Geri bildirim Yeni gemi tartarus ( Geri Bildirim )

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KIRAÇ✔ tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Tortu aktif edildi dükkanda ..
   
 2. evet aktif edilmiş
   
 3. Tortuda 7-8 tane açık bulundu bile hemen müdahale edilmezse Herculesler LF-4 ler Kuiperden 200k Uriler oyun içinde ise Şimşek yetenekli versiyonuna yaklaşan hız yüksek DP ve yüksek hasar bunların karşılığı indirimsiz 200k Uridium. Elinize sağlık :))
   
 4. Global 1 e geldi tasarım patient de var uri ilede alınabiliyor 200000 uridium
   
 5. ne diyon kardeş bişe anlamadım ben senden
   
 6. tartarusun dp si kaç hızı kaç kaç jeneratör yeri var az bırakın bunları söyleyin...
   
 7. Tamam anlaşıldı direk sur verek biz irisleri her şeyi satak Aegisin anlamı kalmadı diyoruz siz hala hızlı şeyler çıkarıyorsunuz aman ne güzel cerrah ve pusatı zaten yakalayamıyoruz Aegisle şimdi birde bunlarla uğraşacaz 644 hız nedir ya ?

  Tamam sal direk surrender yani başka bir şey demiyorum...


  14 tane lazer ve neredeyse goliaht dpsine yakın dpsi var tamam biz öldük...

  Aegise de bir şeyler yapsanız keşke ama yok maalesef Aegisler gözünüzde 2. sınıf vatandaş muamellesi görüyor...
   
 8. aegeise yapacakalrını yapmışlar daha ne yapmaları gerekiyor onu anlamadım :D 10 saniyede bir canmı doldurmalı kalkanmı basmalı ölümsüzlükmü gelmeli nedir ? aegeis şuan gayet iyi yani kendi menfaatleriniz için istekte bulunmayın bence :D çoğu kişi bugda kullanıyorda o yüzden dedim :D
   

 9. Aegisde lazer ateş hızı bugu var 3 senedir bu düzelmedi.

  +1 jerenetör yuvası olsa daha iyi olurdu çünkü cerrah çarka geçince 580 hıza ulaşmakta pusat 618.

  Tartarus ise 644 civarı hıza çıkıyor şimdi sana soruyorum Aegis nasıl yakalayacak bu gemileri ?
   
 10. geminin açıklaması ingilizce
  anlayan arkadaşlar bizi de aydınlatabilirmi
  özellikleri kullandığınızda nasıl değişiklikler oluyor ?
   
 11. GÖÇEBE

  GÖÇEBE Guest

  Merhaba,

  Bir özellik roketatarı hemen dolduruyor, diğer özellik ise %40 hız artışı ve %5 hasar düşüşü sağlıyor.(metinde %15 hız artışı ve %3 hasar düşüşü yazıyor ama bu yanlış ilerleyen günlerde düzeltilecek.)

  İyi forumlar
   
 12. Bence kılasik darkorbit sunumu olacak yani satışlara hız vermek için hız%40 olacak satışlar düşünce olması gereken değere yani hız %15 e düşecek (kalkan geliştirmelerinin ilk çıkışını hatırlayınız).
   
 13. Nokay

  Nokay User

  Gemiyi alıp kullanan biri olarak Gemi dendiği gibi çok hızlı fakat %5 lazer hasarı düşüşü nedeniyle hasar baya düşük oluyor hız yeteneği açıkken kapalı tutar isen bu sefer hız aşırı düşük bu konuda hızını sadece kaçmak için kullanabilir nedenebilir.Ama gel gelelim roket özelliği gemim full üzerine roketler 5liye takim karşımda elite yakın bir cerrah vardı yeteneği açtım saldırıya başladım ve 3 defa sadece 1-2sn farkla 5liyi doldurup attı adam hız konfisine geçmeye fırsat bulamadınımi desem yeridir ama oyunda illaki bir yenilikler olucak ama yapılan yeniliklerin daha öncekileri söndürmemeli pusat vega anlamsızlaşıyor.
   
 14. o zaman hız özelliği ile burguya geçirirseniz geminizi hem çok hızlı hemde fena vuran bi gemi olur. tabiki hız özelliği sonradan %15 e çekilmezse
   
 15. bu adamı dinleyin beyler.
   
  Zuğaşibozo bunu beğendi.
 16. Beyler Tartarusda bug var tarturusun yetenegını açıp baska gemıye geçin gemı hzıı 4k oluyor yetkililer ilgilenin
   
 17. isimiz disimiz tasarim oldu yaw bunlarin yerine baska seyler yapsaniz nail olur oyun eski tadi yok zaten bide gereksiz tasarim bence
   
 18. Şok oldum.
   
 19. -orkataru-

  -orkataru- User

  Beyler benim tavsiyem ilk 1 ay falan sabredin almayın tortu'yu. Neden derseniz Darkorbit ne zaman bir yenilik yapsa çok uçuk özellikler koyuyor herkes alıyor, yeterince satılınca özellikler yarıya çekiliyor. (3D Diroit Uçuş Düzenlerini hatırlayın) ;);)
   
 20. hız %15 çekilirse hız konfisi 510 oluyo geminin hiç bi anlamı kalmıyo yapmazlar onu,böyle kalır kalmalıda 200 k uriyi gözüm kapalı verdim..;)

  Hit the thrusters! Toggle this ability on to receive a speed bonus of 15%. Toggle it off to return to normal speed. Please note that your laser damage is reduced by 3% while this is active.
  Türkçeye çevrilmişi:
  İticileri vurdu! 15% hız bonusu almak için bu geçiş yeteneği. Normal hıza geri dönmek için açıp kapatmak. Lazer hasar bu etkinken %3 oranında azalır unutmayın.
  sayın yetkililer dükkanda bu şekilde yazıyo hiç bakmada aldık %40 diye,şu an %40 kullanıyoz düşürürseniz isyan çıkar...
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2016
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.