Yeni gemi tasarımı çalışması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *SüPeRmEn*[BŞK]™10™ tarafından 1 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni tasarıma destek verirmisiniz

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Programın adı CINEMA 4D

2. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Oyunda goliden daha güçlü bir gemi çıkarsa oyunun anlamı kalmaz

3. WolfWar

WolfWar User

Oyuna şuan yeni gemiler eklencek diye şeyler duydum bunlar fazla olur fikrin güzel emek vermişsin eline sağlık ama bunlar gemi değilde yeni bir npc olarak çıkabilir :)

4. :) Güzel çalışma bence

5. o kadar emek verilmiş bize desteklemek düşer...

WolfWar bunu beğendi.
  6. edinak1979

edinak1979 User

O kadar emek verilip beğenmemek olurmu hiç. Heleki Ay Yıldızıda ekleyince bitirim olmuş. Ellerine sağlık..

7. anakin5555

anakin5555 User

+1 emek çok

8. projeyi paylaşırmısın

9. *FastMonster* Proje şu an sadece youtube de var dosyaların yedekleri pc arıza verince gitti hepsi

10. çalışmana bende destek veriyorum yeteneğin var bari npc olarak birkaç tasarım yap gemiler 11 yılda çok değişti. farklı gemiler geldi tasarımlar geldi fakat npc eklenmedi sadece korsan haritasındakiler geldi bu durum çok can sıkıcı en azından oyuna renk katar.

WolfWar bunu beğendi.
  11. WolfWar

WolfWar User

Aslında şu hastalık npc leri geldi ama onlarda çok zevk vermiyor :( Yeni bir harita ve o haritaya özgü npc ler gelse daha güzel olur :) Oyun çıktığından beridir korsan haritası dışında harita gelmedi :(

Son düzenlenen: 14 Aralık 2017
    MuratHancı bunu beğendi.
  12. anakin5555

anakin5555 User

13. floppy43

floppy43 User

Güzel Tasarımı beğendim

14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu içeriğinizde belirtilen video içeriklerine artık ulaşılamadığı için konunuz kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.