Öneri Yeni Ganimet Kutusu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Darion26 tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

kutular olmalımı olmamalımı ?

1. Olmalı

59,5%
  2. Geliştirilmeli

31,0%
  3. olmamalı (nedenlerini yazabilirsiniz).

11,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Darion26

Darion26 User

Evet arkadaşlar yeni bir fikirle sizlerin huzuruna geldim.Malum olarak kutulardan elit bir şey çıkması çok zor ve buna çözüm olarak yeni bir ganimet kutusu aklıma geldi :).Bu ganimet kutusunun özellikleri şöyle olacak;
    -Ganimet kutusu beyaz olacak.
    -Her 4 saatte 10 adet kutu çıkacak.
    -Rasgele haritalarda (korsan haritalarında çıkmayacak) 3 dk duracak ve açılmadığı takdirde 3 dk sonra başka bir haritada çıkacak.
    -İçinden %5 lf4 lazeri, apis ve zeus parçaları %10 oranla çıkacak veya teselli olarak %10 lf3 çıkma şansı,elit cephane vb. şeyler çıkacaktır.
    -Kutu anahtarı farklı ve 2500 uridium olacak.Dükkan > Ekstralar bölümünden alınacak.
    -Bu kutu npc lerden çok çok düşük bir ihtimalle çıkacak (0.001 örneğin).
    -Eğer kutuların çıktığı haritadaysanız ekrana kutunun çıktığını belirten bir yazı gelecektir.

Desteğinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
    Resim koyamadığım için kusura bakmayın resmim berbattır :p

Son düzenlenen: 9 Haziran 2015
  2. Kardesim 37 tane falan harita 5 dakkada kim bulucak duzeltirsen +1 veririm gelismeli ama emege saygi

3. Darion26

Darion26 User

rakam verebilirsen sevinirim kardeş şuan lf4 %7,5 olunca arkadaşla karar veremedik

4. GREED

GREED User

Belki Kutu Ortaya Çıktığında Bir Mesaj VB. Olabilir:D Umarım Olur Ama ZevkliOlur.

5. Darion26

Darion26 User

Ekledim kardeş :D

6. Prophecy

Prophecy User

9. ve 10. diroitlerin parçalarını çok rahat toplayabilirsin ayrıca lf4 yüzdesi yüksek olduğu için bence normal bir fiyattır anahtar için 2500 uri.

Son düzenlenen: 13 Aralık 2015
  7. Darion26

Darion26 User

geliştirilmeli diyen arkadaşlar nedenlerini yazabilirse konu daha güzel olabilir

8. Diğer oyuncuların emeklerine haksızlık olmaz mı ?

9. WolfWar

WolfWar User

Emeğe haksızlık olmaz kardeşim. Kardeş eline sağlık harika bir fikir +1 Çok hoşuma gitti. Resimde koyabilsen harika olurdu. Resim yapan arkadaşlarımız var onlardan rica et yaparlar.

GREED ve Prophecy bunu beğendi.
  10. Bence olur 1000 kutu açıp 2 lf4 çıkaran var vb.

11. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Lf4 oranı düşürülmeli ayrıca 1 haritada 3 dakika durup 5 dakikada bir harita değiştirmesi işinde bir yanlışlık yok mu? Ya 3 dakika durup 3 dakikada bir değişmeli ya da 5 dakika durup 5 dakikada bir değişmeli. +1

12. WolfWar

WolfWar User

Arkadaşlar lf4 oranı gayet iyi. Haksızlık da yok. Çünkü anahtarın fiyatı 2500 uri burda hiçbirhaksızlık yok.

13. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

İmzanızda ki gömülü olan linki lütfen iptal ediniz.

İyi Forumlar

14. Çokmuş 2500 uri..
    Diğeride 1500 uri.
    Burada 1000 urinin lafını yapamazsın kardeşim 1000 uriyle yüzde 7.5 oran çok fazla.Lf4 fullemek için 5000 kutu açanlar var...
    Modum gömülü link nedir ? Komple kaldırdım imzamı.Ama gömülü linki de açıklarsanız sevinirim :)

15. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

İlk olarak teşekkür ederim. İmza resminizin üzerine geldiğinizde resim linki haricinde bir link daha aktif hale getirmiş oluyorsunuz bu imzanızda yönlendirme link oluşturur. Bu yüzden imza kısmına resim eklerken ekledikten sonra Linki imzayı seçip linki kaldır tuşuna basıyoruz.

İyi Forumlar

16. Anladım modum bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

17. WolfWar

WolfWar User

Kardeşim 1000 uri nin lafını yapma diyon bin uri az bir miktar mı sence. Normal anahtardan 1000 adet alsan 1000 * 1500 = 1.500.000 uri yapıyor. Bir de bu arkadaşın anahtarı ile hesaplayalım 1000 * 2500 = 2.500.000 uri yapıyor. Arada 1m uri fark var burda hiçbir haksızlık yok. Gayet makul bir oran ve fiyat.

Son düzenlenen: 7 Haziran 2015
  18. %7.5 oran olacak ve sen 1000 kutu alacaksın ciddi misin ? Öyle bir oranla direk fullersin Lf-4 lerini, diğer oyunculara hakzıslık olur.
    Not: Lf 4 lerim full değil.

19. Konu hoşuma gitti fakat 5 dakikada bulması ve çıkması zor bir kutu anahtarı da 2.500 uri bence LF-4 çıkma olsılığı arttırılmalı yani şahsen ben böyle olursa açma.Mesela bundan 4 tane açacağıma gider LF-3 alırım , kalkan alırım ;)
    Geliştirirsen çok iyi bir fikir İYİ FORUMLAR

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Haziran 2015
  20. WolfWar

WolfWar User

Not: Benim de full değil.

Sayfayı Paylaş