Yeni Geliştirme ekranındaki Haksızlıklar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DERBEDER|AsL| tarafından 4 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben oyuna yeni başladım daha irislerim bile seviye atlatamadım şimdi seviye atlatmaya başlıcam ama oil istiyor eskiden böyle bişey yoktu eski oyunlar yeni oyunculara kolaylık sağlaması gerekirken daha zorlaşıyor yeni gelen itemlerden oil istensin ama eski itemleri geliştirmek için oil istenmesin lütfen

Son düzenlenen: 4 Kasım 2019
  2. Eski itemleri geçdim irisler ve roketataer ve istasyon modülleri oil iatemesin

DERBEDER|AsL| ve caner.123 bunu beğendi.
  3. caner.123

caner.123 User

haklı bir rapor +1

Melik•Bey ve DERBEDER|AsL| bunu beğendi.
  4. adam haklı ama darkorbit ekibi yine çuvalladı

Melik•Bey bunu beğendi.
  5. Değiştirilmesi gerekiyor.

6. oben

oben User

vallaha billaha haklı gene oyun hayatım pamuk ipliğine bağlı gittim gidecem wallaha.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Kasım 2019
  7. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Güncelleme henüz yeni gelmiş bulunmaktadır. Oil'i bu kadar önemli malzemeleri koymalarının, bu malzemeyi daha da alternatif şekillerde elde etmemizi sağlayacak şeyler getireceklerini düşünmekteyim. İlerleyen vakitlerde güncellemede ne gibi bir değişiklikler yapılacağını bilmiyoruz. Fakat gelen sisteme bakıldığı vakit getirmeleri gerektiğini görmek çok da zor değil. Forumu takipte kalın :)

Yine de bu konuda şikayetlerinizi raporlarımıza ekleyeceğiz.

Size yapılan üslup uyarılarına karşılık olarak bu durumu tekrarladığınız için cezai işlem uygulamış bulunmaktayım

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Kasım 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.