Geri bildirim Yeni gemi tartarus ( Geri Bildirim )

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KIRAÇ✔ tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. anakin5555

anakin5555 User

hala gelmedi (;:(

BlackGhost™ ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

su tarihte geliyor da denmedi :)

BlackGhost™ ve anakin5555 bunu beğendi.
  3. anakin5555

anakin5555 User

Bilerek yapiyolar :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. Ya şimşek + pusat karışımı + çakma cerrah.

Yahu inadına mı yapıyorsunuz hızı varsa geminin vuruşu yüksekse dpsini düşük yapın bare.

anakin5555 bunu beğendi.
  5. Optimus312

Optimus312 User

nemesis nasıl olacak merak konusu ses seda yok ondan

anakin5555 bunu beğendi.
  6. ayın 27sinde test serveri açılıyo bir günlüğüne sadece ve gemiden geri bildirim yapmamız bekleniyor + ayın 8i oldu nezaman gelicek ne olucak bilgi dahi verilmiyo enteresan

7. özellikle nimesis içinde bi test serveri açılsında deneyelim onuda ve yeter artık gelsin bu gemiler

8. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Test severi yenilikleri test etmek için açılıyor.

Test serverine girememeniz yoğunluğa bağlıdır.

Geminizle ilgili olan sorunu supporta mesaj atarak çözebilirsiniz.

Support 48 saat içerisinde geri dönüş yapacaktır.

İyi forumlar

9. anakin5555

anakin5555 User

O
    Sihirli :D

10. once tartarusu cıkartıp herkese aldırcaklar sonra onu kaldırıp nımesısı koycaklar herkes bi bakıcak nımesis daha ıyı ama uri yok ,yuklenıcekler uriye darkorbıt çuvalı doldurcak:D

S●H●A●D●Y ve anakin5555 bunu beğendi.
  11. anakin5555

anakin5555 User

:D

12. Optimus312

Optimus312 User

dukkana gelecek gemi nasil kalkar enteresan aegis citadelin ne isi var o zaman

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yeni gemileri herkes bekliyor istiyor bence deger, kac uri olurssa olsun yeni bir heves,uri ile olursada ya biriktirmeye baslamistir millet yada yoksa ceker tl alir normal:)

anakin5555 bunu beğendi.
  14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Forum avatarı olarak kullandığınız resim bana aittir. Ayrıca orjinal halini görevdeyken imza olarak kullanıyordum. Lütfen avatarı kaldırıp başka bir avatar kullanınız.

15. ben geminin görünüşünden birşey anlamadım görünüşü tam olarak bumu tasarımın hiçbir detayı belli değil karma çorba bişeye benziyor

16. Hocam konuyla alakasız olucak belki ama şu imzanızda uçak şeyler , ekranda böcek geziyor sanıp yarım saattir elimle öldürmeye çalışıyorum..

17. adamın kafa çalışıyo :D.

18. Tom_Cat

Tom_Cat User

tasarım ne zaman gelecek? 1 ay oldu daha ses yok.inş.payment çıkmaz.

19. kaça satıyon kredi kartına 48 taksit imkanında varmı kardeş?Allah doğru yoldan ayırmasın.

20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Kredi kartı ile çalışmıyoruz peşin para ile çalışıyoruz. Katılıyorum Allah hem doğru yoldan ayırmasın hem anlamadan yorum yapmamayı nasip etsin. :)