sandıkları "Darbe Puanı" %100 olmadan açamazsın!)

Sandık içerikleri: (Şansına bağlı olarak bu içeriklerden birisini elde edersin.)

-%95 "Darbe Puanı" hasarı! (Mayın gibi!) (Doğru sandığı denemek için tamir olmalısın!)
    -10 adet Mordon! (Normal!) (Yaratıkları imha etmelisin! Saldırı altında sandık açamazsın!)
    -25 adet Lordakia! (Normal!)
    -1 Sibelon! (Seviyenize bağlı!)
    -Galaksi Hakkında Bilgi! (3. Aşamaya geçiş.)

(Doğru sandığı bulduktan sonra)
    Albay Dike: Bekle! Bu sandıkta galaksi hakkında bilgiler yer alıyor. Devam etmeliyiz! Daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Bu galaksinin şirketimize büyük katkıları olabilir!

-----[Devamı gelecek!]-----

12. [3. Aşama:]

Açıklama + Albay Dike: Bu galaksinin en büyük özelliği bu olmalı! Şu "Palladium" maddelerine bak. Çok az zamanımız kaldı. İstersen birazını yanına alabilirsin!

Bu aşamada savaş yok! Bu harita tamamen "Palladium" ile dolu. Bu haritada tam olarak 1500 "Palladium" var. Bu haritada bir adet kapı ve takas hangarı bulunmakta.

Önemli not: "Palladium" takas hakkını sadece 1 kere kullanabilirsin. İstersen 15 tane takas et. Hakkını kullandığın anda 4. Aşama'ya geçiş yaparsın!

Önemli not 2: "Patladığında hayat puanı kaybedersin ve tüm toplamış olduğun maddeler silinir!". (Toplamak istemeyenler için devam kapısı bulunuyor!)

Albay Dike: Toplama işi bittiğine göre gidebiliriz! Şirkete bu madde yoğunluğunu raporlayacağım!

13. [4. Aşama:]

Açıklama + Albay Dike: Galaksinin bu bölgesi yoğun biçimde "Kristallon" içeriyor. Bunu kristalize hammadde yoğunluğundan anlayabiliyorum!

Not: Haritanın görseli kristal yoğunluklu olacaktır.

Bu aşamada size 10 adet (Seviyenize bağlı.) Kristallon gönderilecektir. Bu haritada bolca "
    Prismatium" bulunmakta. Bunları istersen hangarına alabilirsin!

Bunları tamamladıktan sonra "
    5. Aşama" ile ilerleyebilirsiniz!

Sayfayı Paylaş