Geri bildirim Yeni gemi tartarus ( Geri Bildirim )

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KIRAÇ✔ tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. tartarus hız özelliği her portal atlamakta sıfırlanıyor yeniden aktif edip atladığınız gibi tekrar biriyor..yeni konu açmak istemedim.bu sadece bende olmuyor yetenek felç etme olayı felanda yok..
   
 2. ABREK

  ABREK User

  Evet, portallardan atladıkça kapanıyor, bozuldu yine :mad:
   
 3. Kaçışa dayalı oynayan oyuncular için hızı çok fazla. İlla bu gemiyi almak zorunda bırakıyor. Üstelik gemiye altermatif yok. Şimşek yeteneğini açıyorum ama ben kaçana kadar beni patlatmış oluyorlar. Ya hızı nerf yemeli ya da şimşek yeteneği de böyle süresiz açılmalı mesela %50 lazer hasarını azaltmalı, hiç olmadı spearheadın bir yeteneği hız üzerine olmalı.
   
 4. hakguguk

  hakguguk User

  █▓▒YEŞİLCE_6¹▒▓█ dedi:
  gemi özelliğiyle hız 621 uçuş düzeniyle 644 oluyor ama görünürde oluyor sanırım testte bir hata var..çünkü 621 hızla kalpte burguda uçan goliden uzaklaşamıyorum nasıl bir 621 hızdır bu..bir diğeri forum açıklamasında hız etkin olduğunda lazerler vuruşu %5 azalır diyor..oysa oyunda gemi özelliğinde %3 olduğunu gösteriyor..bunun testini nasıl yapalım ne olduğu belli değil..hatalar düzelirse alanlar memnunum derse bir ihtimal alabilirim..oda büyük çoğunluğun olumlu yazmasını bekleyeceğim..


  yeşilce arkadaş 621 hızla gittiğinden eminmisin diyeceğim ama yazının sonunda henüz tartarus u almadığını söylemişsin o yüzden demiyorum.sadece diyeceğim speed boost u açayım derken açık olan boost u kapatmış olabilir goliye yakalanan kişi :).ayrıca hız etkin olduğunda %3 demiyor % 5 diyor o gördüğün 3 rapid fire da geçen 3 saniyenin 3 üdür.bana sorarsanız alın derim tartarus u hiç düşünmeyin.ayrıca özellik açıkken hasar -%5 olsada ve lazer slotu goliden -1 olsada rapid fire ile saniyede 5 roketi atınca hesabı yapın ne kadar dezavantaj sayılır.üstelik dp de azda olsa tartarus üstünlüğü var.alın üzülmezsiniz.
   
 5. TinyKnight

  TinyKnight User

  Oldu kardeşim gemiyi silsinler oyundan :D buda aşırı saçma olur %10 felan olsa neyse dicemde %50 ne
   
 6. _DODGE_

  _DODGE_ User

  Yarasa uçuş düzenine bir yenilik getirseler iyi olur sonucta burgu geldi yarasanin ozelligi kalmadi.
   
 7. %350 uridyum indirimi gelicekmi bilgisi olan varmi
   
  anakin5555 bunu beğendi.
 8. anakin5555

  anakin5555 User

  dün gece vardı happy hour 350
   
  ÈrroR_™ bunu beğendi.
 9. ogzkhan

  ogzkhan User

  Her gemiden birkaç özellik alalım yeni gemi yapalım denmiş gibi.Hem güçlü hem hızlı.Ben oynamasam da olur gemi alırım o oynar diyosanız alınız.
   
  anakin5555 ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 10. lezgin

  lezgin User

  Hayır yüzde %5.
   
  anakin5555 ve DirenLondra bunu beğendi.