yeni gemi geleceği söyleniyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve necmettin tarafından 20 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. VALEYARD

VALEYARD Guest

Keşke elimizden birşey gelse bu konuda. Bilgileri genelde oyunun first of fight grubunda olan kişiler paylaşıyorlar.

Bu konuyu daha önce ilgili yerlere iletmiştik. Şimdide haftasonu raporlarımıza ekleyeceğiz.

Keyifli forumlar.

2. WolfWar

WolfWar User

Bunu ben de duydum hatta bir video da vardı.

3. yeni geminin yüzde 20 hasara sahip olacağı söyleniyor bilgi yok mu acaba tam olarak nemesis alacam yoksa oilimi harcamak istemiyorumda

4. googlea darkorbit unrevealed yazarsanız darkorbit yabancı forumundaki bu işler için açılmış olan forum konusunu inceleyebilirsiniz ancak oradada yazıyor resmi değildir diye, aynı sekılde polonya forumunda da paylaşılmış

5. CRIMINAL

CRIMINAL User

yeni gemi gelse bile oil kullanarak birleştirilip birleştirilmeyeceği meçhul.daha geçen yeni çıkan gemiyi birleştimek için yeni çıkan malzemeleri toplamamız lazım takip cart curt.

6. Aliens

Aliens User

Başlarım senin kötü oyuncu demene. :D

DraydiBoy ve Spinaci bunu beğendi.
  7. WolfWar

WolfWar User

Yeni gemi burada gözüküyor.

Spinaci bunu beğendi.
  8. CRIMINAL

CRIMINAL User

oyuna bak ne kadar akıcı biz hala rot balans ayarı kaçmış tekerler gibiyiz her zaman kasıyor oyun ara sıra kırk yılda 1 kere akıcı oynuyoruz.eskiden geceleri kasmazdı gece oynardım oyunu şimdi geceleri daha çok kasıyor bende oynamıyorum artık.

9. türkiye serverlerinin remi düşük

10. CRIMINAL

CRIMINAL User

ne demişler ne kadar iş o kadar aş.düşük kapasite=düşük gelir=oyuncu kaybı=kafası rahat oyuncu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.